Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

117 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

преди 44 минути, attj написа:

За пореден път Прокоратурата не може да изгради читаво обвинение. Съдиите какво да направят при положение че:

"антикорупционната комисия опитва да блокира имоти на фирма, срещу която не води дело за конфискация, и това няма как да бъде допустимо"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5339

• miro20

3549

• Мойра

3318

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

а гражданите явно трябва сами да посочат на съда неравноправни клаузи, неправомерни лихви и т.н., понеже в съда работят шимпанзета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, M.Николов написа:

Ужас, а Борисов се хвалеше с кадрите си от тези райони.

Източна България е под някакво българо-турско управление. С някакъв измислен турски език и някакъв ислям. Те са си го измислили. Нито езика е турски, нито религията е ислям. Някаква простотия е. Поредните мутри. Положението е трагично.

Иначе са си нацвъкали като пилешки курешки сателитни чинии, да ловят турски телевизии.

Щом мен като български турчин ме дискриминират, представи си, какви са? И ме се карат ти що не знаеш турски език? В България??? WTF?  Ненормално реално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mapuku написа:

а гражданите явно трябва сами да посочат на съда неравноправни клаузи, неправомерни лихви и т.н., понеже в съда работят шимпанзета.

колега не обиждай съда тях някой трябва да ги сезира те не са страна по делото но няма кой да ги сезира КЗП явно са на заплата в въпросните дружества и защитават техните интереси а не на потребителите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те са сезирани. в момента в който мутрите си внесат делото, не виждам какво пречи на шимпанзетата И да четат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, M.Николов написа:

Колко пъти да ви обяснявам

Не се напъвай че освен още повее да се изложиш , друго не правиш.

Като толкова искаш , за домашно сравни които искаш  проценти на държавите от ЕС и сравни с нашите.

преди 3 часа, ivottoshev написа:

Ама разбира се. Защо в Молдова освен Божков разследват и "редица лица от властта", а тук Горанов, Боко и Менда не се пипат също не ти се коментира. Дали Маджо е престъпник също не ти се коментира. От снощи разбрахме, че и случаят "Мишо Бирата" също не ти се коментира...

Не ми се коментира защото са отдавна известни неща. И тез неща обаче се различават доста от вашата фейк пропаганда.

Кой престъпник или не също съм ти обяснявал нееднократно.

Но наистина всеки път се усмихвам като си спомня киселата физиономия на Хр.Иванов след злополучния му гаф :)  :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Като толкова искаш , за домашно сравни които искаш  проценти на държавите от ЕС и сравни с нашите.

Не ми се коментира защото са отдавна известни неща. И тез неща обаче се различават доста от вашата фейк пропаганда.

Но наистина всеки път се усмихвам като си спомня киселата физиономия на Хр.Иванов след злополучния му гаф :)  :)  

@М.Николов

Правилно е написал, защо да се е изложил?

Ето

https://www.investor.bg/biudjet-i-finansi/333/a/vynshniiat-dylg-na-bylgariia-narastva-za-godina-s-14-kym-kraia-na-noemvri-297672/

Брутният външен дълг на България (частен и държавен) нараства като част от брутния вътрешен продукт (БВП) и към края на ноември е 34,552 млрд. евро, което е годишно увеличение с 1,4% (462,7 млн. евро). Така той представлява 56,6% от прогнозния БВП на страната, показват предварителните данни на Българската народна банка (БНБ).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Не ти се коментира, защото не ти изнася. При всеки удобен момент пускаш онова УЖ истинско СРС с Божков, ма тези работи не ти се коментирали понеже били отдавна известни. Да отдавна е известно, че трябва покрай Божков да бъдат разследвани и Менда, Боко и Горанов, ма не ти се коментира защо Каскета не го прави.

преди 17 минути, miro20 написа:

Така ли? Пропуснал съм. Би ли повторил какъв беше отговорът ти на въпроса дали Маджо е престъпник? "Да" ли беше или "не"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха! Евала! Само че видеото не може да се вгради...щото цензурка и прочее. Как две седмици тия от фейса не са оправили грешката?! :giggle1:

https://www.facebook.com/saprotiva/videos/380947112949127

Линкът не можа да бъде вграден автоматично защото e открита грешка на www.facebook.com.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, attj написа:

От министерството на финансите се очаква през тази година съотношението на държавния дълг спрямо БВП да стигне 23,5%, след като през 2019 година беше 18,4%. Съответно, през 2021 година процентът се очаква да е 25,6 на сто, 2022 – 27,2%, а в края на 2023 година вече да е 28,2 на сто. Финансистите цитират данни -ами изясни си за кое иде реч.

Това значи , че 1/3 от заплатата ти ще отива за погасяване на дългове....които не ти си правил ! :nono:

........................

Иначе , ако очакваме Световна Хипер Инфлация (както аз си го мисля , че ще се случи) , вземането на колкото се може повече дългове е най-силната стратегия ......"Колективният" Запад в момента точно това прави . А пък САЩ печати ли , печати.....! :nono:

Някои "наши хора" преди 30 години , така станаха днешните капиталисти (индустриалци , банкери...)........ ! А пък ти работи , блъскай за лудо , ако си нямаш друга работа ! И Вярвай на приказката за някаква си там ябълка - как се става богат.....!:nono:

Въпросът не е в дълга . Въпросът е за какво и как ще се харчи !.......:nono:

А тук вече възникват много сериозни опасения , а в същност всекидневна практика......от кражби ! :nono:

..........................

От мен помнете ! Цялата гюрултия у нас е кой да окраде "онези" 28 милиарда ! И този път Милиарди ,  а не милиони !!!:nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, by_chechi написа:

Това значи , че 1/3 от заплатата ти ще отива за погасяване на дългове....които не ти си правил ! :nono:

За никой няма гаранция, че вечно ще е на заплата.  Положението при управлението на БСП с премиер Виденов  беше далече по-отчайващо.  И ето сега, Нинова и БСП пак се протягат към властта.  Разчитат на къса памет при народа.  Свят да ти се завие от лъжи.  Финансирането от ЕС заради корупция до сега е спирано само при управление на БСП.  Елена Йончева и Радан Кънев правят да се случи това и сега при Герб, но тях двамката никой никъде не ги брои за нищо. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ivottoshev написа:

Така ли? Пропуснал съм. Би ли повторил какъв беше отговорът ти на въпроса дали Маджо е престъпник? "Да" ли беше или "не"

Отговора е в гузната кисела физиономия на Хр.Иванов който се сконфузи от гафа си на живо :) 

Коментар за бюджет 2021

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=967414597115967&id=100015423071226

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Казвай кой е коментатора, да не цъкаме на линка бе. Антон българофоба Тодоров.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, miro20 написа:

Отговора е в гузната кисела физиономия на Хр.Иванов който се сконфузи от гафа си на живо :) 

Пак не посмя да отговориш с "да" или "не". 

Страхлива мишчица си ти, Миркооо. Страх те е да не би да ти спрат жълтите стотинки от тролската централа ако наречеш престъпник човека на който Боко е бил бодигард. 

По другия въпрос относно задължителното разследване на Горанов, Менда и Борисов - отново гробно мълчание от твоя страна:getout:

Чудно ми е дали цялата кохорта от лизачи на Боковия г*з сте толкова жалки, или дори и сред колегите си тролове изпъкваш като барабонка в мляко?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

spacer.png

Цитат

Борисов: „Хората вече не искат оставка,осъзнаха се !“

Борисов: „1 милион човека ми писаха да наложа по – строги мерки“

Нищо друго не може да се каже на това, освен, че психопат управлява държавата – кочина!

изт. Afera.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Ти сериозно ли спориш с данните от БНБ бе, смехурко?:giggle1:

преди 1 час, Дечко написа:

Казвай кой е коментатора, да не цъкаме на линка бе. Антон българофоба Тодоров.

Брей, тоя и от бюджет ли разбирал!:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

БНБ е нищо. Той спори с природата, която не е допуснала нито един повторнозаразен от Ковид, а неговото твърдение е че имунитет няма:lol6:

Ето какви ги върши правителството, което въпреки разпоредбите на Европа, упорито не въвежда ключова поправка в закона:

Как антилобистка поправка за частните болници изчезна напът за парламента

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Коментар за бюджет 2021

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=967414597115967&id=100015423071226

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, ivottoshev написа:

БНБ е нищо. Той спори с природата, която не е допуснала нито един повторнозаразен от Ковид, а неговото твърдение е че имунитет няма:lol6:

фейкомет :)

преди 1 час, ivottoshev написа:

Пак не посмя да отговориш с "да" или "не". 

Страхлива мишчица си ти, Миркооо. Страх те е да не би да ти спрат жълтите стотинки от тролската централа ако наречеш престъпник човека на който Боко е бил бодигард. 

По другия въпрос относно задължителното разследване на Горанов, Менда и Борисов - отново гробно мълчание от твоя страна:getout:

Чудно ми е дали цялата кохорта от лизачи на Боковия г*з сте толкова жалки, или дори и сред колегите си тролове изпъкваш като барабонка в мляко?

Ко каза ?

Аха... хейтим си ...

преди 31 минути, dedidi написа:

Още един  :)

преди 57 минути, M.Николов написа:

Никой не оспорва БНБ бе умен . Толкова си разбрал че чак нищо. Дочети ми и следващото изречение :

"

"

Другото което ти намекнах но ти куца мисленето , е с примера дето да вадя официални и напълно верни данни от статистиката за жанвиденовото време и да ги представям като показателни за цялата ни нова история.

Именно във връзка със спекулациите ти.

КАто видиш как се отразяват кризите по света и у нас, тогава ела да ми обясняваш и тълкуваш официални данни от статистики и БНБ :hush:

преди 1 час, M.Николов написа:

Брей, тоя и от бюджет ли разбирал!:lol6:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=966726857184741&id=100015423071226

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, miro20 написа:

https://www.book.store.bg/p114088/shajka-kniga-1-bojko-rosen-ceco-i-drugite-anton-todorov.html

Шайка - книга 1: Бойко, Росен, Цецо и другите

Автор.

Антон Тодоров

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, Добро утро на всички :D

Радващото е, че най накрая сте открили истината за Външния дълг, рекордно ниския. След някой друг месец и топлата вода :D  Това обяснява защо овцата с токчетата от месец - два бяга каро дявол от тамян от въпроса за точните стойности БВП / Външен дълг, не че съм имал съмнения де 

А иначе справките са със свободен достъп в сайта на БНБ  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, miro20 написа:

Това ли ти е източника? Добре, прочети и тази книга от твоя източник.

Шайка - книга 1: Бойко, Росен, Цецо и другите

Антон Тодоров

https://www.book.store.bg/p114088/shajka-kniga-1-bojko-rosen-ceco-i-drugite-anton-todorov.html

Описание

Бойко Борисов, Росен, Цецо, Лиляна, Цветелина, Аню... Четири години те управляваха България и я повлякоха към дъното. Говореха за морал, а самите тънеха в пороци и корупция. Работеха и живееха като "шайка" - персони, обединени от престъпна цел.

В тази книга политологът Антон Тодоров вади мръсните им тайни. От първо лице. С документи и факти. Обективно, без да пести нищо. Връзките им с върхушката на БКП и Държавна сигурност, с банковия картел, с международни гангстери, с онази сенчеста част на обществото, която наричаме задкулисие. Рекет, доноси, контрабанда, трансфери на милиарди, източване на държавния резерв, показни арести, сливане на изпълнителна и съдебна власт... "Шайката ГЕРБ" е най-мрачната измама, известна като "български преход".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Michigan111 написа:

А, Добро утро на всички :D

Радващото е, че най накрая сте открили истината за Външния дълг, рекордно ниския. След някой друг месец и топлата вода :D  Това обяснява защо овцата с токчетата от месец - два бяга каро дявол от тамян от въпроса за точните стойности БВП / Външен дълг, не че съм имал съмнения де 

А иначе справките са със свободен достъп в сайта на БНБ  

e да тази година БВП в всички страни по света ще е нисък

Държавата ще предостави безвъзмездна финансова помощ на 9 дружества
Те изпълняват инвестиционни проекти, които ще разкрият 2349 нови работни места

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

фейкомет :)

Защо? Защото цитирам твой линк? Е, кой тогава е фейкомета? 

преди 21 минути, miro20 написа:

Ко каза ?

Аха... хейтим си ...

Не си хейтим, а търся отговор на въпроса кога Каскета ще разследва Боко, Менда и Горанов. 

Явно това е още една тема, която е табу за теб. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване