Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся слушалки до 50-60 тапи ако може с микрофон.Не съм bass-head и предпочитам да са балансирани.

Редактирано от Daniel Jordanov
поправка в заглавието (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Daniel Jordanov написа:

Търся слушалки до 50-60 тапи ако може с микрофон.Не съм bass-head и предпочитам да са балансирани.

Нямат микрофон, но препоръчвам тези: https://www.emag.bg/slushalki-in-ear-sennheiser-mx-375-cherni-505406/pd/EVS30BBBM/?X-Search-Id=0f3e9fbe0b44270b5a55&X-Product-Id=10326992&X-Search-Page=1&X-Search-Position=0&X-Search-Action=view

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"предпочитам да са балансирани" , ако това можеш да го обясниш ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал https://www.ozone.bg/audio-i-video/slushalki/marley-smile-jamaica-bt-cheren/? но гледам,че са изчерпани, ако ги намериш на близка цена си струват всяка стотинка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Kamen Zhelyazkov написа:

Бих ти препоръчал . . .

Щом "мангали" ми ги рекламират, чини ми се че не са толкова стока:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

JBL T290

Имаш и безплатна доставка.

Иначе има и разни на Sony до 30-на лева, ако не ти се дават повече. Ама пък са без микрофон. 

То за тези пари така или иначе качество няма да намериш.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Optium написа:

Щом "мангали" ми ги рекламират, чини ми се че не са толкова стока:

Не знам ( не ме и интересува) кой ги рекламира,препоръчах ги защото аз самият ги ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/17/2017 в 22:09, Daniel Jordanov написа:

Ако още не сте поръчал - аз от няколко месеца имам и мога да предложа http://audioline.bg/index.php/product/f3/?lang=en

Силикона на накрайниците е малко по-твърд от този на оригиналните слушалки от LG G4, но въпреки това тези са доста удобни. Мога да ги нося по 1-2 часа без да ме притеснят особено. Звукът е балансиран в смисъл, че ми звучи естествено - нямам усещането, че звука идва от миниатюрни говорителчета, натъпкани в ушите ми. :) Един (малък)минус е, че кабела няма текстилна оплетка - само така изглежда. Като цяло аз съм доволен и мисля, че са добри за парите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.