Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

Ти май имаш проблем с възприемането на текст?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5348

• miro20

3554

• Мойра

3330

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 1 минута, Мойра написа:

Ти май имаш проблем с възприемането на текст?

а ти с какво имаш с излизането ли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, M.Николов написа:

Усещаш ли как си противоречи твоя идол Борисов, веднъж някаква дама изпратена уж от хора на Президента, дошла направила "аранжировка" и направила видео с пачките в чекмеджето.И той дори я знае коя е.Големия въпрос тук е защо прокуратурата не знае коя е тази дама и защо не се води разследване срещу нея?Защо бе, Мирча?

Второто ти разминаване уж видеото било направено набързо и докато него(Борисов) го нямало, а пък снимките били автентични и са правени през дълъг период от време(като на една от тях е заснет и спящия Борисов), като и във видеото и във снимките се виждат подобни "аранжировки" на шкафчето пълно с пачки евро, кюлчета злато и пистолет.Как става тоя номер, бе Мирча?Много "аранжировки" много нещо и то години наред!

"Големия въпрос" ако не знаеш - тече проверка. Какви ще са резултатите и мен ми е интересно .

За "второто" какво не ти е ясно ?

Е именно че с години се дебнат такива моменти .  Когато резиденцията е празна , когато имаш 5-10 мин време за аранжировка , кратко видео и снимки .

"спинкащия блаженно" ББ е правена в друго време в друг момент. Но се пускат заедно с аранжировките.

Както казах - ако шараните не са се "сетили"  да вържат , да им се натрапи и подчертае.  "Шкафче - Борисов" "кюлчета - Борисов" , пистолет - Борисов" 

И ако още има някои толкова малоумни че да не "захапят" , се слага и марковото уиски до шкафчето , което е характерно единствено и само за подаръци правени от Божков.

:)

ТРето което го нямаш но да отговоря - за мен е пълен нонсенс подкупи към  високопоставен човек да се правят в чекмеджета в празна стая.

Това в някое селско кметство може и да върви , ниво общинари, или местен катаджия .... ама за такива неща големите бизнесмени отдавна са измислили офшорки, роднини, подставени лица и т.н.

Знам че за вас ББ е образ на Бай Ганьо ... ама това са постановки за шарани бре....  :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

а ти с какво имаш с излизането ли

Не, имам проблем в общуването с илитерати.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Не, имам проблем с общуването с илитерати.

то и с друго имаш проблем, ама не искаш да кажеш насред публичния форум

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, FusE написа:
преди 40 минути, ivottoshev написа:

Случаят " Мишо Бирата" помниш ли го? 

Бегло, не в детайли. 

Може да си сигурен че и спекулиращите с темата "Мишо бирата"  знаят скандала бегло не и в детайли.

Защото ако го знаеха в детайли щяха да знаят и обяснението на покойния вече, Танов , който обясни много подробно този скандал.  И че скандал няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

"Големия въпрос" ако не знаеш - тече проверка. Какви ще са резултатите и мен ми е интересно .

Напротив, в парламента беше зададен този въпрос на Гешев и той отговори, че прокуратурата не знае коя е дамата направила записа!

Иначе уж си тече проверка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Може да си сигурен че и спекулиращите с темата "Мишо бирата"  знаят скандала бегло не и в детайли.

Защото ако го знаеха в детайли щяха да знаят и обяснението на покойния вече, Танов , който обясни много подробно този скандал.  И че скандал няма.

А ти го знаеш в детайли? Я кажи какви са детайлите, та да се посмеем малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Напротив, в парламента беше зададен този въпрос на Гешев и той отговори, че прокуратурата не знае коя е дамата направила записа!

Иначе уж си тече проверка.

След като и ББ знае и намекна коя може да е тази дама, мисля че няма спор  по това.

Въпроса който следва е ... каква отговорност и какво нарушение може да се повдигне. Ако въобще може.

току-що, ivottoshev написа:

А ти го знаеш в детайли? Я кажи какви са детайлите, та да се посмеем малко.

.....щяха да знаят и обяснението на покойния вече, Танов , който обясни много подробно този скандал.  И че скандал няма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

.....щяха да знаят и обяснението на покойния вече, Танов , който обясни много подробно този скандал.  И че скандал няма

Това го прочетох и в първият ти пост. Дай да видим как Танов се е опитал да замаже гафа и да изкара черното бяло. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Ама разбира се,като стане дума за Борисов,скандали никога няма...Или президентът го е снимал с дрон,или му пращал компаньонки...А гласът от записите не е на Боко,а е на Ненчо Балабанов...Или в краен случай всичко е извадено от контекста...Ама чекмеджето си се пълни с пачки евро и кюлчета злато,ама те не са истински,а са флашки ,които са позлатени...А банкнотите от 500 евро са фалшиви,щото Бойко си е играл на ”Монополи” (с Божков)....Всеки може да си направи изводите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го прочетох и в първият ти пост. Дай да видим как се Танов се е опитал да замаже гафа и да изкара черното бяло. 

Да бе.. на всеки негртамотник ще му смилам всичко .

Не се ли сещаш колко пъти си ми задавал подобни въпроси ?? Ама дай да видя , къде било това, ама как било онова... И като ти ги навра  до сливиците, после няколко дена хълцаш  :) 

Нямам намерение да дъвча на всеки баннат от гугъл елементарни неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

След като и ББ знае и намекна коя може да е тази дама, мисля че няма спор  по това.

Въпроса който следва е ... каква отговорност и какво нарушение може да се повдигне. Ако въобще може.

Прокуратурата не работи с намеци(с намеци се работи с медиите, като и го прави Борисов), а с факти.

Като имаш информация, че дадено лице е извършило противозаконно действие го съобщаваш.

Интересно защо Борисов не иска да съобщи коя е дамата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Прокуратурата не работи с намеци(с намеци се работи с медиите, като и го прави Борисов), а с факти.

Като имаш информация, че дадено лице е извършило противозаконно действие го съобщаваш.

Интересно защо Борисов не иска да съобщи коя е дамата?

Тъй де. Прокуратурата не работи с намеци. НЕ Тя е намекнала за някакви  дами :)

КАраш ме да се повтарям. - Въпроса който следва е ... каква отговорност и какво нарушение може да се повдигне. Ако въобще може.

От прокуратурата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Да бе.. на всеки негртамотник ще му смилам всичко .

Не се ли сещаш колко пъти си ми задавал подобни въпроси ?? Ама дай да видя , къде било това, ама как било онова... И като ти ги навра  до сливиците, после няколко дена хълцаш  :) 

Нямам намерение да дъвча на всеки баннат от гугъл елементарни неща.

И ти колко пъти ми отговори на въпросите?

Още чакам да разбера ТВОЕТО мнение дали Маджо е престъпник.

Още чакам да разбера кога си излъгал. Дали когато даваш линк, който сочи, че повторнозаразаните от Ковид не са научно доказани или когато твърдиш че такива има.

Сега явно няма да получа отговора на Танов, защото сигурно е толкова зле скалъпен опит да оправдае Борисов, че даже теб те е срам от подобни "партенки" и не искаш да се излагаш като го постваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради значимостта на фигурата, думата би трябвало да има и ДАНС.

Все пак това не е комшията който се е промъкнал в дома ти  , вербувайки жена ти на някаква основа, и който ти е спретнал активно мероприятие по тайно изпиване на ракията ти , а засяга принципни неща за сигурността в държавата.

И ти колко пъти ми отговори на въпросите?

Още чакам да разбера ТВОЕТО мнение дали Маджо е престъпник.

Още чакам да разбера кога си излъгал. Дали когато даваш линк, който сочи, че повторнозаразаните от Ковид не са научно доказани или когато твърдиш че такива има.

Сега явно няма да получа отговора на Танов, защото сигурно е толкова зле скалъпен опит да оправдае Борисов, че даже теб те е срам от подобни "партенки" и не искаш да се излагаш като го постваш.

Отговарял съм ти винаги и то много точно и изчерпателно . Просто много ти е къс интелекта. Което не е моя вина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама за какво ни е ДАНС бре?

Какво да разследва?

Нали Борисов я знае коя е!

Въпросът е защо не го казва на компетентните органи, а?

Отговорът е прост- защото си измисля или защото се страхува от този който е направил видеото!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е казал че не е казал коя е на "компетентните органи" ???

Не е казал на сулю и пулю....  и на Николов  :giggle1:

Не е и длъжен. Особенно ако се касае за по сериозна и дълбока игра, засягаща националната сигурност

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Кой е казал че не е казал коя е на "компетентните органи" ???

Не е казал на сулю и пулю....  и на Николов  :giggle1:

Гешев бре!

Ако не вярваш на главния си прокурор е друг въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Лудият Учен написа:

Неграмотнико,ти си същият неграмотник като вожда си Борисов...Видео клиП се пише с ”п”...

преди 2 часа, acnekt написа:

З голяма, главна буква, защото е начало на изречението. Главна буква се пише в началото на изречението  Пред преди няма запетая, липсва за да. Не някои, я няколко грешки. Премахнали, а не махнали. Значе не знам, каква е тази дума.

преди 1 час, Мойра написа:

НаистинЕ не си запомнил къде е бутона за редактиране! :ohmy:

Това е малка част от представителната извадка на "най-много отговори". Но всичко бледнее пред сакралното:

"Една хондог и две айрянат"

Този трудно преводим израз е олицетворение на умствената изостаналост на цялата герберска фамилия. С такива не може да се спори, говорим на различни езици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, M.Николов написа:

Ама за какво ни е ДАНС бре?

Какво да разследва?

Нали Борисов я знае коя е!

Въпросът е защо не го казва на компетентните органи, а?

Отговорът е прост- защото си измисля или защото се страхува от този който е направил видеото!

По-скоро се страхува.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, miro20 написа:

Отговарял съм ти винаги и то много точно и изчерпателно . Просто много ти е къс интелекта. Което не е моя вина

Така ли? Я да видим какво за теб означава точно и изчерпателно отговаряне на въпрос дали Маджо е престъпник:

Първи път те питам  - Ти се правиш че не си видял.

Втори път те питам - отговорът ти е всичко друго, но не и "много точен и изчерпателен:

на 1.09.2020 г. в 7:24, miro20 написа:

Не мога да огрея всеки бавноразвиващ се. ИЗвинявай.

Когато си отговориш Пеевски например като емблематична мразена фигура , престъпник ли е или не , ще си отговориш и за Маджо.

Питам за трети път дали за ТЕБ маджо е престъпник и отново не получавам точно и изчерпателно "да" или "не", а следната алабалистика:

на 2.09.2020 г. в 9:24, miro20 написа:

ОТговорил съм ти . Да потретя може би - отговори си Пеевски престъпник ли е ?

За четвърти път питах(даже и картинка ти рисувах) и пак го нямаше простичкото "да" или "не"

на 3.09.2020 г. в 16:12, miro20 написа:

Отговорих ти също поне 5 пъти. Жокер ти дадох - Пеевски престъпник ли е ?

на 26.10.2020 г. в 9:13, ivottoshev написа:

В твоя линк пише, че АНТИТЕЛАТА НЕ СА ЕДИНСТВЕНАТА НИ ЗАЩИТА и че случаи на повторно заразяване НЕ СА НАУЧНО ДОКАЗАНИ.

Не те питам дали лъжеш а те питам КОГА ЛЪЖЕШ. Когато даваше линка с тези твърдения или сега, когато даваш противоположно мнение. Та кога, Мирко? Кога си излъгал? Тогава или сега?

Сега ще те питам още няколко пъти и ти по някое време ще изтърсиш "отговорил съм ти"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване