Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

147 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      86
    • Парламентарна република
      61

Препоръчан отговор

преди 22 минути, Мойра написа:

Бай Ганьо от ВМРО пак надува свирката и се прави на бабаит

Колкото и да "надува свирката" и да се прави на бабаит, бай Ганьо от ВМРО няма шанс да попадне в парламента.

Ами то народа си показа колко го обича! Сега са коалиция с Пеницилина който вече е осъден, но защо ли, все още не го привикват в затвора, въпреки, че обжалването мина? Странно, че може да е кандидат за парламента след потвърдена присъда! Другия Симеонов, безочлив , вулгарен и надменен на макс. Човек за който майките с проблемни дечица беше...Не ми е удобно даже да го пиша. И шкембе войводата, с огромните думи, жестове, речи по неговата телевизия, и още доста гафове. Хубава компания, няма що! По отделно не успяха пак да седнат на наша издръжка, сега да видим, тая смет.Изобщо партии патерици. Също като на Бареков  "Презареди България" не че нещо направиха де, но Бареков си искара 4 годинки в европарламента с 30 000 евро месечна заплата, сега какво му пука! Бяха коализия с ВМРО!!! Или другата измислена патерица на Кошлуков "Новото време" за който я помни, дето даже и не влезе в парламента, и изчезна. Партията де! Само дето сега Кошлуков перфектно ближе..еди какво си на Борисов, затънал е до гуша, обаче ще се оплаква на дипломатическия корпус и ЕП. Изобщо компания от престъпници и близачи, един път. Екстра качество!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 60,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

4917

• Мойра

4949

• Без умствен капацитет

7691

преди 2 часа, ivottoshev написа:

Обгазени от кой? Че нали те самите пръскаха? Това беше уточнено още тогава, както и ченгесарската инсценировка за "намерени" Молотовки. 

Платеният башибозук на Борисов се мъчи да пази дебелия измамник и манипулатор от Банкя от народната "любов", само че когато се опитаха да напръскат протестиращите хора със спрей, съдбата им го върна.

Това видео съм го срещал качено по чуждестранните сайтове - чужденците се смеят и се подиграват на башибозуците, които са почти толкова тъпи и смотани, колкото е и вождът им, когото пазят....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, absurt написа:

Източниците и хронологията на протестите, са национални телевизии и други официални медии с известни собственици. 

Ще ти се всички, които мислят с главите си и търсят проверена информация да са тролове, ама не, не са. Мен ми е интересно, как спиш? Комай ти се присънва Борисов и омразата ти пречи да водиш нормален диалог.

Търсиш информация от национални медии? БТВ удоволетворява ли те, или щом не се вързва с теорията ти, значи не става? Ето ти. Можеш да видиш след 1:50мин. кой точно пръска с лютив спрей:

https://btvnovinite.bg/bulgaria/policijata-izpolzva-ljutiv-sprej-sreshtu-protestirashti.html

Както казах: всичките ти опорки са такива - спукани :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Мойра написа:

Лошото е,че ще си и останат...според мене...Няма как за месец и половина да преровиш и корегираш неща случили се за 12 години...То е корупция, кражби, мошеничества, изнудване, принуди, заплахи и каквото се сетите, от най-висок, до най-нисък ранг, при държавните служители особено! Невъзможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.06.2021 г. в 12:16, ivottoshev написа:

И ти би гласувал за патриотите, въпреки че си сигурен че ако влязат в парламента ще са патерица в бъдеща коалиция на БСП с Герб?

Че ти не се ли водеше антикомунист? Що ще гласуваш за някой, за който знаеш че ще помага на БСП да управлява?

Тея ли "патриоти"?

191748859_293490198976432_776588301080253246_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gagodrago написа:

Тея ли "патриоти"?

191748859_293490198976432_776588301080253246_n.jpg

За мен няма проблем, че Каракачантичката е дебел и изглеждаше нелепо най-напред с каската, а после и с пликчето от Била. Проблемът е, че отдавна не е патриот, а се превърна в консуматор на политически дивиденти и сега целта му е да се завърне в парламента единствено за да продължи да си пълни джобчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Мойра написа:

а тоз източник - по ли е свестен

преди 4 минути, ivottoshev написа:

За мен няма проблем, че Каракачантичката е дебел и изглеждаше нелепо най-напред с каската, а после и с пликчето от Била. Проблемът е, че отдавна не е патриот, а се превърна в консуматор на политически дивиденти и сега целта му е да се завърне в парламента единствено за да продължи да си пълни джобчето.

да ти кажа симеонов е по малко патриот и от него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Hristo52 написа:

Лошото е,че ще си и останат...според мене...Няма как за месец и половина да преровиш и корегираш неща случили се за 12 години...То е корупция, кражби, мошеничества, изнудване, принуди, заплахи и каквото се сетите, от най-висок, до най-нисък ранг, при държавните служители особено! Невъзможно.

Така е, години ще са нужни, за да се премахнат последствията от управлението на ГЕРБ.

И компетентни правителства, разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Мойра написа:

Така е, години ще са нужни, за да се премахнат последствията от управлението на ГЕРБ.

И компетентни правителства, разбира се.

и чак тогава ли ще си помислят да направят някое реално действие

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Източниците и хронологията на протестите, са национални телевизии и други официални медии с известни собственици. 

Ама разбира се,националните телевизии са еталон за такива ГЕРБ-аджии като теб...Придворните мисирки на Борисов са те...За един журналист истината трябва да е това,което е здравето на един човек за един лекар...А нашите журналисти не уважават първо истината като прикриват престъпленията на Боко и второ не уважават себе си,когато Борисов ги нарича ”мисирки”...И не,не аз съм измислил тази обида,а техният собственик-бившият ни министър-председател...Колко цинично и нагло трите ”национални” телевизии лягат пред Борисов и ”чистят” след него и позорните му изцепки,та чак прекъсват редовната програма,за да излъчат пресконференция на ГЕРБ...Просто безобразие...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Панчугов: Вече има разказ от официални лица за неща, за които от години всички говорят

Цитат

"Служебните министри не са част от никоя от политическите формации, борещи се за следващия парламент, поне официално. Няма припознаване от политическите партии една или друга фигура от служебния кабинет, които да продължат с дейността си. Т.е. този кабинет стои странично на политическия процес в страната", обясни Панчугов.

Така е, въпреки че бившите управляващи твърдят обратното.

Цитат

Стоян Панчев от ЕКИП коментира, че краткият мандат на служебното правителство е достатъчен за изваждането на скелетите от гардероба:

"За това не трябват много пари, единственото е да се поддържа посоката, която е зададена. Евентуалното ѝ променяне ще зависи от партиите, които ще влязат в парламента". 

Според него служебното правителство е верифицирало "истината, за която много информирани хора в обществото отдавна са знаели".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Hristo52 написа:

Е, все пак няма да е точно месец и половина, защото и следващото НС е силно вероятно да не състави правителство. Което си е добре де (като цяло), яко разчистват гърбави калинки :) 

преди 32 минути, ivottoshev написа:

За съжалание, това е глобален феномен. Главният електорат за "патриотични" партии са си идиотчета. Да те е срам да се наречеш патриот след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Мойра написа:

Така е, въпреки че бившите управляващи твърдят обратното.

незнам кой какво твърди - но и предните и сегашните - цъкат само с език като патриотите

преди 10 минути, N1K17Y написа:

Е, все пак няма да е точно месец и половина, защото и следващото НС е силно вероятно да не състави правителство. Което си е добре де (като цяло), яко разчистват гърбави калинки :)

не е така слави каза че е готов за правителство въпреки че на някои им се иска, да управлява Радев, но както се вижда и слави не го одобрява

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Лудият Учен написа:

Ама разбира се,националните телевизии са еталон за такива ГЕРБ-аджии като теб...Придворните мисирки на Борисов са те...За един журналист истината трябва да е това,което е здравето на един човек за един лекар...А нашите журналисти не уважават първо истината като прикриват престъпленията на Боко и второ не уважават себе си,когато Борисов ги нарича ”мисирки”...И не,не аз съм измислил тази обида,а техният собственик-бившият ни министър-председател...Колко цинично и нагло трите ”национални” телевизии лягат пред Борисов и ”чистят” след него и позорните му изцепки,та чак прекъсват редовната програма,за да излъчат пресконференция на ГЕРБ...Просто безобразие...

Ти си гербаджия- прикрит зад уж неистовата си непоносимост към Боко. 

Аз съм необременена с пристрастие гражданка, която лично наблюдава предаванията на живо от арената на "мирните протести". Та, хайде да не се опитваш да ме караш да не вярвам на очите си, а на твоите бълнувания. 

И сега се стремя лично да наблюдавам и да изграждам мнението си на база на медии с известни собственици и журналисти, с интелигентност поне някаква на изказа и смисленост на тезата. Пък на теб като ти харесват хамалските изцепки, безогледната омраза и безпросветната подкрепа на отпадъците от 30 -те години преход, добре. 

TCGOZ.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Аз съм необременена с пристрастие гражданка, която лично наблюдава предаванията на живо от арената на "мирните протести". Та, хайде да не се опитваш да ме караш да не вярвам на очите си, а на твоите бълнувания. 

И какво видяха в това предаване на живо по БТВ очите ти? Кой пръска със спрей? Протестиращите ли?

https://btvnovinite.bg/bulgaria/policijata-izpolzva-ljutiv-sprej-sreshtu-protestirashti.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, absurt написа:

Ти си гербаджия- прикрит зад уж неистовата си непоносимост към Боко

преди 4 минути, absurt написа:

безогледната омраза и безпросветната

Ама чакай малко...Първо казваш,че съм ГЕРБ-аджия,а после казваш,че мразя Боко...Избери си едното от двете твърдения,че нещо не ти се връзват опорките...

преди 8 минути, absurt написа:

хамалските изцепки,

Отговори ми директно,без заобиколки...Кой е най-големият простак,който псува като хамалин ?! Май става дума за Бойко Методиев Борисов...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Лудият Учен написа:

Ама чакай малко...Първо казваш,че съм ГЕРБ-аджия,а после казваш,че мразя Боко...Избери си едното от двете твърдения,че нещо не ти се връзват опорките...

Няма опорка. Ти пишеш небивалици, аз ти отговарям със същото. То се видя, че диалог не става- идваш, изсипваш си негативите от личните несгоди и очакваш да те взема насериозно?  

download (16).gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivottoshev написа:

И какво видяха в това предаване на живо по БТВ очите ти? Кой пръска със спрей? Протестиращите ли?

какво ще кажеш аз да те целя с камъни - ти да имаш спрей и да не го ползваш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

оФчице, ти ли колекционираше снимки от дрон на Великите пътни строежи на Боко?

Ето ти още една снимка за колекцията:

Безобразие: Варненски булевард за 130 млн. се превърна в гьол

бул. Васил Левски във Варна, ремонтиран през 2019г за "скромните" около 130 000 000лв. Снимката е от 15.06.2021г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Няма опорка. Ти пишеш небивалици, аз ти отговарям със същото. То се видя, че диалог не става- идваш, изсипваш си негативите от личните несгоди и очакваш да те взема насериозно?  

download (16).gif

Не си ми отговорил кой е най-големият простак и псува като хамалин...И как разбра за личните ми несгоди...Чували сме я тази опорка,затова как за катастрофалното положение в България били виновни самите българи,щото били негодници ,а ГЕРБ водили държавата мъдро и кадърно....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ivottoshev написа:

оФчице, ти ли колекционираше снимки от дрон на Великите пътни строежи на Боко?

Ето ти още една снимка за колекцията:

Безобразие: Варненски булевард за 130 млн. се превърна в гьол

бул. Васил Левски във Варна, ремонтиран през 2019г за "скромните" около 130 000 000лв. Снимката е от 15.06.2021г.

да, само че затова е виновен кмета на варна - а и на всякъде по света, стават наводнения, след проливен дъжд

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

да, само че затова е виновен кмета на варна - а и на всякъде по света, стават наводнения, след проливен дъжд

Не е вярно. Улиците не са почистени, няма и къде да се стича водата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Не е вярно.

погледни снимката, ако се надигне пътя къде ще иде водата - по добре на пътя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудият Учен написа:

Не си ми отговорил кой е най-големият простак и псува като хамалин...И как разбра за личните ми несгоди...Чували сме я тази опорка,затова как за катастрофалното положение в България били виновни самите българи,щото били негодници ,а ГЕРБ водили държавата мъдро и кадърно....

Ами, пак го правиш- сега пък ме обвиняваш, че не се крия зад ГЕРБ за личното ми решение дали да уча, дали да работя съвестно и да си преследвам целите или да легна да рева, че  Борисов ми е виновен за всичко. А, като чуя как с лека ръка се определя, че всички, народа, сме в катастрофално положение, се сещам за много хора, които не са съгласни да говориш от тяхно име и да ги определяш по този начин. Аз също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване