Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Аз съм момиче на 13.Родителите ми не се разбират особенно много .Баща ми ни посяга и ни заплашва ,дърпа ни косите, казва как ще ни изхвърли на улицата,а той живее в на майка ми апартамента.Имам брат ,който е на 8 и е хиперактивен  ходи на логопет ,защото му е много трудно.От както той почна училище и с майка ми почти не си говорим всеки ден е един и същ .На скоро бях в една приятелка на гости с преспиване  и тя и майка се прегръщаха си споделяха ,а аз седях и им се радвах от страни иска ми се да бяхме и с моята майка така .Стана ми толкова гадно едвам си сдържах сълзите .Тогава осъзнах колко много сме загубили с майка ми .Така ми се искаше да си бяхме споделяли какво ни се случва и от какво се интересуваме ,а сега тя не знае нищо за мен порастнах не съм 11 годишното момиченце,което отиде в ново училище сега съм на 13 и тази година завършвам 7 клас много неща са се променили  .Тя не ги знае ,а приятелите ми ги знаят. Така ми се иска да имахме силна връзка ,а не да сме си като чужди.

Благодаря ,че отделихте от времето си за да прочетете историята ми .

• Харесва ми 2
  • Ядосан 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве не е лошо да почнеш работа към това предаване как беше... ахь сетих се, Съдби на Кръстопът.

• Ядосан 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Аве не е лошо да почнеш работа към това предаване как беше... ахь сетих се, Съдби на Кръстопът.

Какво общо има?

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Анонимна 12 написа:

Баща ми ни посяга и ни заплашва ,дърпа ни косите, казва как ще ни изхвърли на улицата,а той живее в на майка ми апартамента.

А майка ти като каква се явява в случая?Настолна лампа?

Я ходи си пий алкохолеца и се целувай с обожателите ти, вместо да снимаш акта си за раждане и да пишеш глупости по форумите.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без участието на всички от семейството проблема няма да се разреши !

Консултации при психолог и хапчета на агресивните членове на семейството !

Редовни консултации , диалог и хапчета  за неутрализиране на агресията !

• Любов 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да обърна внимание на коментиращите да не се самозабравяте и по-често си припомняйте в кой раздеп се намирате!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А със сестра ти какво стана - нищо не каза за нея? И що така нямате време - уж имате толкова много пари, пък нямате време да си споделяте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Анонимна 12 написа:

Аз съм момиче на 13.Родителите ми не се разбират особенно много .Баща ми ни посяга и ни заплашва ,дърпа ни косите, казва как ще ни изхвърли на улицата,а той живее в на майка ми апартамента.Имам брат ,който е на 8 и е хиперактивен  ходи на логопет ,защото му е много трудно.От както той почна училище и с майка ми почти не си говорим всеки ден е един и същ .На скоро бях в една приятелка на гости с преспиване  и тя и майка се прегръщаха си споделяха ,а аз седях и им се радвах от страни иска ми се да бяхме и с моята майка така .Стана ми толкова гадно едвам си сдържах сълзите .Тогава осъзнах колко много сме загубили с майка ми .Така ми се искаше да си бяхме споделяли какво ни се случва и от какво се интересуваме ,а сега тя не знае нищо за мен порастнах не съм 11 годишното момиченце,което отиде в ново училище сега съм на 13 и тази година завършвам 7 клас много неща са се променили  .Тя не ги знае ,а приятелите ми ги знаят. Така ми се иска да имахме силна връзка ,а не да сме си като чужди.

Благодаря ,че отделихте от времето си за да прочетете историята ми .

Оставяй й Послания - малки листчета ...Навсякъде .. Залепвай ги на хладилника , на бюрото си , на масата , по вратите ...където се сетиш ...

Мисля , че ще го Осъзнае .. Прави й малки подаръчета , опаковай ги и ги оставяй в дамската чанта и обувките й , също с послания нежни ..

Накрая  предполагам ще си спомни , че има прекрасна дъщеря ... 

Успех 

• Харесва ми 1
  • Любов 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всеки има късмета, да се роди в "добро" (според общоприетите разбирания) семейство. Обичайно се налага на децата растящи в семейства, като твоето да пораснат по-бързо. Мисли хубаво, какво правиш, защото ако се забъркаш в някаква каша, ще ти е по-тежко при положение, че нямаш (по твоите думи) необходимата подкрепа от родителите. Бъди по-премерена в действията си "Три пъти мери, един път режи". 

• Харесва ми 3
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Анонимна 12 написа:

Аз съм момиче на 13

Защо си мисля, че не си на 13, а че сте един и същи човек представящ се на 13,  в различни теми.
Може би ти харесва числото 13, или се чувстваш останал на 13...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Aumi написа:

Защо си мисля, че не си на 13, а че сте един и същи човек представящ се на 13,  в различни теми.
Може би ти харесва числото 13, или се чувстваш останал на 13...

По акъл тъкмо е станал/а от 12 на 13? Така де..10 години по-късно..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, sound написа:

А със сестра ти какво стана - нищо не каза за нея? И що така нямате време - уж имате толкова много пари, пък нямате време да си споделяте?

Тази тема я пише друго момиче  отново съм на 13 и съм родена на 19.10.2004г.Предната тема е на най-добрата ми приятелка ,която има сестра тя е на 19. Аз исках да ми дадете съвет .А до това за парите ние няма много пари даже за първи път ходих извън България миналия месец. Приятелката ми е ходила още като 4 годишна и за рождения и ден ще ходят за 9 дни ,а през лятото за 5 .Те постоянно са на почивка даже скоро пак бяха ,а освен тези почивки ще ходят на още 3 в България. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нали и дават по 200 лв на ден джобни и 1000 лв за грим

да ти отстъпи 1 ден джобни  да видиш и ти живот каква приятелка ти е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Yvan Sergeev написа:

нали и дават по 200 лв на ден джобни и 1000 лв за грим

да ти отстъпи 1 ден джобни  да видиш и ти живот каква приятелка ти е 

Ако става дума в момента и дължа 200 лева и ми каза ,че няма нужда да и ги връщам .Постоянно получавам скъпи подаръци от тях ,който едва ли бих могла да си позволя .Майка й ми подарява  скъпи гримове .Като ходят на почивка ми взимат подарък ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Анонимна 12 написа:

Аз исках да ми дадете съвет .

При наличието на такъв баща в семейната среда, съвети е малко особена задача да ти се дадат. Ти искаш съвети за отношенията м/у теб и майка ти, но отношенията ви са такива, заради отношението на баща ти.

Нека ти го кажа така - баща ти трябва да бъде изправен на съд, а майката ти трябва да се ориентира към развод, ако положението все така не се подобрява.

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, sound написа:

При наличието на такъв баща в семейната среда, съвети е малко особена задача да ти се дадат. Ти искаш съвети за отношенията м/у теб и майка ти, но отношенията ви са такива, заради отношението на баща ти.

Нека ти го кажа така - баща ти трябва да бъде изправен на съд, а майката ти трябва да се ориентира към развод, ако положението все така не се подобрява.

Положението е така още преди да се родя .Баба ми го е виждала да посяга на майка ми ,но никои нищо не прави защото ги е страх от него .Майка ми е повдигнала темата за развод ,но той все се прави на глух .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Анонимна 12 написа:

......

Да се прави на какъвто си ще - майка ти има нужда от твоята подкрепа и мнение. Така, че разговаряй с нея по въпроса и потърсете услугите на адвокат - стигне ли се до полиция и съд, баща ти ще е вече с вързани ръце, и нищо не може да ви направи.

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да споделиш на човек, който наистина ти е като семейство - да.. но на такива където после ще разправят и ще правят интриги.. никога

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.