Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

преди 40 минути, ninov написа:

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/10/24/4131063_za_nad_80_ot_bulgarite_ikonomikata_e_zle_pochti_50/?ref=home_NaiNovoto

над 80% смятат че икономиката е зле а 43% очкват да стане още по зле

Тиквономиката на Борисов

Untitled-cr.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5343

• miro20

3552

• Мойра

3322

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 1 минута, gagodrago написа:

Тиквономиката на Борисов

Untitled-cr.jpg

а сега ми покажи коя страна е на плюс в това време

оставам ти да избереш страната

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Без умствен капацитет написа:

да Борисов е виновен че в цял свят има болест

за корупцията и кражбите на Борисов са виновни всички даже и извънземните пак не си се напасъл трева чеверме и говориш глупостти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

да Борисов е виновен че в цял свят има болест

КАто гледам последните идиотизми, наистина някои си вЕрват че летоброенето в историята  е разграфено на две , както при христовото летоброене.

И се казва - "преди началото на урпавлението на Борисов" и "след началото Борисов " :) :)  

Колко е къса паметта на хората....  Лошото е че тази пропаганда връзва при много неуки и неинтересуващи се хора.

Тук също сеят такива корени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Без умствен капацитет написа:

а сега ми покажи коя страна е на плюс в това време

оставам ти да избереш страната

https://www.destatis.de/DE/Presse/Pressemitteilungen/2020/10/PD20_420_441.html

Строителството, аптеките всичко е плюс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ninov написа:

за корупцията и кражбите на Борисов са виновни всички

само че е недоказано както не е доказано , че и Нинова е корумпирана , както твърдеше Станишев

преди 5 минути, acnekt написа:

да ти кажа тези месечни статистики са малко подвеждащи, сега ако погледнеш и нашата за септември ще е на плюс, защото имаме нови 10 милиарда, макар и заем

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Без умствен капацитет написа:

само че е недоказано както не е доказано , че и Нинова е корумпирана , както твърдеше Станишев

да ти кажа тези месечни статистики са малко подвеждащи, сега ако погледнеш и нашата за септември ще е на плюс, защото имаме нови 10 милиарда, макар и заем

Немците са готови даже да се повтори 1920 година или минус 20 процента BIP(GDP).

https://borsi.blog.bg/biznes/2009/06/25/hiperinflaciiata-v-germaniia-1918-1924.354103

4850310.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Филипов написа:

Тая герберско - депесейска подлога, ще си отиде единствено ако герб падне от власт!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Hristo52 написа:

Тая герберско - депесейска подлога, ще си отиде единствено ако герб падне от власт!

и пой ще дойде - Нинова за която също Станишев има съмнения че е корумпирана

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Забавно ми е като чета как хората се възмущават на израза на ББ "Аз съм прост и вие сте прости.Ще се разберем"...Ами...Прав е човекът...В коя друга държава повикът "Ей, умник!" носи безалтернативно подигравателен оттенък?!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, attj написа:

Нинова и Бодисов догодина напролет да се прегърнат

И да плеснат с ръце. Както е казал поета.

Като видят зора, що не. И други могат да се прегърнат с тях ако не стигне математиката. Таман още по да разбереме кой кой е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.10.2020 г. в 20:44, Мойра написа:
на 23.10.2020 г. в 20:42, Без умствен капацитет написа:

а да той Радев беше фигурант по думите му

Дай цитат!

Пропуснал съм въпроса, и въпреки че не е към мен , се чудя , след като 1001 пъти съм ви навирал публикуваните СРС-та събрани по надлежния ред според закона, вие пак питате отдавна известни неща.

Във мутренския ти фрогнюз няма да прочетеш това.

Заповядай отново :

https://news.bg/crime/publikuvaha-chetiri-srs-ta-na-vasil-bozhkov.html

• Божков: Абе, няма да събереме сто и осемдесе" депутата. Но аз мисля, че Гешев не ни е проблем, ако спечелим властта, щото мо"е да му орежем правомощията без да променяме Конституцията.
  • Мъж: Да. Те.
  • Божков: Нали тя казва мандата какъв е и колко е, ама точно клви правомощия има са описани в Закона за съдебната система. Там моле го променим без Конституция.
  • Мъж: Да. Божков: Като го напра'име фигурант като Президента, точно клво ше ни вреди Гешев...
  • Мъж: Да...
  • Божков: Но моята тактика е, ти го казвам ей така, щото те чувствам близък, е първо да бутна Влади и т"ва. Един по едни. Виж, че аз не, не обръщам внимание на никой друг. Удрям само по Влади и по Бойко. Другите не ме интересуват, колкото и да се опитват да ми раз-раздвоят вниманието.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Високи сини планини
лъжи и жълти новини
властта е цялата в сланина
това е моята родина

Пореден шамар: И Financial Times разказа за корумпираната власт в България

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

след като 1001 пъти съм ви навирал публикуваните СРС-та събрани по надлежния ред според закона, вие пак питате отдавна известни неща.

Дали са събрани по надлежния ред ще се произнесе съда, като му ги представят. А са публикувани незаконно, щото СРСтата са за да се предтавят пред съда като доказателства, а публикуването им преди това е незаконно.

Гешев ги публикува, щото е бухалка на хунтата. Българския народ затуй му иска оставката. Или не си забелязал, че народа иска оставката на Каскета ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Филипов написа:

Високи сини планини
лъжи и жълти новини
властта е цялата в сланина
това е моята родина

Пореден шамар: И Financial Times разказа за корумпираната власт в България

Ауууу, какви гадни комунисти са тия financial times. Или са Божковци ? Обърквам се вече, много работодатели, много нещо  :D  

Гербавите тролове, моля ви, кажете ми кой им плати на тия. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Реджеп Иведик написа:

А са публикувани незаконно, щото СРСтата са за да се предтавят пред съда като доказателства, а публикуването им преди това е незаконно.

Прочете ли още в началото на статията преди стенограмата абзаца за чл. 198 и т.н.. ?

:)  МАй не си .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

И да плеснат с ръце. Както е казал поета.

Като видят зора, що не. И други могат да се прегърнат с тях ако не стигне математиката. Таман още по да разбереме кой кой е.

Може, ама само Боко ползва пари от държавния ресурс и увеличава парите на много групи хора.  Напролет същите може пак да гласуват за Герб - те са народа.   Не са народа тези, които искат оставката на Гешев. Малко са на брой и не го преставляват.  Той е първият прокурор осмелил се да търси отговорност от някои червени мутри-милионери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Реджеп Иведик написа:

Българския народ затуй му иска оставката. Или не си забелязал, че народа иска оставката на Каскета ?

За това уан мен шоу ли говориш че е "българския народ " ?? :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Coco1 написа:

Българския народ - електората на БКП :D

Реджепа работи здраво за интересите на БКП, като лее евтина пропаганда.

Видя се, че от политика нищо не разбираш.

Защо не вземеш да се върнеш в ТКЗС-то и там да я бистриш пустата политика с овцете?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Видя се, че от политика нищо не разбираш.

Защо не вземеш да се върнеш в ТКЗС-то и там да я бистриш пустата политика с овцете?

Другарко, от вас ли очаквам одобрение  :D

Хванете и се актуализирайте че сте изостанали и то много

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Coco1 написа:

Другарко, от вас ли очаквам одобрение :D

Аз не одобрявам чужди кадри, другарю от ГЕРБ, просто се опитвам да ти помогна да намериш истинското си място в живота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване