Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

119 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      76
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 2 минути, acnekt написа:

Не преди имаше хора от твоята партия БКП, които сега се наризат ГЕРБ.

Къде са били? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 45,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5653

• miro20

3642

• Мойра

3493

• -Fu-

2254

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

преди 4 минути, acnekt написа:

Не,  преди имаше хора от твоята партия БКП, които сега са хора от ГЕРБ.

Как определяш хората?  Дядовците ми бяха комунисти и за това, че са били деситилетия лъгани, аз съм с хронична непоносимост към БСП и Герб!  Мислете каквото искате, вървим към прегръдка на Нинова и Борисов, колкото и да не ми харесва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Coco1 написа:

Пак ли се възхищавате на новини от сайтовете на Арман Бабикян :D

https://m.dnevnik.bg/politika/2020/08/17/4102618_galup_radev_vodi_po_reiting_borisov_poveche_ot_dvoino/

Доверието в Радев 47%, при недоверие 35%, докато доверието в премиера Бойко Борисов е е 20% (недоверието е 68%), най-ниското за последните няколко години. Изследването е направено преди анонса на Бойко Борисов за конституционен дебат, отбелязва "Галъп". Непосредствено до Борисов по рейтинг се нарежда Корнелия Нинова със 17% доверие.

Ето изследване на Галъп,лъжливи ГЕРБ-аджии...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, attj написа:

Мислете каквото искате, вървим към прегръдка на Нинова и Борисов, колкото и да не ми харесва.

Никакъв шанс, това да се случи в следващия парламент.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, attj написа:

Как определяш хората?  Дядовците ми бяха комунисти и за това, че са били деситилетия лъгани, аз съм с хронична непоносимост към БСП и Герб!  Мислете каквото искате, вървим към прегръдка на Нинова и Борисов, колкото и да не ми харесва.

От хлапето в Банкя хранещо кокошки и свине, ритащо мачлета със скъсани гуменки и засищащо своя глад с филии с мас, подрънкващо на китара и разтягащо акордеон до курсанта в милиционерската школа в Симеоново, пожарникар и преподавател в същата школа, член на БКП не желаещ да се деполитизира след ноември 1989 г., каратист, охранител, търговец, приятел и съдружник на Алексей Петров, Румен Пашата, конферансие на публични изяви на СИК, доброволна охрана на Тодор Живков, охрана на Симеон Сакскобургоготски, главен секретар на МВР, генерал одобрен от Доган и Гоце, кмет на София, неформален лидер на ГЕРБ, до министър-председател на България, лидер на ГЕРБ и депутат в 42-то Народно събрание всичко това Борисов дължи на своята амбиция и на явната и задкулисна подкрепа на кукловодите от БКП и ДС ... Ето как Борисов стана върха на айсберга БКП.

Защото и Бойко Борисов е бивш комунист. И то бивш комунист, който се отказва от членството си в партията едва през 1995-та година.

Бойко Борисов е един от малкото бивши комунисти, може би единственият, който си позволи /понеже е готин, може би едва ли не/, откровено да хвали и превъзнася най-тъпия и най-гадния комунистически диктатор в цяла източна Европа – Тодор Живков. Негов работодател, между другото.

http://burgas-podlupa.com/бойко-борисов-върха-на-айсберга-бкп

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Никакъв шанс, това да се случи в следващия парламент.

Очакваш да влезем в непрестанни избори ли?   Други мнозинства как ти се привиждат в бъдещия парламент?   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

Очакваш да влезем в непрестанни избори ли?   Други мнозинства как ти се привиждат в бъдещия парламент?   

Тодоре,всичко увърташ ,така че ,само и само да останат ГЕРБ на власт...Много жалка гледна точка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цецка Цачева също е от БКП

https://bg.wikipedia.org/wiki/Цецка_Цачева

https://nova.bg/news/view/2016/10/10/161402/цецка-цачева-не-се-срамувам-от-членството-си-в-бкп

Цецка Цачева: Не се срамувам от членството си в БКП

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

Чиче, вече тотално изперкваш, време ти е за хапчетата.

Радев бил изгонил инвеститорите.:shock11:

Ха-ха... много точно казано! Този екземпляр attj съвсем изперка. Учудвам се какви мисли се раждат в главата му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, gagodrago написа:

Ха-ха... много точно казано! Този екземпляр attj съвсем изперка. Учудвам се какви мисли се раждат в главата му.

На страха очите са големи...Първосигнална глупост на разсърден ГЕРБ-ер...Понеже на президента рейтингът е много по-висок,а Борисов потъва,управляващите и техните тролове се нахвърлят озлобени към всички,които могат да ги свалят от власт...Опитват се да демонизират всички инакомислещи,особено ако ги превъзхождат в обществена подкрепа...Луда завист ги тресе Борисов и шайката...Особено ако се очертава да ги свалят от власт и очертаващи се разследвания на зулумите им...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, attj написа:

Други мнозинства как ти се привиждат в бъдещия парламент?

Рано е още да се каже, но едно е сигурно, това което ти предполагаш, а именно БСП и Герб да направят коалиция е изключено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Лудият Учен написа:

Ето изследване на Галъп,лъжливи ГЕРБ-аджии...

Такива "изследвания" :D са реални долу горе само в деня на изборите или няколко дни преди тях. 

Но вие другарите се хващате на всяка пропаганда. :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Coco1 написа:

Такива "изследвания" :D са реални долу горе само в деня на изборите или няколко дни преди тях. 

А след изборите остават изненадани :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Coco1 написа:

Да си припомним нещо.

И това ли е пропаганда?

https://afera.bg/само-в-афера-нов-запис-на-бойко-бори/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, FusE написа:

А след изборите остават изненадани :D

преди 6 минути, Лудият Учен написа:

Арогантността и високомерието на ГЕРБ ,че ще е вечно на власт,независимо колко тъпчете обикновения българин,ще ви изиграе лоша шега...На вас и на мутрата Борисов...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Арогантността и високомерието,че ГЕРБ ще е вечно на власт,ще ви изиграе лоша шега...На вас и на мутрата Борисов...

Ще питам на Дрънди оракула дали ще се случи което пишеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

Как и къде е доказано?

Кое да е доказано? Ти вярваш на думите на Черапа, че Радев е фигурант, обаче не вярваш на думите на Черепа, че е плащал на Борисов? Що така избирателно бре? Що вярваш само на това което ти изнася?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мойра написа:

Да си припомним нещо.

И това ли е пропаганда?

https://afera.bg/само-в-афера-нов-запис-на-бойко-бори/

Такива "реални" записи как ли така излизат в общественото пространство другарко, както и 'реалното" видео на пълното шкафче с пари и злато :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Coco1 написа:

Такива "реални" записи как ли така излизат в общественото пространство другарко, както и 'реалното" видео на пълното шкафче с пари и злато :giggle1:

Така ли ??? Ми щом не са истински,Борисов да хване фалшификаторите...Нали има абсолютната власт в държавата...Ама шубето,че всичко е истинско го тресе здраво...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, N1K17Y написа:

Не са пожелания, това е реалността. А твоите внушения какви са ? Да си стоим вкъщи и да си чакаме читавите хора да се появят и да правят истинска промяна ? Къде са ти читавите хора, защо не гласуваш за тях, ами си стоиш вкъщи на избори ? Междувременно Тиквата да си е премиер естествено. За някой, който не е на страната на управляващи, много странно все скачаш в тази тема, да обясняваш колко са тъпи другите, че искат да го свалят. 

Можеш да ми спестиш линкове към Свински медии. Половината статия за на Христо Иванов майка му, абе спести си го наистина. Чувал съм ги всичките глупости от партийните тролове. Абе, малко се повтарям, ама за някой, който не подкрепя управляващите, звучиш досущ, като типичния партиен трол. Странно, а ? 

Опитвам се да ви обясня че е важно да се промени системата довела Борисов на власт а ти и твоите дружки се опитвате да я спасите като посочите Борисов като източник на проблемите за да могат хората поставили Борисов да продължат да се гаврят с българите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Лудият Учен написа:

Така ли ??? Ми щом не са истински,Борисов да хване фалшификаторите...Нали има абсолютната власт в държавата...Ама шубето,че всичко е истинско го тресе здраво...

Браво другари, лейте пропаганда :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Coco1 написа:

Браво другари, лейте пропаганда :D

Coco 1 ,направо да те взимат на някоя нагласена ГЕРБ-аджийска сбирка,за да може да ръкопляскаш с искрен патос на мутро-вожда Борисов...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Лудият Учен написа:

Колеги,внимавайте с така наречения потребител Coco1...Успява да използва някаква неточност в системата,като преправя и фалшифицира постове,които съм правил,като пуска лъжливи цитати,които никога не съм писал...

Ето нещо,което никога не съм писал...Нагла клевета...

Това му стана вече навик, а реално е нарушение на правилата, докладвай го, време е администрацията да вземе мерки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Това му стана вече навик, а реално е нарушение на правилата, докладвай го, време е администрацията да вземе мерки.

Да,напълно прав си...Докладвах го още преди 20-на минути...Поздрави за теб !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване