Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

119 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      76
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

Мирчо, нищо не казваш за "катарзиса" на този, който цитираш.От лизач на БКП се превърна в лизач на Герб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 45,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5644

• miro20

3640

• Мойра

3490

• -Fu-

2254

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 1 час, M.Николов написа:

Мирчо, нищо не казваш за "катарзиса" на този, който цитираш.От лизач на БКП се превърна в лизач на Герб.

Той си го е казал отдавна

Даже е "помогнал да се изчисти корупционния шлейф"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Му-ха-ха!:lol6:

Я провери от лицата от Герб, който споменава в по-горното видео, че са в роднински връзки с лица от бившата БКП с колко от тях се е разделила Герб?Може би с Лиляна Павлова?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Читателите на ПИК 60 процента са гласували, че ще гласуват за ГЕРБ. Или 36,000 читатели това означава за мен, че ПИК е ГЕРБЕДЖИЙСКИ вестник.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Пик е съкратено от Пик*я

Знам го ПИК от Слави Трифонов писаха някакви простотии за него.

преди 2 минути, M.Николов написа:

Пик е съкратено от Пик*я

m6ckx7n9.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Читателите на ПИК 60 процента са гласували, че ще гласуват за ГЕРБ. Или 36,000 читатели това означава за мен, че ПИК е ГЕРБЕДЖИЙСКИ вестник.

Тия па верно ли имат читатели? Щото и на мен нищо не ми пречи да напиша, че имам 3 милиона фена, които ще гласуват за Жорж Ганчев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, miro20 написа:

Разбира се, че е широко скроен. Той със СИК си има прекрасни взаиомоотношения, та с разни политически г*золизачи ли няма ?! 

Този ти коментар, трябва да се овековечи. ПИК, Тодоров, просто перфектна картинка, изцяло те описва и показва, колко ти струват мненията. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Златният учител на България: Целият свят има нужда от пробуждане

Цитат
Целият свят има нужда от пробуждане. Нещата отиват на зле. Откъсването на хората от работа, от училище, от университета, може да бъде фатална за света като цяло“. Това каза пред БНР Теодосий Теодосиев, преподава приложна математика и физика, наричан е Златния учител на България.

Според него не е редно училищата да бъдат затваряни заради коронавируса.

Ако се пазим непрекъснато, никога няма да получим колективен имунитет. Не трябва малките да се извеждат от училище, те минават безсимптомно болестта и те ще са първите, които ще бъдат бариерата. Това за мен не е и истинска епидемия, защото навремето правехме грипна ваканция, когато 25% от учениците са разболеят, но да са на легло. В момента за целия свят няма не 1%, а 1 промил, който да се е разболял. Това е една изкуствено раздухвана истерика и целта е създаване на световна икономическа криза… Нищо не става случайно“.

В предаването „Хоризонт за вас“ Теодосиев допълни:

Онлайн обучението ще доведе до тотална неграмотност сред учениците. Който иска да си спаси детето, трябва да го накара да учи. Светът се омързеливи, оставихме всичко да правят китайците, тези от далечния Изток. Останалият свят отива на упадък... Хората не искат да мислят“.

Интервюто с Теодосий Теодосиев можете да чуете в звуковия файл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Belhor написа:

Ами трябва да се срамува защото не са истина , но той си е свикнал да не казва истината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Психиатър: Не е моментът за лични спорове, а виждам, че господин Борисов не пропуска

Г-н Борисов с всеки изминал ден става все по-неадекватен и все по-опасен за България и българския народ.

Едва ли останаха мислещи българи, които го подкрепят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъъх ! Това няма да е фейк .....:(

".... Алжир подписа два договора с "Рособоронекспорт" на обща стойност $ 1,8 млрд. Алжирците поръчаха 16 тежки Су-30МКИ (А) и 14 средни МиГ-29М / М2...." (сору)

Ние си платихме , а 8-те щайги още ги няма никакви......., май няма и да ги има....! А има още да ни цедят като мокър парцал...... :devil2:

https://pan.bg/view_article-1-531183-Military-Watch-alzhir-poluchi-naj-dobriya-mig-29-postroen-nyakoga-ot-rusiya.html          или тук :

https://militarywatchmagazine.com/article/a-first-look-at-algeria-s-new-mig-29m-fighters-what-are-they-capable-of

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Ами трябва да се срамува защото не са истина , но той си е свикнал да не казва истината.

В стремежа си  да се прави на "народен човек" наистина залита с непремерени изказвания.

Проектите не са спрени в угода на Вашингтон, а според изискванията на ЕС. Освен това ЮП бе спрян от Путлер. Лавров да вземе да обясни на своя народ защо спряха ЮП , заровиха няколко десетки милиарда изхарчени за него, инвестираха още една камара милиарди за ТП, и накрая влязоха пак в България на същите условия които важаха за ЮП.  Да не говорим че дори Турция се отказва лека полека от руския газ и т.н..

Това най малкото .... но тези неща сме ги дъвкали отдавна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

Ти нали си знаеш какво дъвчеш..... ! Аде затваряй се , че вониш....! :nono:

аз като гледам страницата има повече твои постове - така че май ти харесва аромата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Без умствен капацитет написа:

аз като гледам страницата има повече твои постове - така че май ти харесва аромата

Ако имаш да казваш нещо по по-горния ми пост - казвай го !

По горния нищо не можеш да кажеш ! Той сам си го е писал.....

Разяснение по въпроса за писаното от него тук :

Сега как го оценяваш ? :angry:

..................

Идиот ! Все пак е по-добре от тъпак..., макар по това да може да се спори ! Който тук се припознае , аз нямам никаква вина ! :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, by_chechi написа:

Ако имаш да казваш нещо по по-горния ми пост - казвай го !

да, при нас имаше ли оферти за

преди 35 минути, by_chechi написа:

16 тежки Су-30МКИ (А) и 14 средни МиГ-29М / М2...." (сору)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

да, при нас имаше ли оферти за

Да де ! Нямаше ! Пък кой знае ? И смееш ли да питаш , пък и да питаш кой да ти каже ?!!!

.....щото е Демокрация и Свободен Пазар ! Пък по пазарите се краде и бие демократично - кой от където хване.... :lol6:

Тъй , тъй ! Още ще си кажеш......:angry:

Аз да ти кажа ! Излезе , че Алжир е по-държава от нашата чаршия ! Ама то това не е тайна ! :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване