Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

116 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      74
    • Парламентарна република
      42

Препоръчан отговор

Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация (БХРА)непрекъснато ревът искат ясни правила и т.н. Като ги слушам, може човек да си помисли, че ако ги няма, икономиката на България пропада!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5328

• miro20

3528

• Мойра

3301

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

току-що, Hristo52 написа:

Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация (БХРА)непрекъснато ревът искат ясни правила и т.н. Като ги слушам, може човек да си помисли, че ако ги няма, икономиката на България пропада!

те така си реват, просто са много - и час от тях трябва да фалират, пазара трябва да се редуцира

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

овцо, фейсбук НЕ Е информационен сайт. това е просто платформа. и там има всичко.

само идиот използва реплики като ФБ не е достоверен източник на информация. ФБ не е източник на информация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

те така си реват, просто са много - и час от тях трябва да фалират, пазара трябва да се редуцира

И какво става с фалиралите? Пазара е саморегулиращ се и ако има нужда от редуциране, ще се САМОредуцира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъка другарки и другари. Няма да има увеличение на стотинките за пропаганда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Валери Симеонов окончателно загуби дело срещу Слави Трифонов

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/10/23/4131025_valeri_simeonov_okonchatelno_zagubi_delo_ot_slavi/?ref=home_NaiNovoto&fbclid=IwAR2jYtgNczhg7ctcJN6bNtKQMIpZXpgG1E03dhd4sdy35dCd8bOsKsOkdQA

Хех. Както е тръгнало, всички лидери на управляващата коалиция ще се сдобият със съдебни досиета, още преди края на мандата си...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

Видя се, че от политика нищо не разбираш.

Защо не вземеш да се върнеш в ТКЗС-то и там да я бистриш пустата политика с овцете?

ТКЗС бе като беше млада, сега го няма - ъпдейтни си инфото

е тя от линковете си печели стотинките

Браво на този, който е написал поста вместо теб! :yanim:

Не забравяй след всеки манипулативен пост да се миеш под опашката, че съвсем ще вмиришеш форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mapuku написа:

ти ша кажеш. Нинова си плаща много добре.

Щом драскате и копипействате значи сте доволни от стотинковото заплащане :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, attj написа:

Лично от Борисов зависи дали Радев ще има шанс да си довърши мандата.  А Румен съвсем нищо не може да сътвори против парламента и правителството. Божков с право го нарича фигурант.  Дай му само гафове да прави и все други да са му виновни.

Много мъка има по тоя свят.

Спасението на давещите се е дело на самите давещи се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Hristo52 написа:

Ами ти верно ръсиш глупост след глупост? За импичмънт трябват 2/3 от мнозинството на парламента.Нещо което тиквата няма и няма да има. Не се напъвай с политиката, не е за тебе!

Можеш да броиш. На Нинова и останаха само 71 депутати. Има някои независими в кавички - от БСП и АТАКА.   ДПС поискаха оставка на Радев първи на 02. 09. 2020 г. Знаеш мненията на Герб и Патриотите, знаеш и това на Воля спрямо фигуранта-псевдопрезидент. Едва го търпят.   Вече 160 е достъпно мнозинство.  Не изглеждай глупав. И Боко не и глупав и вероятно ще остави Румен на автопилот-доизживяване.  Обаче фигурантът не спира с глупостите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фигурант е понеже поста му е фигурантен или?

псевдопрезидент какво означава?

тва е като да наричаш кифладжия - прост кифладжия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

направи и ти болница - завижд ЕВеаш ли на предприемачите - точно по бългърски - важно е и съседа да е зле

Е тука вече ме изгуби,не вярвам,че така мислиш.Жалко за майка България.Помоли се на някой да не влезнеш в болница.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

Обаче фигурантът не спира с глупостите.

За него не знам, ама ти верно не спираш с глупостите си. От кой научи думата "фигурант" не ми казвай, че ти си я измислил. Води си хубаво записките в тетрадката, че като гледам изпускаш доста работи, но нямам намерение да отварям училище!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проф. Коста Костов: Премиерът е рисков, има лека форма на затлъстяване

Цитат
Това, което чувам, разбирам, че премиерът е болен. Завявам готовност да бъда на негово разположение, ако той има нужда от добър пулмолог. Премиерът е в онези 40 %, които имат симптоми. Той е в лека форма. Не виждам нищо притеснително, че той е останал у дома. Това каза проф. Коста Костов по БТВ.

Премиерът е с рисков фактор, с лека форма на затлъстяване, което е рисков фактор. Видимо, обаче има този рисков фактор, който не е за пренебрегване. Предлагам да лекуваме премиера не като Тръмп. При него има няколко неща, които са давани ,без да има сериозни неща за тях. Това са общоукрепващи. При него са прилагани два медикамента, защото има данни, че е направил пречупване в клиничната картина-лека дихателна недостатъчност. Той много бързо напусна болницата. Премиерът няма нужда от това.  Бих му препоръчал моята болница.

Усещате ли намека?

Браво, професоре!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Усещате ли намека?

Аз пък бих казал, да не дава господ да попадаш в ръцете на български лекари...жална ти м@йка! Особено лекари с титли! Свирена музика 3 пъти. Да не дава господ, че я камилата,  я камилара!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Hristo52 написа:

Аз пък бих казал, да не дава господ да попадаш в ръцете на български лекари...жална ти м@йка! Особено лекари с титли! Свирена музика 3 пъти. Да не дава господ, че я камилата,  я камилара!

Има и способни и почтени български лекари с титли, на които можем да се доверим, ако си заразим с някой опасен вирус, пази боже!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Лудият Учен написа:

На теб всички освен Борисов са ти виновни...Лукава душица си ти, Тодоре...Най-големият и нахален ГЕРБ-аджия си ти...А се правиш на различен и резонен...Народният грабител Боко винаги го браниш ,сякаш си на хранилка при него...

Къде сте тръгнали въобще, щом смятате всички за гербери?  Разчупете мисленето си, спечелете негерберите на своя страна - така се прави политика. Недей пак сляпо напред като нищо недомислил...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Николай Слатински: Това е шанс властта да види как им е на простосмъртните хорица

Цитат
Съвсем наскоро, няма и 36 часа, написах тук, че ББ ще пипне вируса. Вирусът дебне за глупави, хашлашки поведения, не прощава бабаитството и безхаберието.

И напомних, че макар и по-млад от мен, ББ също е в рисковата група. Вирусът забавя, но не забравя. Е, неизбежното се случи. Това е шанс! Шанс, властта да погледне действителността в очите, да види как им е на простосмъртните хорица.

Да проумее, че и на самодоволния й Олимп не е гарантирана от вируса. Да схване най-сетне, че макар да живее в измислената реалност на своя непомерен нарцисизъм и на безпределното си его, тя си остава в реалната, сурова и бизмилостна реалност на живота.

Николай Слатински, Фейсбук

...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

Има и способни и почтени български лекари с титли

Има, но са малко, и някои трудно достъпни! Но другите 90%....не ми ги хвали...Когато жена ми си отиде от един некадърник, за малко ми беше да взема пистолета и да му пръсна главата! Дъщерята ме спря...абе...не ми се говори за това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, attj написа:

Къде сте тръгнали въобще, щом смятате всички за гербери?  Разчупете мисленето си, спечелете негерберите на своя страна - така се прави политика. Недей пак сляпо напред като нищо недомислил...

ГЕРБ не знам какво могат да направят, че да спечелят негерберите, аз дори не знам, какво ги държи герберите да поддържат тази партия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

ГЕРБ не знам какво могат да направят

Единствено могат отново да фалшифицират изборите. Отворени и трити бюлетини, симпатично мастило и огромния вой, че всичко това е огромна провокация на опозицията която няма как да догони Герб и прави всичко това! Това е тактиката на мафията! А сега с тая пандемия няма да се учудя ако отменят и изборите заради пандемията! Очаквам го това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, acnekt написа:

ГЕРБ не знам какво могат да направят, че да спечелят негерберите, аз дори не знам, какво ги държи герберите да поддържат тази партия.

Е как какво? Ми те тия хора ако излязат на свободния пазар на труда, ще умрат от глад. Единственото умение което притежават е, да гласуват по команда.  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, acnekt написа:

Страхът от възмездие ги държи, твърде много престъпления са извършили спрямо България и българския народ.

Ако паднат от власт, ще бъдат съдени и осъдени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване