Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ми е трудно да повярвам. Дай пример със сайт, който си направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, koko2010 написа:

Някой ще ми помогне лиииии?.?..:D

Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css - Ако знаеш тези неща няма да пускаш подобна тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е как да печеля пари от тези мои знания. Само да допълня както пише долу аз съм на 12. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си ли на 8, все пак си koko2010 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, koko2010 написа:

Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

Ще ти дам безплатно една супер идея.
Съдаваш сайт с твой платен домейн за джендър запознанства между ученици.
Това сега е много вървежно, налагат го силово от Европата и ще провокираш сумати реакции по разни форуми и новинарски сайтове. Ще има врагове ( многооо ) и това ще ти вдига посещенията на сайта ти, от което ще ти се вдигнат парите за реклама. Абе ставаш известен за нула време.
Ще сложиш една ниска цена за участие в списъците , като плащането ще е чрез СМС-и.
Навиваш разни връстници да участат безплатно, да да дойдат дъртите джендъри да търсят свежа плът.
Абе ставаш бизнесмен и зарезваш училището, щото не ти плащат за да ходиш там.
Може да пуснеш разни конкурси и кастинги за квото се сетиш, може от някоя телевизия да ти предложат водещ да станеш на някое джендър предаване за ученици. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мек, не давай на детето идея. Че може покрай сайта да се обърка и то с неговия джендър и после цял живот теб да обвинява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозните продавачи на дрога не я употребяват лично по никакъв начин. Защото знаят какви са вредите от нея.
Аз не го съветвам да става обратно, а пари да изкарва на гърба на джендърите. Различно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от мария0401
      Здравейте, не знам как да започна. Объркана съм. Трябва ми съвет..аз съм на 17 наскоро разбрах,че имам още една сестра..никога не съм я виждала.При раждането й баба ми я е дала на някой без майка ми да знае..замислих се как може да има такива хора да дадат внучка си при раждането на някакъв човек без никой да знае..казаха ми ,че майка ми я е кръстила Доротея родена е 2004 година.Умирам от желание да разбера къде е ,да я познавам,да видя как се грижат за нея..не знам как да я намеря...винаги когато се опитам да говоря с майка ми тя започва да плаче...не може да ми кажи нищо опитва се,но я боли твърде много..много искам да я намеря...
    • от PetroBG
      Кое е по-добро ??
      Xbox 0ne -https://www.emag.bg/konzola-microsoft-xbox-one-slim-500-gb-white-zq9-00010/pd/D01LQ7BBM/
        или
      Asus X541NC- https://www.emag.bg/laptop-asus-x541nc-dm121-s-intel-pentium-n4200-1-10-ghz-up-to-2-50-ghz-2-mb-cache-4-jadren-8192mb-ddr3l-120gb-ssd-15-6-1920x1080-matov-nvidia-geforce-810m-2gb-ddr3l-linux-black-x541nc-dm121-120ssd-hdd/pd/D7TC0NBBM/
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от Stefan Nenchev
      Здравейте! Купих си обновен лаптоп, от сервиз, който е в отлично състояние. Изключение прави проблема ми с мишката, когато играя CS 1.6. Понякога започва сама да се движи спира и след малко пак. Смятам, че проблемът не е хардуерен, защото се появява само когато играя тази игра. Потърсих информация в интернет, но не намерих нищо. Някой знае ли как да премахна този досаден проблем? Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване