Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на рисунката от статията този със сигурност е врачанец-шоп!!!няма грешка!

1457007389-0.jpg?itok=iAmCeG9a

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже и Вселената вече е Българска. България е участвала при създаването на Големия взрив.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, valkiria1 написа:

Това е снимка на пра-дядото на бате Бойко. Мисля обаче че той е обитавал ареала около Банкя ,така че тия приказки за Чирпан са дрън-дрън. като тия на Божо ,който прекалява с божолето.

оооф , ама и ти си един лаик. България не е участвала , България е възпроизвела Големия взрив. Ако не беше така ,как щяхте да опровергаете Сейгън и  Дъглас?

В какво щеше да се дзвери Коперник ?

Ами конспирациите на евреите,които" хранят" българина почти през цялата му история ?

Между другото бях чела някъде ,че бате ипон Бойко ,още имал прашинки от Големия взрив по сакото си.

Е поне се забавляваш. ;) :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, glen написа:

врачанец-шоп

Нема такова животно!:D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, valkiria1 написа:

Теб та попитах да ми изчислиш......... Смятай колко сте наивни  и смешни. 

Та и тая партенка ............... "Историческите " открития по вашите земи станаха като пръднята. Пръдне някой  кандидат за слава и миризмата се носи с векове и чака някоя Алия и съпричастници да я заковат в темата за гордостта българска. В резулт на което след всяка следваща пръдня ,темата става пълна скука. Това откритие е същото. 

дългото висене в тоя форум води до прогресивно затъпяване!

при тебе,незнам кой си,вероятно некой отчаян юдеин положението е отчайващо!със сигурност това не е писано от драгата valkiria!

България е християнска държава и твоите коментари трябва да бъдат съобразени с това ако имаш поне малко мозък да го разбереш!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, valkiria1 написа:

Та и тая партенка с откритието е толкова вярна ,колкото и историята с кръста. "Историческите " открития по вашите земи станаха като пръднята. Пръдне някой  кандидат за слава и миризмата се носи с векове и чака някоя Алия и съпричастници да я заковат в темата за гордостта българска. В резулт на което след всяка следваща пръдня ,темата става пълна скука. Това откритие е същото.

Викаш друго си е първият човек да е евреин и да открит в Изсраел:D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Kазват, че неандерталците са били по- умни и по- силни от хомо сапиенс, и изчезването им е мистерия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, valkiria1 написа:

ааа, евреите са скромен народ.

горе-долу по същото време евреите са изглеждали много скромно-

I+_ffd6bd5ec6bb15c3c74f299c246423b4.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
преди 1 час, valkiria1 написа:

Адам не е евреин. 

Разбира се. В сценката, евреин все пак е имало и той се е занимавал с обичайните неща- да плете сплетните. Но все още не се бил сдобил с човешка външност.  :)

Редактирано от язе (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.05.2017 г. в 12:05, valkiria1 написа:

Та и тая партенка с откритието е толкова вярна ,колкото и историята с кръста. "Историческите " открития по вашите земи станаха като пръднята. Пръдне някой  кандидат за слава и миризмата се носи с векове и чака някоя Алия и съпричастници да я заковат в темата за гордостта българска. В резулт на което след всяка следваща пръдня ,темата става пълна скука. Това откритие е същото. 

Да де, това е партенка. А иначе може изсраелски учени да открият мощите на Исус Христос (ама що ли не са ги представили да ги видят и други учени, чудно), пък не може български, гръцки и немски учени да открият мощите на Адам (е, не са изсраелски, кво да правим):)

Та да се върнем на мощите на Христос. Такива може да има, понеже за възнесението на Исус физическо тяло не е необходимо. Друг е въпросът дали евреите са открили тези мощи:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива теми като тази в 24 часа изобилстват у нас, понеже мнозинството ни сънародници са застаряващи или пък още твърде зелени. Всички крещящи твърдения в заглавията са малоумни, и то си личи в самите статии. На журналята им се плаща на материал и си изсмукват от пръстите де що се сетят. Типичен признак за това за изрази като "учените са установили" или пък са открили, "знае се", "известно е", "анонимен източник", или пък "източник, пожелал да остане анонимен" и прочие кретенизми. Фактите в статията със свещ да ги търсиш, а източниците на информация винаги са нула. Загадка остава и как като е живял по тия места се оказва българин. Макар че цялата работа е дебилно весела, фактът че вървят подобни статии показва, че някой ги чете, а това вече си е дебилна трагедия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Lumberman
      http://www.politika.rs/scc/clanak/405437/Cepurin-Pomoc-Srbiji-u-trazenju-kompromisa-sa-Pristinom
      http://www.politika.rs/scc/clanak/405109/Vucic-i-Cepurin-o-situaciji-na-severu-Kosova-i-Metohije
    • от CaptainJord
      Здравейте, както си седях скайп и изведнъж някакъв човек ми пише по скайпа. Бях го блокирал защото искаше толкова категорично да говори с мен, но вчера го отблокирах просто ей така и аз не знам защо (до колко знам той е на 13). Нищо не сме си писали, но изведнъж интернета ми спряя. След като ми дойде, след някъде около 1 минута този човек ми писа "Нета проблеми има ли за сега". Знам, че няма как точно той да ме флуудне за винаги защото това изисква много мощни програми и буутери за което са нужни пари и разбиране. Моля помогнете да се защитя от поне един нормален флууд.
    • от Лиляна Благоева Андреева
      ЗАКОНЪТ И ЧОВЕКЪТ

ЗАКОН = ЗА . КО + Н = 38 квадри . 40 квадри + 1 квадра = 1 521 строителни квадри има кадастралният план на календарен град за 213 840 жители.

З = 3 = Три
      А = 8 = Ахт – на немски език
      К = 4 = Куатро – на италиански език
      О = 0 = нула
      Н = 1 = Хидрогено – хим.ел. №1

ЧОВЕК = Ч . О . ВЕ + К = 4 . 8 квадрата . 42 кв.км + 4 кв.км = 1 348 кв.км – това е площта на екологичен град с календарен кадастър, който е разделен условно на 1 521 строителни квадри.

Ч = 4 = Четири
      О = 8 = Осем
      В = 4 = Берил – хим.ел. №4
      Е = 2 = Хелий – хим.ел. №2
      К = 4 = Куатро – на италиански език

Дължината на една строителна квадра е 333 метра!
      Площта на един квадрат е 42 кв.км
      Броят на строителните квадри в един квадрат е 380

380 квадри . 333 м . 333 м = 42 кв.км
      19 . 20 = 380 строителни квадри

Инж. Лиляна Благоева Андреева

Извод: Сегашните градове са изцяло незаконно строителство! Това е кощунствено нарушение на природните закони! Мегаполисите са като огромните динозаври, които природата е унищожила като неприемливи за живота биологични същества. Затова и човешкият род трябва да замени ужасните многолюдни градове с календарни градове, чиито брой жители не надвишава 213 840 души. Само в такива селища може да се осигури на населението едно справедливо, рентабилно и благоденстващо битие и да се упражнява контрол на човешките деяния!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.