Премини към съдържанието
бат'начо

kalansuv, или как да имаме добро психичното здраве

Препоръчан отговор

2017-06-04-080830_1280x1024_scrot.png

Заглавието на темата е заигравка с името на един съветски филм съдържащ думата "плумбум".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нашият психопат,  най-голям психопат   в света >.... :D :giggle1::clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бат Начо. Ти да не си станал дипломиран психиатър или практикуващ психолог. Истина е, че никой потребител не съм блокирал. Но коментарите на Бат Начо в Линукс форума са неразбираеми по- смисъл и значение. Важното, е че Бат Начо си ги разбира и им се кефи. Толкова беден речник, че едно изречение от четири думи не може да състави правилно. И винаги е свързан отговора на Бат Начо с въпроса на Питащия- ама друг път. Не мога да ти се сърдя Бат Начо. Ти си просто такъв човек. Присмял се щърбел на хърбел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бре, може ся да блокираш или да игнорираш някой, който те нерви. Селтаци дал господ. Аз ако имаше едно лесно мене си да блокирам. Ама съдба. Ама някой дотолкоз да те изнерви, че да афишираш публично, че те е изнервил, и затуй си го блокирал, значи си психически лабилен и не можеш да се справиш със собствените си фобии. И като как  тогава, на какво отгоре ще заклеймяваш, че този когото си блокирал е психически лабилен. Той може и да е. Ама ти хем го заклеймяваш, като че да си психически лабилен е лошо, а хем афишираш психическа лабилност у себе си, като че да си психически лабилен е добро.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля тия функции на форума ще стават все по-популярни. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 6/4/2017 в 10:06, Реджеп Иведик написа:

Не бре, може ся да блокираш или да игнорираш някой, който те нерви. Селтаци дал господ. Аз ако имаше едно лесно мене си да блокирам. Ама съдба. Ама някой дотолкоз да те изнерви, че да афишираш публично, че те е изнервил, и затуй си го блокирал, значи си психически лабилен и не можеш да се справиш със собствените си фобии. И като как  тогава, на какво отгоре ще заклеймяваш, че този когото си блокирал е психически лабилен. Той може и да е. Ама ти хем го заклеймяваш, като че да си психически лабилен е лошо, а хем афишираш психическа лабилност у себе си, като че да си психически лабилен е добро.

Аз на такива им казвам баста с игнора.Що да им чета километричните тъпи писания? Пишат по една страница пост. Да ти цитирам два три техни поста да видиш какво прескачане ще падне?

Пък и "умнотии" кой харесва да чете?

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.