Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

За пръв и последен път чувам такъв тип тържество или празник! Какво е това? Кого изпращат и къде го изпращат? После пак изпращат! С баловете. Някой да ме светне, че и Гугъл не иска да поясни легендата за предшестващия празник.

Ми щом има изпращане, значи някой трябва да ги приеме от другата страна, има и приемане. А след това е самото тържество - бала.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Mlechko написа:

За пръв и последен път чувам такъв тип тържество или празник! Какво е това? Кого изпращат и къде го изпращат? После пак изпращат! С баловете. Някой да ме светне, че и Гугъл не иска да поясни легендата за предшестващия празник.

Ми щом има изпращане, значи някой трябва да ги приеме от другата страна, има и приемане. А след това е самото тържество - бала.

При мен беше 2011 на 19 май от училищете се тръгва и се отива във читалище, там има програма за абитурентите, също така се раздават призове за 4 години и вече бала след това>...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Парад на простотията и кича! Както и начин за последно да си покажеш магаретията или "благосъстоянието"

Не одбрявам тази глупост, но си е и някаква традиция останала от ....!?

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишкомерене в кич за еднократно обличане. Както и в ламарината на колела, с която да те видят другите, пак еднократно.

Навремето имаше и по-големи проЗДотии като изпращане на новобранец в казармата. Почти като селска сватба - събрали се няколкостотин човека (цялото село) на поляната под едни текезесарски шапрони - ядат и пият.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Mlechko написа:

Какво е това? Кого изпращат и къде го изпращат

край на детството....ъ-ъ-ъ...тъй де, шут отзад и право към живота на възрастните

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Ми щом има изпращане, значи някой трябва да ги приеме от другата страна, има и приемане....

Приемат ги... в бюрото по труда... експлоатационна ръка в "заведения" за бързо хранене... плантации в чужбинско... някой пък може да има късмет и да го приемат за вишу...

забравих за бармани и сервитьори по морето...

Редактирано от psytrip (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абитуриентско изпращане....по-скоро - изтрещяване!Костуми,рокли,баби,лели...вуйни и т.н.Лудостта е пълна.И защо?

На сутринта/към обяд отрочето се довлачва с очи,като електроженист и........тишина.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е по - друго си е да ревеш като идоиот по улиците - едно, две , три и косата да ти се влачи по асфалта но пък от прозореца на Мустанг!

Или тате да гръмне пред всички с незаконния пищонв или да си покаже новата кола заради която е теглил 2 кредита и които едва ли да изплати някога!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Кумчо вълчооо написа:

Е по - друго си е да ревеш като идоиот по улиците - едно, две , три и косата да ти се влачи по асфалта но пък от прозореца на Мустанг!

.....и музиката,ах тази музика...кой ще надуе по-силно чалгата(преди година,две чух хард рок и не повярвах....)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за вишу всеки може да го приемат стига да има пари да си плаща разноските 

има дефицит за студенти 30000  места мисля че оставаха празни миналите години 

и аз ще изпращам

като беше моето време аз не ходих  бях в лоши отношения поне с половината си клас и не ги уважих с присъствие

имаше и други които не отидоха

пък сега  едно момче не искало да ходи и го пращат в шоуто на милен цветков да даде обяснения.

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубави отговори, но нямат решение на въпроса. Значи, гледам сега правят две тържества по случай завършването. И на двете отброяват и викат като маймуни, а повода е само един! Всеки випуск прави по две шашми.

Едното било изпращане, а друтото какво е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Mlechko написа:

Хубави отговори, но нямат решение на въпроса. Значи, гледам сега правят две тържества по случай завършването. И на двете отброяват и викат като маймуни, а повода е само един! Всеки випуск прави по две шашми.

"Едното било изпращане, а друтото какво е?"  - същото!

Иначе то си е вид традиция със смисъл или не и така ще си остане още дълги години!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо се бъркате.

Изпращането е посления ден в училище.Обикновено се ходи някъде

Бала си е повод да се покаже, кой е по-голямата свиня.

Обикновено се получава следното.Съвестни хорица събират пари, теглят се кредити за да може едно нищожно едноклетъчно да изглежда като човек.Да изглежда, не означава да бъде.Наемат се коли, рокли, костюми, ресторанти и прочие, и прочие.После нали се сещате кой ги изплаща тия кредити?Всеки друг, но не и "вече порасналото дете", което седи безработно или в най-добрия случай е сервитьорка/мияч на автомивка.

Но пак, едното няма нищо общо с другото.Освен недоразвитляците.Има си програма, както споменаха.

А пък някои вместо с наети лъскави таралясници, се возят я в каруци, трактори, за контраефект.

В българските ВУЗ-ове не отиват перспективните хора.Там се влиза само с пари.Обикновено след 1/2 години бъдещият програмист прекъсва обучението, щото знайш ли, математиката мноу трудна бате.И отново се връщаме към бизнеса с миене на коли, или при добра наслука отиваме в семейния бизнес.Такива ми ти работи.

А тия с акъл у кратуните още след като си чекнат резултатите от матурките си бият камшика по чужбина.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Pamlea написа:

А тия с акъл у кратуните още след като си чекнат резултатите от матурките си бият камшика по чужбина.

А не трябва да е така няма заплащане, във България това е затова всеки се маха аз все още имам надежда, че тия от парламента някой ще ги махне и България, ще тръгне нагоре да има трудещи хора, за жалост това е самата истина истината е една че някой много ни мрази и лека по лека оставят само старци,  във България това нещо не трябва да го допуснем защото старите нищо не могат да направят ние младите сме бъдещето на тази страна.....

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някои други пътища поемат по-доходоносни

:lol6:

A2.jpg

%D0%B1%D0%B0%D0%BB.png

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С една дума - кифлочи. Иначе казано поотраснали кифли.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Младо, старо, средно всичко е едно и също.

Тия от парламента служат единствено за оправдание.Ако хората в държавата са свестни, "управляващите" също щяха да бъдат.Единствения проблем на държавата е това, че никой не се наказва както трябва.Хвърляш си фаса, айде 500 лева глоба.Ся кво?Караш си с 300 по магистралата.Спира те патрулка, хоп 20 лева на ченгето и по живо по здраво.Никой не мрази държавата, тя сама се мрази.

Сега не е модерно да се учи математика.Но ще ставаме програмисти.Виж тука из форума на ден колко се събират да пускат теми с курсови?Нима щото мат'ряла е труден ли?Да не би да е станал труден отведнъж?Напротив.Ако са си седели на задниците докато е трябвало, сега нямаше да се излагат по форумите.Да не говориме, че ги и мързи гугъл да отворят.Какво да се очаква?Преди година по господарите даваха една кукумявка с парцалки за 20 бона дето пелтечи като прегазен касетофон.Селската патка станала изискана мадама.

Това им е в главите на днешните червеи.Да се напият, да се изчукат и да се оплакват колко ни е смотана държавата, как нямало работа.А те били "бъдещето" на държавата.И най-забавното е да гледаш 15 годишни как се накичили с маркови парцалки, нацвъкали със скъпо кендзо.Вече е модерно краката на момичето да са толкова тънки, че в прибрано състояние между тях да може да мине зряла диня.Като я целунеш по бузата да се задавиш със фон дьо тен.Как се очаква от такова същество да е бъдещето на една държава?

И най-тъпото е, че невинни хора, даващи последния си залък за неблагоданрите си произведения, стоят зад тези лайна.С извинение, такива са.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе като войнишко изпращане или сватба

събира се родата на ядене и пиене на по кебабче бира и шопска салата  и дават някой лев или подърак  за първи стъпки на абитуриента .

а пък на другото  със класа запиват някъде 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Yvan Sergeev написа:

събира се родата на ядене и пиене на по кебабче бира и шопска салата  и дават някой лев или подърак  за първи стъпки на абитуриента .

Не! Аз го знам така:

- "абе като войнишко изпращане или сватба

събира се родата на ядене и пиене на по кебабче бира и шопска салата  и дават някой лев или подърак  за първи стъпки на абитуриента а пък на другото"      после малко бой като мероприятие!:lol6:  

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Yvan Sergeev написа:

На снимките ги виждам облечени официално целия клас с балови костюми, сведението ми за фото сесията е, че това всъщност било изпращане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е да де преди да запиват  с колите и тнт 

1 2 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бога ,абитуренти ,пожалете ни!

Тези са от миналата година. СЛед седмица предполагам че ще се появят и новите :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей една от новата реколта - това за мен е кич, за вас не знам какво е

18582576_1344554098956035_48113581931493

носия с токчета ма няма що

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, valkiria1 написа:

подушвам  завист :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.