Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Толедо, 93г. Проблемът е следния:

Когато карам сам или има някой отпред или леко тегло отзад - шум няма. Обаче качат ли се трима отзад и от задната лява страна започва едно стържене при набиране. Притеснително е и се чудя какво би било :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ImagineMe написа:

Толедо, 93г. Проблемът е следния:

Когато карам сам или има някой отпред или леко тегло отзад - шум няма. Обаче качат ли се трима отзад и от задната лява страна започва едно стържене при набиране. Притеснително е и се чудя какво би било :D 

Ами отиди на сервиз, за да се вдигне колата на подемник и да се види точно какво е. Не мога да ви разбера?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди години един колега така караше Ладата си със счупен заден мост и на ляв завой гумата направо опираше в калника. Няма как подобно нещо да не е опасно и страшно. Никога не знаеш кога ще каже "чат" и до там. А ако си и с голяма скорост...

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bildera_ написа:

Преди години един колега така караше Ладата си със счупен заден мост и на ляв завой гумата направо опираше в калника. Няма как подобно нещо да не е опасно и страшно. Никога не знаеш кога ще каже "чат" и до там. А ако си и с голяма скорост...

Е обясни докъде може да стигне глупостта,защото това е глупост в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пукнат амортесьор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо с окачването е. Може пък и колата да клеква много и гумата да опира в калника.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма следи от търкане на гумата някъде. Не ми се вярва и да е моста - не виждам изкривена гума, нито даже пукнато по него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ImagineMe написа:

Няма следи от търкане на гумата някъде. Не ми се вярва и да е моста - не виждам изкривена гума, нито даже пукнато по него.

човек престани с глупостите. Отиди в сервиз, да вдигнат колата на подемник и да се види както точно стърже или искаш да направиш катастрофа? Как да ти го обясня. Дори в този форум да има хора, който разбират от коли пак няма да ти дадат точна диагноза за проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.06.2017 г. в 0:12, ImagineMe написа:

Какво стържене? А когато не набира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се пластмасата от задната броня - с болтове е завита към ламарината под задния калник. Орязах ги малко с ъглошлайфа и се наредиха нещата. Преди не го бях забелязал това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.06.2017 г. в 18:24, ImagineMe написа:

Оказа се пластмасата от задната броня - с болтове е завита към ламарината под задния калник. Орязах ги малко с ъглошлайфа и се наредиха нещата. Преди не го бях забелязал това. 

И аз такова нещо предполагах, но въпрос имам - защо не я намести бронята, а я ряза?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, simtech написа:

И аз такова нещо предполагах, но въпрос имам - защо не я намести бронята, а я ряза?

Имам чувството, че предишния собственик си е правил някакви модификации и са стърчали болтове. А той точно тях е орязал - не бронята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.