Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер само при мен ли е проблема,че нямам връзка?

странна работа само с Echo мога да се свързвам:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет! Не е само при вас. За пореден път скайп се е прецакал. До утре при късмет може и да го оправят. 

П.С. Само на мен ли ми се струва ,че всичко хубаво ,купено от Майкрософт (на пример Скайп) бива съсипано? Говори се ,че това лято спират производството на Limia ,останките от Nokia ,най-успешния бранд производител на мобилни телефони по онова време ,който също унищожиха доста успешно. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Soviet Soldier написа:

Привет! Не е само при вас. За пореден път скайп се е прецакал. До утре при късмет може и да го оправят. 

П.С. Само на мен ли ми се струва ,че всичко хубаво ,купено от Майкрософт (на пример Скайп) бива съсипано? Говори се ,че това лято спират производството на Limia ,останките от Nokia ,най-успешния бранд производител на мобилни телефони по онова време ,който също унищожиха доста успешно. 

Благодаря

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що? При мен старите версии си работят . . .

Между другото и тия са изпедерастяли.

Цитат

support during Pride month with

Emoticons-1.png

Добре че поне старите версии не поддържат тези изчанчени неща.Аман от пропагандатори на дефектен хромозомен набор или просто мода.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво не ви харесва на Скайп, след като го купиха от Майкрософт? Въпросът ми е сериозен, от чисто любопитство, защото не виждам никаква разлика, освен във външния вид. Както и между старите и новите версии. Колкото до Нокиа - от началото на годината имат нови модели, които на флаш разпродажбите в Китай се изкупуваха за секунди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Soviet Soldier написа:

Не ти се струва. В стремежа си да наложат боклука си Windows 10, microsoft спират всичко работещо и кадърно, за да принудят потребителите да използват 10. Не знам кой малоумник в олигофренската им компания е решил това нещо, но глупаците отиват прогресивно към дъното.

Скайп не е спрял, а просто имало нова версия на скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://heartbeat.skype.com/

Skype Connectivity problems

By My status Jagadish Harihara on June 19, 2017.

Hello, we are aware of an incident where users will either lose connectivity to the application and may be unable to send or receive messages. Some users will be unable to see a black bar that indicates them that a group call is ongoing, and longer delays in adding users to their buddy list. 

[UPDATE Jun 20, 2017 14:00 GMT]: We're seeing improvements and users also signal us they can use Skype. However, there are still users that may experience the issue - we're working on that!

Май старите p2p работят, явно не стават само новите, които чакат сървърите на M$.
Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей са нещата при мен от 14, 15 часа следобед. Нищо не съм трил, нито деинсталирал. Версията е 7.33.0.105 :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес май Скайп се държи по-добре. Вчера половината ми абонати(към 11:00 ч.) ги нямаше на линия, появиха се чак към 14:00ч.

Вечерта беше добре, нямах проблем с комуникацията, както и днес сутринта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.