Премини към съдържанието
basketbolista 5

Как да предизвикам цикъла си,понеже ми закъснява???

Препоръчан отговор

Здравейте, аз съм на 14 години и цикъла ми закъснява..Не съм бременна понеже все още съм девствена.Моля ви кажете ми как да предизвикам цикъла си, защото ми закъснява, а другата седмица съм на море и ще е много нвприятно ако отида на морето с цикъл..Моляя ви, кажете ми някакви съвети!! Благодаря ви предварително!! ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 11 минути, basketbolista 5 написа:

Здравейте, аз съм на 14 години и цикъла ми закъснява..Не съм бременна понеже все още съм девствена.Моля ви кажете ми как да предизвикам цикъла си, защото ми закъснява, а другата седмица съм на море и ще е много нвприятно ако отида на морето с цикъл..Моляя ви, кажете ми някакви съвети!! Благодаря ви предварително!! ;(

Престани с глупостите. Цикъла не винаги е точен като часовник и това не е нещо с което човек може да си играе. Въобще наясно ли си какво е менструален цикъл и защо се получава???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 28 минути, Емил Костов написа:

Престани с глупостите. Цикъла не винаги е точен като часовник и това не е нещо с което човек може да си играе. Въобще наясно ли си какво е менструален цикъл и защо се получава???

на мен повече ми прилича на трол

basketbolista 5

да носи дамски превръзки

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма проблеми, спокойно отивай на морето - докато минат гръмотевиците и дъждовете все ще се разбере дали си бременен или ще ти дойде цикъла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, basketbolista 5 написа:

Има доста начини за предизвикване на цикъл , но не е полезно да се ползват без да се знае причината за закъснението .

Нужно е да се установи произходът  на смущенията , които водят закъснението .

Не те съветвам да си "играеш " със тялото ти посредством "рецепти' на хора , които не са компетентни да ти предложат адекватно решение.

Всяка изкуствена инвазия без да се познава диагноза и лабораторни тестове може да предизвика дисбаланс в други органи и да задълбочи 

характера на настоящите причини за закъснението .

Съветът ми е да направиш консултация с джипито си , вместо да предприемаш рисковани действия .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

в началото и края винаги има аномалии - нормално е, когато тогава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 49 минути, _sirena_ написа:

Има доста начини за предизвикване на цикъл , но не е полезно да се ползват без да се знае причината за закъснението .

Нужно е да се установи произходът  на смущенията , които водят закъснението .

Не те съветвам да си "играеш " със тялото ти посредством "рецепти' на хора , които не са компетентни да ти предложат адекватно решение.

Всяка изкуствена инвазия без да се познава диагноза и лабораторни тестове може да предизвика дисбаланс в други органи и да задълбочи 

характера на настоящите причини за закъснението .

Съветът ми е да направиш консултация с джипито си , вместо да предприемаш рисковани действия .

Стига глупости. Това е дете на 14 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, Емил Костов написа:

Стига глупости. Това е дете на 14 години.

Не съм видяла лична карта . При вас на входа може и да се легитимират .

Давам отговор , който ще бъде полезен и на тези , които един ден могат да разгледат темата по търсено съдържание .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, _sirena_ написа:

Не съм видяла лична карта . При вас на входа може и да се легитимират .

Давам отговор , който ще бъде полезен и на тези , които един ден могат да разгледат темата по търсено съдържание .

Здравейте, аз съм на 14 години и цикъла ми закъснява - това е достатъчно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, Емил Костов написа:

Здравейте, аз съм на 14 години и цикъла ми закъснява - това е достатъчно.

И моят отговор е акуратен , без оглед кой и защо стои зад профилът и дали темата действително го вълнува .

По-горе представих прилежен и взискателен съвет към онези , които имат "проблема " и се надяват на решение .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, _sirena_ написа:

И моят отговор е акуратен , без оглед кой и защо стои зад профилът и дали темата действително го вълнува .

По-горе представих прилежен и взискателен съвет към онези , които имат "проблема " и се надяват на решение .

Аз не казвам нищо лошо за теб, но едва ли си си предизвиквала цикъла преждевременно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Емил Костов написа:

Аз не казвам нищо лошо за теб, но едва ли си си предизвиквала цикъла преждевременно?

недопустимо е да се съмняваш в сирена

все едно да се съмняваш в мен .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, Емил Костов написа:

Губите си времето в празнословие , модераторе . Приключих по темата .

Който има представа от "материята " ще оцени отговорът ми в точният контекст , в който е "прибран" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, _sirena_ написа:

Губите си времето в празнословие , модераторе . Приключих по темата .

Който има представа от "материята " ще оцени отговорът ми в точният контекст , в който е "прибран" .

Аз времето не си го губя. Просто питам вие правили ли сте подобно нещо и ако имахте дъщеря щяхте ли да и разрешите да направи подобно нещо??

Иначе за мен темата е приключена. Даже се плаша от подобни теми и питанки, но който иска да си съсипва здравето и да прави глупости то си е негово решение.

преди 9 минути, Yvan Sergeev написа:

недопустимо е да се съмняваш в сирена

все едно да се съмняваш в мен .

Ти нямаш нищо общо и в теб се съмнявам винаги. Нищо лично. Но и на теб ще ти задам същия въпрос. Ако имаш дъщеря на 14 години ще и разрешиш ли да направи подобно нещо???

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

няма да я водя на море  не обичам водата

и слънцето  това по повод  въображаемата 14 годишна моя дъщеря.

просто модераторите и админите да изловят троловете с едни айпита пускащи нелепи теми .

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, Yvan Sergeev написа:

няма да я водя на море  не обичам водата

и слънцето  това по повод  въображаемата 14 годишна моя дъщеря.

просто модераторите и админите да изловят троловете с едни айпита пускащи нелепи теми .

То "детето" да не се притеснява много Ванка. След някой ден ще и дойде. По е интересно дето ти казваш: Модераторите и админите ги е хванал мензиса още преди 3-4 години и едва ли скоро ще ги пусне. Пишат се всевъзможни глупости, щото трябвало да има постове. А дали си струват - не е важно!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 минути, Емил Костов написа:

щяхте ли да и разрешите да направи подобно нещо??

Какво "подобно нещо " да разреша ?

Вие прочетохте ли изобщо съвета , който подадох ?

Ами прочетете го бавничко , преди да ме цитирате .

Защото е много нелепо недоразумението , което чета от вас . 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 26 минути, Емил Костов написа:

Аз времето не си го губя. Просто питам вие правили ли сте подобно нещо и ако имахте дъщеря щяхте ли да и разрешите да направи подобно нещо??

Иначе за мен темата е приключена. Даже се плаша от подобни теми и питанки, но който иска да си съсипва здравето и да прави глупости то си е негово решение.

Ти нямаш нищо общо и в теб се съмнявам винаги. Нищо лично. Но и на теб ще ти задам същия въпрос. Ако имаш дъщеря на 14 години ще и разрешиш ли да направи подобно нещо???

Не знам защо я подхвана изобщо.Тя просто написа каквото трябва.Ясно и точно.Вече автора(ката) да си решава как да си предизвиква работите.Темата, че си е булшит си е, ама па чак толкова :D 

Пределно ясно е, че това си е организъм и не всичко е по часовник.Освен това има и едни хора наречени "родители".Консултацията с тях е безплатна.Приемането на всякакви медикаменти без консултация с лекар е излишно да казвам, че е малоумно, нали?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Pamlea написа:

Не знам защо я подхвана изобщо.Тя просто написа каквото трябва.Ясно и точно.Вече автора(ката) да си решава как да си предизвиква работите.Темата, че си е булшит си е, ама па чак толкова :D 

Пределно ясно е, че това си е организъм и не всичко е по часовник.Освен това има и едни хора наречени "родители".Консултацията с тях е безплатна.Приемането на всякакви медикаменти без консултация с лекар е излишно да казвам, че е малоумно, нали?

На теб е перфектно ясно, но на хлапетийте на 14-20 години въобще не им е ясно за какво става на въпрос. Влез в БГМАМА или друг подобен форум и ще ти се изправят косите многократно.  На такива хлапета се казва, че няма възможност и че не се прави. В момента в който кажеш може , но .....................това означава че може и ще направиш голямата глупост. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На 14 си. Все още си малка. Нормално е от началото на започването известен период от време да е нестабилен.
    Освен да пускаш теми, може и да прочетеш някой учебник по Биология.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Винаги се кефя на теми за цикъл, когато отговарят най-закоравелите чекиджии на форума. хахахаха

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
    • Харесва ми 1
    • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Акъл и цикъл, не ти ли дойдат навреме, не ги чакай.....

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, _слънце_ написа:

Meн винаги ми закъснява.:indoorplants:

даааааааааааааааааа, то на ромките винаги им закъснява с 9 месеца:baby6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.