Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за The Prince Of Persia Warrior Within

Препоръчан отговор

Prince of Persia: Warrior Within

Публикувано изображение

Играта можете да изтеглите от тук:

Prince.Of.Persia.2.Warrior.Within.CD.Version-RELOADED @Data.BG /.bin + .cue @ 3 CDs/

Prince.Of.Persia.2.Warrior.Within.DVD-RELOADED @Data.BG /48 MB .rar @ 1 DVD/

System Requirements:

• Minimum Configuration:

• Win 98 SE/2000/XP Only
    • DirectX 9.0c
    • 1000 MHz Pentium III, AMD Athlon or equivalent
    • 256 MB RAM
    • NVIDIA GeForce 3 or higher, ATI Radeon 7500 or higher, Intel 915G
    • DirectX 8.0 compatible sound device
    • 1.5 GB hard drive space for minimum installation
    • Windows-compatible mouse required
  • Recommended Configuration:

• Win 98 SE/2000/XP Only
    • DirectX 9.0c
    • 1.5 GHz Pentium 4, AMD Athlon or equivalent
    • 256 MB RAM
    • NVIDIA GeForce 4 or ATI Radeon 9500
    • DirectX 8.0 compatible sound device
    • 2.2 GB hard drive space for full installation (CD)
    • 3.5 GB hard drive space for full installation (DVD)
    • Windows-compatible mouse required
    • Dual analog gamepad
Official Site:

http://www.princeofpersiagame.com/uk/home.php

Guides, FAQs, Reviews, Pictures, Videos, Music...:

Prince of Persia: Warrior Within - Walkthrough

Prince of Persia: Warrior Within - Weapons FAQ

Prince of Persia: Warrior Within - Boss FAQ

Prince of Persia: Warrior Within - Basics & Life Upgrade FAQ

Prince of Persia: Warrior Within - Life Upgrade & Bugs FAQ

Prince of Persia: Warrior Within - Dahaka Battle Strategy

Prince of Persia: Warrior Within - Gallery

Prince of Persia: Warrior Within - Art

Prince of Persia: Warrior Within - Videos

Prince of Persia: Warrior Within - Soundtrack

Life Upgrades:

Първи life upgrade: Първия е след като победиш Shahdee(жената в черно).Качи се по стълбите и ще видиш голям олтар.Издърпай го за да се отвори тайна врата зад него.Влез като избягваш капаните и вземи първия life upgrade.Screenshots: 1 | 2 | 3

Втори life upgrade(в миналото): Вторият life upgrade е около мястото където за първи път се биеш с Crowmaster(онзи с гарваните).Проправи си път до мястото при стълбите.Ще видиш малка метална вратичка.В дъното на стълбите в ляво има варели,а зад тях копче.Натисни копчето и "на забавно време" стигни до металната вратичка и влез(може и без да се забавя времето,но е 1 на 100).Проправи си път през капаните и вземи втория life upgrade.Screenshots: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Трети life upgrade: Като стигнеш до централната зала(central hall) след като си взел "Seprent sword"(дава ти го Kaileena и с него можеш да задействаш ръчката в центалната зала),насочи ръчката така че да сочи към вратата при която е фонтана за сейф.Обърни се срещу другата врата и повърви към нея и надясно.Ще видиш ръб.Спускай се надолу като отскачаш от стена на стена.Като стигнеш до долу се спусни на още по-долния ръб.Сега тичай по стената докато не стигнеш до края и почвай да отскачаш от стена на стена за да се изкачиш.От тук пак тичай по стената докато не стигеш края й.Сега пак отскачай от стена на стена за да слезеш надолу при един проход.Влез в него ,избягвай капаните и вземи третия life upgrade.Screenshots: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Четвърти life upgrade: Когато си във механичната кула(mechanical tower) по някое време ще стигнеш до един Brute(големите каменни големци),който мята от бодливите гадове(spike beast-приличат на кучета и след като ги биеш известно време гърмят).Като влезеш в тази зала гледайки го лице в лице се завъти наляво.Ще видиш напукана стена.Подлъжи го да метне от бодливите гадове там.Като се счупи стената влез и избягвайки капаните вземи четвъртия life upgrade.Screenshots: 1 | 2 | 3

Пети life upgrade: Като стигнеш до градината(garden)-там където се биеш със Silhouettes(те са като сянки и мятат ками) и Keepers(същите с които се биеш в началото на кораба),се завърти и иди в ляво.Ще забележиш че оградката не продължава до края на стената.Пусни се през оградата така,че да увиснеш.От тук се спусни на земята.Сега тичай по стената докато стигнеш до един проход.Влез избягвайки капаните и вземи петия life upgrade.Screenshots: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Шести life upgrade: Пак в градината като въртиш ръчката с която се пуска водата(при многото ръчки -където гласиш водата да мине по каналчетата така че да стигне вода до двореца) се завърти назад и изкачи стената(тичайки нагоре по нея).Влез във вратата и избягвайки капаните вземи шестия life upgrade.Screensohts: 1 | 2 | 3 | 4

Седми life upgrade: В затвора(prison) ,след като си убил Brute(пак каменен големец) се качи нагоре.Тук има две напукани стени-зад едната има врата ,а зад втората копче.Отвори ги и двете,натисни копчето ,забави времето и бързо иди при вратата която вече е отворена.Проправяйки си път през капаните вземи седмия life upgrade.Screenshots: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Осми life upgrade: На излизане от библиотеката,като ходиш по парапетите,точно преди да излезеш от библиотеката,ходейки по последния парапет погледни надясно.Има друг парапет който отвежда до един проход(можеш да го погледнеш още преди да почнеш да се катериш за да се ориентираш).Влез и се качвай нагоре проправяйки си път през капаните ,за да вземеш осмия life upgrade.Screenshots: 1 | 2 | 3

Девети life upgrade: Намира се в залата където гониш Shahdee и тя ти затваря вратата.(почти в началото на играта,но ела да го вземеш когато разполагаш с меч който може да чупи стени).Почвай да се качваш нагоре(започни като се качиш на една пръчка/лост).Оглеждай се де що има решетка.Една от решетките е леко счупена и зад нея има кашон/камък.От теб се иска да я дочупиш и да издърпаш камъка.Добри го до стената.След като си се качил на него ,тичай по стената нагоре,отскочи за да можеш след това пак да отскочиш от съседната стена.Би трябвало вече да си се качил.Има копче-натискаш го и влизаш.Проправяйки си път през капаните(за пореден път ) вземи последния - девети life upgrade.Screenshots: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Вече като си с всички life upgrades ,в залата преди трона на императрицата(Thron room) Ще се е появил меч - "Water sword".Единствено с него може да се нахака Dahaka накрая

Тайни Оръжия:

Мечето: Намира се там където се биеш с Brute(камения големец) в механичната кула(в една малка стаичка).Там трябва да идеш когато си в present time(настояще).Та отиваш там и тръгваш по пътя зад стаята където изглежда задънено.Падаш долу и там трябва да има напукана стена(чупиш я ,но затова ще ти трябва "Scorpion sword").Там ще има една поставка за оръжия и като я счупиш в нея е мечето.

То не е много силно,но ти зарежда живота.

Стика за хокей: В централната зала насочи ръчката така че да сочи към фонтана за сейв.Така камъните ще се наредят,така че да можеш да идеш до една врата която е по-надолу(там дето е life upgrade-a).Та точно до тази врата има пукната стена от която си личи че излиза пясък.Счупваш я с "Scorpion sword" и взимаш стика.

Светлинен меч: Като стигнеш в пещерите, там където ти се пуска филмче как излизат ония песове и ти трябва да си отвориш вратата с едно копче.Като натиснеш копчето и си отвориш вратата ,и влезеш в нея след 2 крачки ще пропаднеш.Не е нищо страшно просто си е така в играта.Та в тая пропаст има друго копче което ти отваря друга врата.Но има и начупена стена,в която има светлинен меч.Счупваш я и взимаш меча.Това е най-силното второ оръжие в играта.

Ръкавицата на Реймънд: Като те гони Дахака в катакомбите(точно след като научаваш от филмчето за маската) си пусни "Eye of the storm"(забавено време).Ще стигнеш до 2 разклонения - напред и надясно.Но ако си внимателна ще видиш ,че наляво има една поставка за оръжия, в която се намира ръкавицата.Чупиш и взимаш.

Розово фламинго: За да вземеш това оръжие ще ви трябва меч ,с който да могат да се чупят стени.В залата при градината(настояще - present) през средния коридор на най-горно ниво тичай по стената за да се хванеш за въжето и после пак тичай за да стигнеш до платформата.Завърти се наляво и мини право през разбитата/счупена

врата пред тебе.Ще се извъртите и ще се хванете за платформата на която до момента стояхте.От тук скочи на съседната платформа.От ляво ще видиш друга платформа с ръчка на нея.Иди там, натисни ръчката и се върни на платформата на която досега беше.Там сега ще има парапет ,на който ще можеш да се качиш.Най-отгоре се затичай по него и отскочи за да се хванеш за този ,който е по-нависоко.Ходи надясно и скочи на ръба на далечната стена.Следвай ръба докато не стигнеш до една беседка.Спусни се при нея и счупи далечната стена(намира се вдясно).Ще се покаже една поставка за оръжия.Чупиш я и взимаш фламингото.

Cheats:

Enable Cheats 
Hold down 1, 2, and 3 when starting up the game. If done correctly you will see ''You are worthy of the powers of Jaffar.'' 

Pressing or - will increase or decrease the time, respectively. 
Command-T gives you an extra potion; 
Command-G allows you to select a level; 
Command-L takes you up a level; 
Command-K kills all opponents on the screen; 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 
On the command line, use the enable cheat codes parameter. Then, at any time during the game, press the key 
of the desired code. 

U - Warp to the area above the player
N - Warp to the area below the player 
H - Warp to the area to the left of the player 
J - Warp to the area to the right of the player 
K - Kill all enemies on the screen 

On the command line, use the enable cheat codes parameter. Then, at any time during the game, hold down 
[shift] and press the key of the desired code. 

W - Enable flying mode 
L - Warp to the next level 
U - Warp to the area above the player 

COMMAND LINE PARAMETERS 

Type any number of these (including capitalized letters) after the program name on the DOS command line. 

MAKINIT - Important: Enable cheat codes 
YIPEEYAHOO - Important: Enable cheat codes (if MAKINIT doesn't work)

За хората, който играта им забива още в началото и ги изхвърля пробвайте с този fix

[url=http://store1.data.bg/gvb/Prince%20Of%20Persia%202-FIX-WEEETEAM/]Prince Of Persia 2-FIX-WEEETEAM

Редактирано от Bomberman™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 124
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Някой ако иска помощ да пита.Ще опитам да помогна.

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива. Ненам дали това важи за твоита тема ама попринцип мисля че линкове към нелегален software са против правилата в този форум .Ненам админите да решат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Ненам дали това важи за твоита тема ама попринцип мисля че линкове към нелегален software

са против правилата в този форум .Ненам админите да решат

Просто пускам инфо за играта!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто пускам инфо за играта!

И линкове към нея и то за дата.бг поне за торрент ако беше нямаше никои да ти прави проблем :) Както и да е искам само да питам това наи новата от сериата ли е защото аз за 1ви път я чувам??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора тези които са под 18 години какво им пука?Немогат да ги вкарат в затвора!Яко инфо браво

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

А някой знае ли откъде мога да намеря официалния саундтрак на играта? Намерих го в няколко руски сайта и във fileplanet, но навсякъде е платен. Във fileplanet има също така официалния саундтрак, само че рипнат директно от играта от фенове.

Да уточня - не става дума за песните, наименовани trackmusamb, към които има линк тук, тях ги имам.

ПП Списък с песните от оригиналния саундтрак може да видите тук

Редактирано от Vaskes (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Ми аз го имам на диск.Само дето не са ми именувани парчетата,а просто пише track еди-кой си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

aaleks - младши

Хора, немога да мина едно място в играта "Prince Of Persia Worrior Within":

Значи, след една чешма се бия с нещо като кучета (черни) и хора с мечове, който мисля че даже немогат да се убият. Тея кучета като ги побия се запалват и гармят, чрез това гармене аз счупих една напукана част от стената и излязох от стаята навън. Скачах по едни дървени колони, които се рушат, стигнах до една платфирма с 4 от онея хора с мечовете и една жена-нинджа, които също не мога да убия. Някакси се хванах за един клон, залюляхсе и скочих на една стена, после тичах по стената, хванах се за едно важе и се залюлях на него. Скочих и с меча си срязах някакво дълго знаме отскочих от стената кадето беше закачено знамето (или пердето) и се хванах за лост а после скачах между 2 стени като постепенно се качвах нагоре и накрая се качих при 2 кучета и една нинджа (там има и сандък, който мога да счупя).След тея пак по едно перде слизам и се вартя на 2 лоста и скачам от 2 колони, които след мене се срутват, после бягам по дървени платформи, които отножо се събарят. На последната платформа трябва да тичам по стената (която се пада отляво отляво) и по време на тичането трябжа да гътна една нинджа, която се движи срещу мен по стената.След като я гътна и продалжа още малко да тичам по стената се качжам на една каменна платформа, която веднага започжа и тя да се руши и срещу мен има една напукана стена, която очевидно трябва да строша. И точно тук идва проблема - как да строша напуканата стена - опитах с меча ама не става.

МОЛЯ ВИ СПЕШНО ДА МИ ПОМОГЛЕТЕ, ЗАЩОТО ТАЯ ИГРА МИ Е БЕЗКРАИНО ИНТЕРЕСНА.

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aleks много е лесно-просто забавяш времето и чупиш стената-без паника,просто задържаш ляв бутон на мишката :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм я превъртял, но в момента вообще не се сещам, за кой момент от играта "разказваш" Щом, като задаржиш меча и направиш силния удар, би трябвало да стане, пробвай да убиеш едно куче (от тези където гърмят) до стената.Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пробвах да я разбия с меча като задържа десния бутон, но още с първия удар меча отскача от стената и нищо не и прави. Съмнявам се че sword-а ми е слаб, мисля че не съм взимал други освен тоя, с които съм. Ще се опитам да ви го опиша, защото незнам как се правят снимки, начи тои има точно на върха една извивка или по точно е заоблен баш на върха, и там малко прилича на брадва. Ако знаете нещо по въпроса пишете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега видях, че тоя меч, който описвах е Spider Sword. С него мога ли да разбивам напукани стени?

Някаде, на празно място виш, ако натиснеш 1-я бутон и го задаржиш.Той трябва да направи 2-ен удар.Втория е със много голям замах, пробвай.И няма ли куче наблизо ????
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма куче наблизо. А тоя Spider Sword натискам и задържам левия бутон на мишката ама той удря само веднъж. Само като го помпя (натисна няколко пъти бързо) тогава удря 3 пъти, но с нито едни от трите удъра не се разбива тая стена.

Май ще почна отначало, защото не съм зимал никакви ъпгрейди нито мечове и сигурно за това немога да я срутя, макар че то ако ще ми дава нов sword ще има и некакво клипче и не би трябвало да мога да го пропусна. Но все пак ако знаете нещо пишете.

Ще ми спестите много време да стигна пак до това място, ако ми кажете ква му е цаката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажете за деветия уайф ъпгрейде като махнеш маската в централ хал-а как трябвя стигна до тая стая кадето е ъпгрейда?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажете за деветия уайф ъпгрейде като махнеш маската в централ хал-а как трябвя стигна до тая стая кадето е ъпгрейда?

Виж това филмче дали ще ти помогне.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Абе ако някой може да ми помогне, ще сам му много благодарен.Начи, като зема маската и сам се върнал до пясака и след това тръгвам на татък и стигам до втория сейф и скачам в кръглия олтар, тогава се пуска един scene и компа ми се ресва.Какво да права?Блгодаря предварително.

Редактирано от legolascho (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) Еи приятел посто компа ти се товари от филмчето ,а филмчетата на Princ of Persia Warior Within не могат да се прекъсват .Вземи някой сеиф от играта на някой който я е превартял.Н :baby: езнам друго решение ако можеш да излажеш компютара някакси ще е най-добре.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам дали играта Prince of Persia има ли някакво друго развитие .Защото когато ги превартам принца побеждава Dahaka пного тъпо и убива Калина(Емпрес)И заминава сам а, в другото развитие трагва с Калина без да я обива?моля някой да ми помогне .Предварително БЛАГОДАРЯ :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

здравеите на всички превартял сам играта 2-пати по 2-та начина ако някои иска помощ да каже ;) иии превартях и 2-те части но не мога да си сложа 3-тата някои може ли да ми даде ЛИНК от които да я драпна мерси преджарително

Искам да питам дали играта Prince of Persia има ли някакво друго развитие .Защото когато ги превартам принца побеждава Dahaka пного тъпо и убива Калина(Емпрес)И заминава сам а, в другото развитие трагва с Калина без да я обива?моля някой да ми помогне .Предварително БЛАГОДАРЯ :)

ми да ти кажа играта има само тва начина на развитие...единият като се биеш с Кайлина а другия като сабереш всичките лайф ьпгреиди и се биеш с дахака!няма друго развитие!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[/quote

Ами трябва да завъртиш лоста към вратата и после слизаш до долу като скачаш от стена на стен и след това вървиш по стената и скачаш на другата.Вярвам,че ще успееш! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм запецнал на следното място: на третия сейф на играта съм тръгвам напред и виждам Shahdee. Принца казва: MADNESS! What kind of magic is this? и докато се усети тя го рита в мутрата. Натам какво да правя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

а бе хора запеценах на едно място.Когато за втори път се бия с Императрицата я бутам да влезе в времето и после не мога да отида нито в времето нито мога да счупя вратата.Какво да направя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване