Премини към съдържанието
:)Андрей

Колко е нормално да сваля от цената?

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги преди месец копувах кола която струваше 5700 и я свалих на 5000 утре ще ходя да гледам кола която струва 20900 искам да сваля възможно най - много искам да попитам по запознатите или хора който имат автокъщи(и двете са от автокъщи) колко пари е готов горе долу да свали продавача според вас? Благодаря.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами зависи ако е закъсал за пари и да я продава може да свали доста но иначе е обективно колкото  други подобни коли до 500 лв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Yvan Sergeev написа:

ами зависи ако е закъсал за пари и да я продава може да свали доста но иначе е обективно колкото  други подобни коли до 500 лв.

Често казано си мисля ,че при цена от 20900 500 лв да свали е наистина много малко лично се надявам да успея да я сваля на 19500 или поне 20000 което е по разумно ,но ще видя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами зависи от много неща 

дали колата е запазена и спрямо другите коли как е

и дали продавача спешно я продава >

и характера на продавача има които си държат няма да ти свалят и 1 лев  решили са  си цената е толкова и край  има и други  може  и на  18000

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Андрей, такъв пазарлък и умуване е безпредметно да се обсъждат тук.
Отиваш на място и гледаш за скрити (необявени в обявата) дефекти, разминавания, ремонти, бе всичко. След внимателен оглед му казваш всички минуси, които си забелязал и не са били предварително публикувани в обявата и му ги изреждаш, казваш му твоята цена, която си готов да дадеш за това състояние на колата и така.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да се разбере преди да се види колата и собственика. Ако няма финансови проблеми и не бърза с продажбата и 250лв да свалите ще е голям успех. Ако изникне техничски проблем и/или собственика бърза много може и доста повече. Около 1000лв ми звучи като реалистично и добро постижение, ако колата има само нормалните дребни забележки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.