Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

118 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      75
    • Парламентарна република
      43

Препоръчан отговор

видял си хубав к*р - лапнал съм го.

няма причина да не ти харесва. той ти носи положителни емоции.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 43,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

5361

• miro20

3561

• Мойра

3333

• FusE

2201

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Слушам новини, гледам човекът-джип започна да обикаля селата, е няма как в градовете номерата му вече не минават. Но в селата, ама как звучи а "Събра се цело село хей! Как я мислите вие?" 100 възрастн

Публикувани изображения

преди 11 минути, acnekt написа:

Бъркаш не е диктатура, а тикватура.

Вече няколко години се чудя как и защо Радев е по-голяма празноглава тиква от Борисов?   Дори при директната съпоставка Боко ми изглежда много умен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, attj написа:

Как какво? Някакви пари ги стимулират.   Боко повече от половин година предварително харчи пари за новите си гласоподаватели.  Това всички го виждаме. Само парламентът би могъл да се намеси.  Как да стане това, като около сто дни депутатите на БСП ги нямаше там, защото Нинова и Радев ги излъгаха да се преструват на народни въстаници. Погрешно бойкотираха Народното събрание, щото то трябвало да се разпуска.  Оказа се невероятно глупаво това.  Нинова пак за нищо не е виновна.   Кой да контролира Борисов при липсата на опозицията?

Тоше,просто признай истината,че Борисов е мутра,пък после си избери да гласуваш,за когото си искаш...Като не харесваш БСП,не гласувай за тях...Просто не отричай истината за крадливата и лъжлива шайка на Боко...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Mapuku написа:

видял си хубав к*р - лапнал съм го.

Щом имаш такова влечение... 

преди 5 минути, attj написа:

Дори при директната съпоставка Боко ми изглежда много умен.

ББ има много по голям опит в политиката и това ясно личи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, attj написа:

Вече няколко години се чудя как и защо Радев е по-голяма празноглава тиква от Борисов?   Дори при директната съпоставка Боко ми изглежда много умен.

Да сравниш пилота,завършил висше военно училище в САЩ- Радев и пожарникаря идиот- Борисов,е все едно да сравниш орел и гарга...

П.П. По принцип пожарникарите са с благородна професия,но не и в този случай...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, gagodrago написа:

Овчий мозък, как да завиждам на крадци и измамници? Това, че тея шмекери-шефове на болници крадат пари от здравната каса, предназначени за лечението на бедни и болни, и си купуват с тях имоти, не е за завиждане.

Ти май още не си разбрал, че възмездието рано или късно застига всеки, дори и най-големия тарикат и хитрец...

Шефовете на две русенски болници с годишна заплата над 1 милион
Над 15 управители на болници получават над 200 000 лева годишно
0000460586-article2.jpg

Годишната заплата на болничен шеф у нас надхвърля 1 млн. лв.

Над 15 управители на болници получават над 200 000 лева годишно само от заплата, след удържане на данъци и осигуровки. Това показва справка сред имуществените декларации на шефовете на държавни или общински болници, подадени към антикорупционната комисия за миналата година, съобщи Bulgaria ON AIR.

На върха на класацията по приходи са шефовете на две русенски и една софийска болница.

Изпълнителният директор на "Медика Кор" в Русе Кирил Панайотов е декларирал близо 1 млн. и 997 хил. лв. приходи от заплата за 2019 г. Това прави по над 97 000 лв. месечно. Той не е декларирал коли и имоти, освен "Трабант", купен през миналата година за 50 лв.

2 млн. и 866 хил. лв. годишен доход само от заплата е посочила д-р Валентина Мазнейкова, управител на болницата "Св. София". А Шефът на "Медика" в Русе Ивелин Йоцов е декларирал 523 464 лева годишен приход от заплата.

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/08/21/shefovete-na-dve-rusenski-bolnici-s-godishna-zaplata-nad-1-milion.460586

Тези нямат време да си огледат какви л...на пускат на вентилатора. Та последно два милиона и 866  хиляди или само 866 хиляди. Хора спрете се от гонене на стотинките не виждате че ставате за смях. Хайде гледайте какво пишете все пак. 😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Лудият Учен написа:

Е той тоя е пожарникар само по дисертация, да не мислиш че някога е гасил пожар? Той си го каза сам, май на някаква среща в Ямбол беше: " Тука ако запукат пищови и бомби, аз първи ще избягам."

Цитата е по памет, но е верен по смисъл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, FusE написа:

ББ има много по голям опит в политиката и това ясно личи. 

ББ има много по-голям опит, ама от краденето в политиката...И това ясно личи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Лудият Учен написа:

Да сравниш пилота,завършил висше военно училище в САЩ- Радев и пожарникаря идиот- Борисов,е все едно да сравниш орел и гарга...

В политиката Радев е като неадекватен начинаещ  и  не е спрял да прави гаф след гаф.   Не е нормално това, той без да иска и до импийчмъпт почти  се е докарал.  Гласувал съм за Румен Радев  и не ми харесва да се срамувам и ядосвам заради него.  Розовите симпатяги Нинова и Йотова са ме подвели и излъгали навремето, това е истина. Има време до изборите и си мисля, че Боко догодина пак ще е премиер или президент . Няма да има оставка,защото няма на кой да я даде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, attj написа:

Има време до изборите и си мисля, че Боко догодина пак ще е премиер или президент . Няма да има оставка,защото няма на кой да я даде.

Борисов да е Премиер или президент??? Да,ама друг път... Президент ще е,ама на затворническия съвет...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Лудият Учен написа:

А сега ако кажеш какво е откраднал?... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

А сега ако кожеш какво е откраднал?... 

Не мога ,твърде много е откраднал...Няма да ми стигне мястото във форума...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Лудият Учен написа:

Борисов да е Премиер или президент??? Да,ама друг път... Президент ще е,ама на затворническия съвет...

В какво  е извършил някакво доказано престъпление?  И на него ли ще му спретнете нещо кално като на Марешки!?  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Дечко написа:

Говори се за едни 4 милиарда...

Говори се за нещо и факт прави ли се разлика? 

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Не мога ,твърде много е откраднал...Няма да ми стигне мястото във форума...

Пиши във шкафчета пък ще смятаме след това :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, attj написа:

В какво  е извършил някакво доказано престъпление?  И на него ли ще му спретнете нещо кално като на Марешки!?  

Как пък на Борисов и Марешки,все на тях им спретват номера ??? Пък те двамата са невинни душици...Тук-там Боко с шкафче с милион евро,златни кюлчета и патлак отгоре...Пък Марешки завалията го осъдили за някакъв си рекет...А това как Борисов псува на поразия и наши ,и чужди политици си е направо дреболия(за теб)...Но това е само върхът на айсберга...Народът е наясно,че ГЕРБ са крали като за световно първенство,даже чак като за Олимпиада(за престъпници)...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Лудият Учен написа:

Борисов щом беше спипан с пълно чекмедже с пачки в шкафа в резиденцията му, значи и за крадец е некадърен...:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, gagodrago написа:

Борисов щом беше спипан с пълно чекмедже с пачки в шкафа в резиденцията му, значи и за крадец е некадърен...:lol6:

Да,той е алчен и нагъл,но затова пък е и глупав...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, FusE написа:

Говори се за нещо и факт прави ли се разлика?

Прави се. И аз мисля, че не са повече от 3...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, attj написа:

Вие умни ли сте, щом Ви лъжат с фотомонтажи и с фалшиви аудиазаписи?

Ако им вярват има ли значение 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Дечко написа:

Прави се. И аз мисля, че не са повече от 3...

Повече са. Говори се, че наскоро е чествал четвъртия си милиард...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Във фейсбук предполагам? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ncl написа:

Къде са милиардите на Тодор Живков?  И за тях много се говореше...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, attj написа:

Къде са милиардите на Тодор Живков?  И за тях много се говореше...

А, ето това е правилен въпрос, не очаквай отговор обаче, но сценария е същия въпреки изтъркан. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване