Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предлагам в тема Мобилни у-ва - iPhone да се добави подтема според версиите и да се обсъждат. Както и на другите марки. Ще бъде много по-удобно да се уточняват потребителите с коя версия са и т.н. Това е моето предложение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, iAppleBeats написа:

Предлагам в тема Мобилни у-ва - iPhone да се добави подтема според версиите и да се обсъждат. Както и на другите марки. Ще бъде много по-удобно да се уточняват потребителите с коя версия са и т.н. Това е моето предложение

Понеже форума не е само за iPhone няма как само за неговите модели да се направят подраздели. Това го разбираш отлично, щом предлагаш и за другите марки и модели да е така. Въпроса е всъщност имаш ли някаква бегла представа колко модела мобилни телефони на различните марки са на пазара само в момента, без да включваме дори тези дето не се продават в момента нови? Ако говориш за ОС дето ползва устройството - ще трябват два раздела само - iOs и android. Или за всяка версия на софтуера? След всеки ъпдейт да се прави подраздел?

Не мисля че е голямо усилие като си направиш тема за твоя си телефон да му изпишеш модела в заглавието или в самата тема. Ако искаш просто да обсъдиш конкретен модел може да си направиш тема за него в съответния раздел. Никой няма да те спре. Още повече ако темата е полезна за потребителите. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си форум специално за Apple. Айде сега да направим и подраздели за всяка марка, модел и версия на драйверите на различни части. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, iAppleBeats написа:

iPhone да се добави подтема според версиите и да се обсъждат. Както и на другите марки. 

Всяка марка телефон има по няколко десетки модела и по 3, 5, 6 версии на софтуера за всеки модел.
Ако за всяка марка апарат се направи раздел и за всеки софтуер подраздел, ще имаме около 628 раздела с по 2 поста вътре, а да не говорим колко трудно масата от хората ще уцелят точния раздел, защото не знаят с коя ОС са.
Вижте само Самсунг с колкостотин модела разполагат и ще разберете какво имам предвид.

eminem_vr го е казал преди мен, та прочетете го внимателно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, algor написа:

Всяка марка телефон има по няколко десетки модела и по 3, 5, 6 версии на софтуера за всеки модел.
Ако за всяка марка апарат се направи раздел и за всеки софтуер подраздел, ще имаме около 628 раздела с по 2 поста вътре, а да не говорим колко трудно масата от хората ще уцелят точния раздел, защото не знаят с коя ОС са.
Вижте само Самсунг с колкостотин модела разполагат и ще разберете какво имам предвид.

eminem_vr го е казал преди мен, та прочетете го внимателно.

Да, разбрах го. Но нямам на предвид да се добавят всички версии на iOS или Android. А по-използването като 5/6/7 версиите, а на iOS 10/11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, iAppleBeats написа:

Да, разбрах го. Но нямам на предвид да се добавят всички версии на iOS или Android. А по-използването като 5/6/7 версиите, а на iOS 10/11

Колко теми според теб ще има в раздел "андроид 7.0" ? Според мен само една и в нея да се обсъжда тази версия. Когато някой си прави тема, тя е обикновено, да не кажа винаги, за конкретен модел телефон. Защо му е тогава да я  пуска в раздел според ОС която се ползва? Като един и същи модел телефон може в някои случаи да е на различни версии софтуер. А пък автора в повечето случаи пита как да си оправи някоя настройка от менюто, и изобщо не знае коя версия му е софтуера че да пусне тема там. Предложението ти ще усложни ситуацията само ако се приложи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/28/2017 в 22:41, algor написа:

Що, да не би android.bg форума да е нещо различно ? Или xda и всичките останали известни световни андроид форуми ?

Редактирано от Atanas Pachov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Atanas Pachov написа:

Що, да не би android.bg форума да е нещо различно ? Или xda и всичките останали известни световни андроид форуми ?

kaldata не е форум нито само за айфони, нито само за андроид. Така че - да, нещо по-различно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.