Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

преди 3 минути, miro20 написа:

Е как, след оставката, всичко ще цъфне и върже. Заплатите ще станат по 3к и нагоре  , пенсиите от 2к нагоре, за здравеопазването и социалните услуги  ще идват от Швеция, Германия, и от всички водещи зли западни страни да се учат от нас. Не знам как ще се справим с наплива от доктори , а и бежанците от Германия ще дават мило и дрго да се заселят у нас  :) 

Хубаво би било да се случи, но ми е любопитно кой и как ще го направи. Всички имаме мечти, но е добре да се придържаме към реалността която да променяме в рамките на възможното. И друго не разбирам, защо трябва да се сменя правителство което работи в името на народа, което 11г само надгражда, а не руши, включая в това и доходите на всички ни?! За мен нещо което работи не го барам. 

преди 2 минути, ncl написа:

Не знам. Но знам, че няма да стане с оставането на тези на власт.

По лошо от това човек да не знае какво иска няма, след като не знаем как защо го искаме? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5331

• miro20

3535

• Мойра

3304

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

току-що, FusE написа:

Хубаво би било да се случи, но ми е любопитно кой и как ще го направи. Всички имаме мечти, но е добре да се придържаме към реалността която да променяме в рамките на възможното. И друго не разбирам, защо трябва да се сменя правителство което работи в името на народа, което 11г само надгражда, а не руши, включая в това и доходите на всички ни?! За мен нещо което работи не го барам. 

Защото има прекалено много задкулисие в лицето на мутроолигарсите които водят в момента война с правосъдието и държавата от Дубай и Сърбия, има поддържащи ги висши политици като Зеления Чорап  който косвено ги подкрепя защото настъпаха и неговите гнили ябълки , защото има видимо купени медии като фрогнюз които спускат опорки и манипулират хората,  а  освен това  има и много "гладна опозиция" вътре тук. Гладни най вече червени олигарси , и една шепа малки компрометирани политиченца които искат подскачат просто да се "закачат на новия влак на властта" .

А "народа" е просто инструмент в тази война.

Естествено че нищо няма да се промени за хората, бизнеса и фирмите които не са чак толквоа много и никъде няма да изчезнат, пак ще плащат същите заплати, пак ще търсят същите "начини да се оправят" с данъци и задължения, в държавната администрация ще са пак същите лелки които са отпреди 20 г. , органите на изпълнителната и съдебна власт пак ще са същите, манталитета пак същия, и т.н. само началниците и министрите в Сф ще се сменят.

Работата е "стани че да седна" . И да остане беззаконие с "фигурант Прокурор" , да остане мътна водата, за да могат големите / като Черепа и др/  да ловят шарани в тази  вода. 

И да си продължават с "печелившия бизнес".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Заразяването на Борисов ще предизвика нова мутация на вируса, която ще се лекува напълно успешно с рушвет.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

Прав си, но как ще се промени това за всички тези хора с оставка или искане на такава? 

Как ще се промени, ще видим след СМЯНА на правителството. А как ще се промени, ако не се смени ? То си е елементарна логика 1+1=2. Ти като си доволен, гласувай за Тиквата пак, недоволните няма да гласуваме за Него. Абе, щом нищо няма да се промени, какво толкова руптаеш срещу това ? Гледай си живота, щом нищо няма да се промени, какво те засяга ? 

преди 1 час, miro20 написа:

Защото има прекалено много задкулисие в лицето на мутроолигарсите които водят в момента война с правосъдието и държавата от Дубай и Сърбия, има поддържащи ги висши политици като Зеления Чорап  който косвено ги подкрепя защото настъпаха и неговите гнили ябълки , защото има видимо купени медии като фрогнюз които спускат опорки и манипулират хората,  а  освен това  има и много "гладна опозиция" вътре тук. Гладни най вече червени олигарси , и една шепа малки компрометирани политиченца които искат подскачат просто да се "закачат на новия влак на властта" .

А "народа" е просто инструмент в тази война.

Естествено че нищо няма да се промени за хората, бизнеса и фирмите които не са чак толквоа много и никъде няма да изчезнат, пак ще плащат същите заплати, пак ще търсят същите "начини да се оправят" с данъци и задължения, в държавната администрация ще са пак същите лелки които са отпреди 20 г. , органите на изпълнителната и съдебна власт пак ще са същите, манталитета пак същия, и т.н. само началниците и министрите в Сф ще се сменят.

Работата е "стани че да седна" . И да остане беззаконие с "фигурант Прокурор" , да остане мътна водата, за да могат големите / като Черепа и др/  да ловят шарани в тази  вода. 

И да си продължават с "печелившия бизнес".

Викаш, дали най-честният премиер ББ да управлява, или най-големия мутроолигарх Черепа, нищо няма да се промени ? Е, как така ? То логиката говори, че ББ е мутроолигарх като Черепа значи. Хич не усещаш как брутално се затапваш. :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

в държавната администрация ще са пак същите лелки които са отпреди 20 г. , органите на изпълнителната и съдебна власт пак ще са същите,

така се налага по човешки и природен закон ли?

--------------

https://news.bhra-bg.org/news-bhra

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, N1K17Y написа:

Как ще се промени, ще видим след СМЯНА на правителството. А как ще се промени, ако не се смени ? То си е елементарна логика 1+1=2. Ти като си доволен, гласувай за Тиквата пак, недоволните няма да гласуваме за Него. Абе, щом нищо няма да се промени, какво толкова руптаеш срещу това ? Гледай си живота, щом нищо няма да се промени, какво те засяга ? 

Извинявай обаче ти е много примитивна логиката. Смяна не е равно на промяна. Ако смениш примерно гумите на автомобила си с тези от този на съседа които са още по стари и износени и произведени в същата фабрика по същата остаряла технология едва ли ще получиш положителна промяна. Че трябва да се смени Борисов е неоспорим факт. Най малкото защото ще е полезно за следващите за да не си мислят че след като се докопаш веднъж да властта вече си недосегаем и можеш да си правиш каквото искаш. За съжаление тези които се готвят да седнат на мястото на Борисов -най вероятно от БСП и ДПС твърдо са доказали че не стават а засега не се виждат читави партии на които да се гласува доверие. А това какво ме засяга сме го обсъждали много пъти - не желая да преживявам още веднъж времена като тези в които Управляваха Андрей Луканов или пък Жан Виденов. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, lsmurf написа:

Извинявай обаче ти е много примитивна логиката. Смяна не е равно на промяна. Ако смениш примерно гумите на автомобила си с тези от този на съседа които са още по стари и износени и произведени в същата фабрика по същата остаряла технология едва ли ще получиш положителна промяна. Че трябва да се смени Борисов е неоспорим факт. Най малкото защото ще е полезно за следващите за да не си мислят че след като се докопаш веднъж да властта вече си недосегаем и можеш да си правиш каквото искаш. За съжаление тези които се готвят да седнат на мястото на Борисов -най вероятно от БСП и ДПС твърдо са доказали че не стават а засега не се виждат читави партии на които да се гласува доверие. А това какво ме засяга сме го обсъждали много пъти - не желая да преживявам още веднъж времена като тези в които Управляваха Андрей Луканов или пък Жан Виденов. 

Да те карам да гласуваш за БСП или ДПС ? ДБ и Слави ще влязат в следващия парламент, не са били досега. И те ли са доказали, че не стават, за разлика от тулупа с 11 години управление ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Лудият Учен написа:

Тоше,просто признай истината,че Борисов е мутра,пък после си избери да гласуваш,за когото си искаш...Като не харесваш БСП,не гласувай за тях...Просто не отричай истината за крадливата и лъжлива шайка на Боко...

Искаш да върнем червените мутри-мултимилионери на власт -тези стоящите зад Нинова и Радев?  Как да съм съгласен?  Заради Вашите дандании накрая може да си ги получим всичките накуп, ако се прегърнат за пръв път Корнелия и Бойко. И не го мисли за невъзможно -защото и аз не вярвах, че Станишев ще се прегръща и целува с Местан.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, N1K17Y написа:

Да те карам да гласуваш за БСП или ДПС ? ДБ и Слави ще влязат в следващия парламент, не са били досега. И те ли са доказали, че не стават, за разлика от тулупа с 11 години управление ? 

На мен ми се струва че Христо Иванов беше вече в правителство на Борисов - той ли според теб е новото лице. За Слави няма да коментирам - несериозно е. Просто няма засега партия предполагаща промяна. Затова и по голямата част от народа просто няма да гласуваме. Знам че така даваме право на "умници" харесващи предложените партии да ги наложат обаче да ги мъчи тях после съвестта че са го направили и те да берат греховете им.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо обаче не се приема моето желание да се смени формата на власт, името на територията и да се провъзгласи бойко за Supreme Leader.

и плешо под карантина казват от Нова.

защо се скриха всички тея капути. може би ще вземат решението, за което си мечтая.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, lsmurf написа:

На мен ми се струва че Христо Иванов беше вече в правителство на Борисов - той ли според теб е новото лице. За Слави няма да коментирам - несериозно е. Просто няма засега партия предполагаща промяна. Затова и по голямата част от народа просто няма да гласуваме. Знам че така даваме право на "умници" харесващи предложените партии да ги наложат обаче да ги мъчи тях после съвестта че са го направили и те да берат греховете им.

Нека видим дали няма партия предполагаща промяна. Слави Трифонов е съвсем нов в политиката. По- скоро няма да е като никой от досегашните. Непредсказуем- шанса да е различен е голям. БСП. Сегашното БСП е много различно от това преди 10 години. Партия променила себе си, определено ще търси промяна. Шанса за промяна също е голям. Христо Иванов беше министър при Бойко и напусна, защото не искаше да изпълнява заповеди. А ББ управлява еднолично и министрите са такива само на думи. Задължително ще е различен. ДПС са си винаги едни и същи, тях няма да ги мислим. Значи, шанса да няма промяна е голям, само при запазване на сегашното статукво. Което е абсолютно невъзможно, та можеш вече да зарежеш удобно обслужващата ГЕРБ мантра, че с всеки друг ще е същото. 

преди 1 час, attj написа:

Искаш да върнем червените мутри-мултимилионери на власт -тези стоящите зад Нинова и Радев?  Как да съм съгласен?  Заради Вашите дандании накрая може да си ги получим всичките накуп, ако се прегърнат за пръв път Корнелия и Бойко. И не го мисли за невъзможно -защото и аз не вярвах, че Станишев ще се прегръща и целува с Местан.

Ку- Ку

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, attj написа:

Ку-ку!  Уж опозицията я чакат нови тест-изненади  https://www.24chasa.bg/mnenia/article/9154604

Браво! Това наистина е много смешно. Роско премиер... Боже ш' са напикая!!! 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз от тая статия разбирам само че Боко ще си прави каквото си пожелае, което по какво се различава от диктатура нямам никаква идея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Дечко написа:

Нека видим дали няма партия предполагаща промяна. Слави Трифонов е съвсем нов в политиката. По- скоро няма да е като никой от досегашните. Непредсказуем- шанса да е различен е голям. БСП. Сегашното БСП е много различно от това преди 10 години. Партия променила себе си, определено ще търси промяна. Шанса за промяна също е голям. Христо Иванов беше министър при Бойко и напусна, защото не искаше да изпълнява заповеди. А ББ управлява еднолично и министрите са такива само на думи. Задължително ще е различен. ДПС са си винаги едни и същи, тях няма да ги мислим. Значи, шанса да няма промяна е голям, само при запазване на сегашното статукво. Което е абсолютно невъзможно, та можеш вече да зарежеш удобно обслужващата ГЕРБ мантра, че с всеки друг ще е същото. 

Ку- Ку

Пропуснах да честитя на тролската агитка новото тролче. Впечатляващи резултати само за един ден - браво.

Слави Трифонов не е нов в политиката . Просто се представя в ново амплоа.  БСП различна - ще падна от смях . Христо Иванов , и той различен видиш ли. Защо не направо Цветан Цветанов и той не е съгласен с Борисов. 😆 Дечко , Дечко много имаш да растеш . И престани с плоските номера - това е удобно за ГЕРБ . Сто пъти казвам че ГЕРБ се провали и трябва да си ходят. Това обаче не значи че трябва да си затворя очите че се опитват да ми пробутат още от същата манджа в лицето на "променили" се политици и партии.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цветанов освен с покупка на гласове няма как да успее да се добере до парламента и да има депутати там , защото зад гърба си има огромна конкуренция от Манолова , Иванов и патриотите и тези тримата ще му изядат хляба по скоро да започне за президентските избори да се готви и да сложи достоен кандидат . Слави ще е 100 % трети , ако няма някаква изненада , а Магарешки не искам и да го коментирвам .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, lsmurf написа:

Пропуснах да честитя на тролската агитка новото тролче. Впечатляващи резултати само за един ден - браво.

Слави Трифонов не е нов в политиката . Просто се представя в ново амплоа.  БСП различна - ще падна от смях . Христо Иванов , и той различен видиш ли. Защо не направо Цветан Цветанов и той не е съгласен с Борисов. 😆 Дечко , Дечко много имаш да растеш . И престани с плоските номера - това е удобно за ГЕРБ . Сто пъти казвам че ГЕРБ се провали и трябва да си ходят. Това обаче не значи че трябва да си затворя очите че се опитват да ми пробутат още от същата манджа в лицето на "променили" се политици и партии.  

Слаб опит, без пукнат аргумент. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, adersa написа:

Цветанов освен с покупка на гласове...

че то без покупка на гласове всеки избор би бил адски забавен, хахахахахаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Беше и подаде оставка, като видя, че тия нищо не вършат. Айде да ти чуя на теб предложението. Да не се гласува и Тиквун да си премиерства, докато пукне, щото видиш ли, ще дойдат комунистите.  Ами чакай си. Пукни и ти в Тикволандия с 200лв пенсия. Ама това си е твое желание, спри да пропагандираш тая глупост на тези, които искаме малко повече. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Mapuku написа:

че то без покупка на гласове всеки избор би бил адски забавен, хахахахахаха

Защо не сметнете колко пари трябва да се изсипят за да се осигурят 4% в парламента? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

достатъчни са ми хората, които познавам да са взели пари по избори. идеална информация са ми. най-ме кефи когато вземат от 2 места. и на втория тур винаги има пари също, хахахахаха :D

а и бойко вече купува гласове. от рано, рано

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бушона твърдеше че в България има свобода на словото и ми е интересно как ще коментира това https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/10/26/4131759_prokuraturata_izvika_na_razpit_jurnalist_ot_sega/?ref=home_NaiNovoto

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, N1K17Y написа:

Беше и подаде оставка, като видя, че тия нищо не вършат. Айде да ти чуя на теб предложението. Да не се гласува и Тиквун да си премиерства, докато пукне, щото видиш ли, ще дойдат комунистите.  Ами чакай си. Пукни и ти в Тикволандия с 200лв пенсия. Ама това си е твое желание, спри да пропагандираш тая глупост на тези, които искаме малко повече. 

Ами нека да не забравяме кой всъщност е Христо Иванов.

http://epicenter.bg/article/Zashto-Plevneliev-naznachi-Hristo-Ivanov-za-ministar-bez-nito-edin-den-trudv-stazh/87225/11/33

Дечко искаше аргументи - заповядай.

Благодаря за пожеланието желая ти от все сърце да ти се връща.

Не разбирам какво точно се опитваш да внушиш . Че в България не може да се намерят читави хора да направят истинска промяна и трябва да гласуваме за тези непрекъснато представящи се за нещо което всъщност не са личности и партии . Ами нали това правим вече повече от 30 години. На мен резултатът въобще не ми допада , на теб щом ти харесва продължавай да го правиш. Много ти е неудобно да спориш с някой който не заема страната нито на "управляващи" нито на "опозиция" забележи че ги слагам в кавички защото изобщо са много далече от тези понятия . Играта на която си свикнала е просто да наплюеш противника защото тези които искаш да лансираш просто нямат положителни качества които да изтъкнеш. Разбирам че искаш малко повече но едва ли най- достойният начин да изкараш това "малко повече" е с клетви по форумите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ninov написа:

бушона твърдеше че в България има свобода на словото и ми е интересно как ще коментира това https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/10/26/4131759_prokuraturata_izvika_na_razpit_jurnalist_ot_sega/?ref=home_NaiNovoto

Като какъв да коментирам работата на прокуратурата? 

А колкото до свободата на словото я има и ясно личи по начина на писане в интернет, ясно се вижда че всеки може да изрази своите мисли или да  обиди, квалифицира или оприличи друг било депутат, министър, премиер или президент и това не му носи никакви последствия. За каква липса на свобода на словото пишем? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване