Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Belhor написа:

Каква новина?  Боко кога е говорил против Русия?  Плевню навремето здраво се беше объркал в тези работи.  Да не би нещо да съм пропуснал?  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5351

• miro20

3557

• Мойра

3330

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 8 минути, attj написа:

Каква новина?  Боко кога е говорил против Русия?  Плевню навремето здраво се беше объркал в тези работи.  Да не би нещо да съм пропуснал?  

Пропуснал си ! Не само ти пропускаш ..........удобно или неудобно.....

"...че страната ни е лоялен партньор на Вашингтон и за това спира енергийните проекти..." (сору)

Това не ти ли стига ? Що е това за премиер и държава ?....................оффффф ..........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, by_chechi написа:

Да де ! Нямаше ! Пък кой знае ? И смееш ли да питаш , пък и да питаш кой да ти каже ?!!!

трябва да се пита производителя на тези самолети, защо не ни е направил оферта - на пазарен принцип, вероятно е искал повече пари от колкото даваме

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

трябва да се пита производителя на тези самолети, защо не ни е направил оферта - на пазарен принцип, вероятно е искал повече пари от колкото даваме

Това "твърдение" от къде го извади ? От Миро ли ? Не усещаш ли миризмата....? :angry:

:lol6:Ааааах ! И ти ще влезеш в "категорията" !!! ........ - $1.8 млрд. за 30 самолета , срещу $ 2.5+ млрд. за 8 ......да кажем равностойни..

Ееййййй ! Проверете си калкулаторите........дето ги носите само да ви тежат на раменете . За мисленето после ще видим ! :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

Това "твърдение" от къде го извади ? От Миро ли ? Не усещаш ли миризмата....? :angry:

казвам, защо никой не е поискал становище / пратил мейл с запитване - тези производители, ако те интересува ги питай, аз си исках тези които взехме

Храна и лекарства от държавата за всички карантинирани над 65 години

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

казвам, защо никой не е поискал становище / пратил мейл с запитване - тези производители, ако те интересува ги питай, аз си исках тези които взехме

Хайде пак тук (беше преди 5 минути ! :lol6:) :

..............................

Класира сееее ! Окончателно ! Поздравления ! .......еййй ! Ама голям зор беше ! Справи се !:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, by_chechi написа:

Хайде пак тук (беше преди 5 минути ! :lol6:) :

..............................

Класира сееее ! Окончателно ! Поздравления ! :lol6:

а защо се опъваме за спирането на турски поток

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, by_chechi написа:

Пропуснал си ! Не само ти пропускаш ..........удобно или неудобно.....

"...че страната ни е лоялен партньор на Вашингтон и за това спира енергийните проекти..." (сору)

Това не ти ли стига ? Що е това за премиер и държава ?....................оффффф ..........

Какво е това и защо днес го пишете? Къде, кога и пред кои го е казал?  Днес не е 14 октомври.  Защо сте проспали 17 дни?  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, attj написа:

Ми има линк бе- чети!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Belhor написа:

Ми има линк бе- чети!

червените май нещо ги хванаха Китайците, че нещо липсват:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Belhor написа:

Цитирах смърфа с отговор за проектите че е дискутирано и дъвкано, пък не погледнах хубаво източника.

Отпреди 5 години....

хехехе.....

Ех този копипйест... тролим си а ? :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди от БСП скочиха, а сега мълчат - защо ли

КЗК разреши на "Еврохолд" да придобие ЧЕЗ Груп в България

Както е известно предишното решение на КЗК беше атакувано пред административния съд. Съдът отмени решението на КЗК и върна делото за ново разглеждане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, attj написа:

Изложи се толкова много за да ме умориш от смях ли?  

Защото го е казал преди 5 години? Все пак го е казал нали? Много ти се иска и други да се излагат като теб. Да съм писал някъде, че е от днес? Акцента е върху факта, че Борисов в прав текст признава, че прекрати големи проекти защото е послушник. Приеми го като напомняне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Belhor написа:

Борисов в прав текст признава, че прекрати големи проекти защото е послушник. Приеми го като напомняне.

е не каза защо върви турски поток, след като САЩ не го долюбва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

е не каза защо върви турски поток, след като САЩ не го долюбва

Защото Ердоган не е Бойко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Belhor написа:

Защото Ердоган не е Бойко.

само дето  не го строи Ердоган а Бойко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Belhor написа:

Защото го е казал преди 5 години? Все пак го е казал нали? Много ти се иска и други да се излагат като теб. Да съм писал някъде, че е от днес? Акцента е върху факта, че Борисов в прав текст признава, че прекрати големи проекти защото е послушник. Приеми го като напомняне.

Какво ми напомняш не зная - догодина Воля никой не знае дали ще е в парламента.  Искам утре още да ме разсмиваш с нещо друго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

само дето  не го строи Ердоган а Бойко

Тва според кой?

преди 2 минути, attj написа:

Какво ми напомняш не зная ...

Че те управлява пионка, която без грам притеснение признава, че е пионка. На теб трябва да ти се повтори 100 тина пъти, че да разбереш какво се казва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, attj написа:

догодина Воля никой не знае дали ще е в парламента.

Аз знам. Няма да е. И стига с Радев и Нинова. Темата не е за тях...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване