Премини към съдържанието
hudyr

Ключ за Renault Scenic - смяна на микробутон

Препоръчан отговор

Електрониката е здрава, работи си, но пластмасовият(или гумен, не знам какъв е бил) бутон на самата кутийка беше разложен и микробутонът на платката се подаваше навън. Съответно е бил натискан в не знам какви камасутра пози и е започнал да реагира на някакви "нежни погалвания", вместо на нормално натискане, и е досадно да си дупчиш пръста на него. Та, идеята ми е да го сменя, само че не съм 100% дали съм тръгнал в правилната посока.

7ee9381fd2ceffd5.jpg

Намерих същите(според мен) бутони в елимекс: http://www.elimex.bg/search.html?phrase=микробутон+h%3D

Предполагам, че ми трябва h=6 бутонът(поне окото ми така мисли).
    Евентуално, има ли нещо специфично(тънко), което трябва да знам за тези бутони? Интересно ми е @Филипов какво ще каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми за смяна си е, няма особена философия, малко флюс за разпойване + 30W поялник с по-тъничка човка и си ти. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обичайните неща на страна, сега дори не сака да отключи. Червеният LED на ключа си светва, а централното не отключва. Ще падне още бутане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бутонът се сменя лесно. Струва стотинки. Презапоете и инфрачервения светодиод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.