Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....

По български съм добре

По история брилянтен

По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците

По география съм добре.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, даниел павелов написа:

Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....

По български съм добре

По история брилянтен

По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците

По география съм добре.....

Сам трябва да разбереш и да избереш какво ще правиш с живота си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, даниел павелов написа:

международни отношения, какво мислиш? С какви предмети се кандидатства?

Интернет не хапе. Сам прецени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

История и език сигурно! И имаш ли връзки да се наредиш дипломат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това в кръга на шегата ли беше?

преди 3 минути, .Alex&Vanko. написа:

История и език сигурно! И имаш ли връзки да се наредиш дипломат?

мене реализацията ми е въпросът освен международни отношения, друго какво мога следвам с тези предмети, в които се справям?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, даниел павелов написа:

Къде си видял обява търсиме посланик или изобщо служител в посолство или дипломатическа мисия? Посланика е с указ на президента. Ти някъде трябва да си изпъкнал.  И това става от външно министерство а там е министър от управляващата партия. То тези международни отношения са право и политика. Ще изучаваш политология и други подобни. Международни икономически отношения е друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, даниел павелов написа:

мене реализацията ми е въпросът освен международни отношения, друго какво мога следвам с тези предмети, в които се справям?

Журналист, адвокат, нотариус ----------- Идеално платени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен английски перфектно а това само един филолог може да го претендира ще ти трябва поне още един в държавата където ще бъдеш да го знаеш перфектно. Има и такива с по три четири езика ама като не ти вървят незнам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

Журналист, адвокат, нотариус ----------- Идеално платени!

последните две в българия не мисля, че ще се реализирам, преди е имало глад за прависти ама сега не е така, майка ми е учителка , ученици, които са го завършили право преди няколко години седят без работа, освен тези, на които родителите им са адвокати, те са единствените с работа.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правото освен история е и литература мисля. Ти казваш български език? То всъщност всеки влиза вече студент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не разбрах, ако дадената професия не носи добри доходи и заплащане, но лично на теб ти доставя удоволствие и много си навътре с професията,  ще се откажеш от нея и ще търсиш, някаква друга професия, която носи по-голяма печалба, но затова пък не те кефи.

По темата история и география 

Нещо в сферата на туризма, нещо свързано с географски карти, картография, библиотекар...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, .Alex&Vanko. написа:

Освен английски перфектно а това само един филолог може да го претендира ще ти трябва поне още един в държавата където ще бъдеш да го знаеш перфектно. Има и такива с по три четири езика ама като не ти вървят незнам.

преди 22 минути, .Alex&Vanko. написа:

Къде си видял обява търсиме посланик или изобщо служител в посолство или дипломатическа мисия? Посланика е с указ на президента. Ти някъде трябва да си изпъкнал.  И това става от външно министерство а там е министър от управляващата партия. То тези международни отношения са право и политика. Ще изучаваш политология и други подобни. Международни икономически отношения е друго.

това го знам, аз имам влечения, към някои партии и плюс това съм на 18 и мога да членувам......Иначе мисля и нещо друго - да вляза в някоя неприятна за мен партия, но която е с влияние- т.е. да бъда като Роджър Уотърс в Пинк Флойд или като Румен Радев в БСП. Партията да ми е като сурогатна майка!

преди 2 минути, acnekt написа:

Само не разбрах, ако дадената професия не носи добри доходи и заплащане, но лично на теб ти доставя удоволствие и много си навътре с професията,  ще се откажеш от нея и ще търсиш, някаква друга професия, която носи по-голяма печалба, но затова пък не те кефи.

По темата история и география 

Нещо в сферата на туризма, нещо свързано с географски карти, картография, библиотекар...

За съжаление това се налага, в училището, където уча всички са деца на богати родители, аз не................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са си вътрешни назначения в системата с вътрешни хора. И не си мисли че английския е лесен. Много хора пишат в автобиографиите перфектен и като седне да разговаря с тях американец запецват. И английския и другия език си е като едно висше. Едно 3-4 години!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, .Alex&Vanko. написа:

Бареков как стана евродепутат?

преди 1 минута, .Alex&Vanko. написа:

Това са си вътрешни назначения в системата с вътрешни хора. И не си мисли че английския е лесен. Много хора пишат в автобиографиите перфектен и като седне да разговаря с тях американец запецват. И английския и другия език си е като едно висше. Едно 3-4 години!

В МВР как ти се струва полицай , главен секретар на МВР, премиер, :min01:

преди 33 минути, .Alex&Vanko. написа:

до колкото четох из другите форуми тази специалност е по-тачена ако си я учил из европа............В чужбина имам възможност да уча само в страни, които са от източния блок, или в западна европа, където е безплатно образованието и настаняването.........................Иначе в българия къде е най-добре да си я учил, за да имаш реализация?

ВЪЗНАМЕРЯВАМ ДА ПРОДЪЛЖИМ ДИСКУСИЯТА В СЛЕДВАЩИТЕ ДНИ, СЕГА ОТИВАМ ДА ЛЯГАМ. ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ В АВАНС!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, даниел павелов написа:

Бареков как стана евродепутат?

кръг „Орион” и КТБ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май хвърчиш в небесата. За полицай можеш ли да боравиш с оръжие без страх. Освен физическо трябва и психика. И оръжието е трън в гащите не ти препоръчвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, .Alex&Vanko. написа:

преди 5 минути, .Alex&Vanko. написа:

В моята гимназия всяка година идват американци от Фулбрайт, имаме три пъти седмично часове с тях, когато говоря с тях нямам проблем,разбират ме без чужда помощ, когато ми се даде тест или граматика и т.н. зацепвам. Вярно тези американци идват тук с някаква партийна цел това ми е пределно ясно, разпространяват леви идеи. Например, когато говорят за Югославските, войни  избягват тази тема заради мен, защото пада люта дискусия между тях и мен. Избягват вече политически теми, защото аз противореча на тяхната партийна линия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надзирателите в Софийския затвор се насрали и тия избягали примерно. Ти как ще реагираш в подобна ситуация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

говоря разследващ полицай

преди 4 минути, .Alex&Vanko. написа:

Май хвърчиш в небесата. За полицай можеш ли да боравиш с оръжие без страх. Освен физическо трябва и психика. И оръжието е трън в гащите не ти препоръчвам.

това не беше сериозно, съжалявам не се сдържах!:despicable-me-2-minion-5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ще тръгнеш от най-долното ниво патрулиращ полицай или там каквото е. Нали нямаш връзки? Не съм запознат и чин дали ти трябва но това ще се поинтересуваш от школата в Симеоново. Инспекторите по филмите и те от най-долу са тръгнали мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, .Alex&Vanko. написа:

Ти ще тръгнеш от най-долното ниво патрулиращ полицай или там каквото е. Нали нямаш връзки? Не съм запознат и чин дали ти трябва но това ще се поинтересуваш от школата в Симеоново. Инспекторите по филмите и те от най-долу са тръгнали мисля.

Добре това го оставяме в пространството. Само с политология живее ли се? Има ли келепир? Принципно обичам да разтягам локуми, преди ходех да дебати по английски, вече не ме канят. Относно английския в моята гимназия всяка година идват американци от Фулбрайт, имаме три пъти седмично часове с тях, когато говоря с тях нямам проблем,разбират ме без чужда помощ, когато ми се даде тест или граматика и т.н. зацепвам. Вярно тези американци идват тук с някаква партийна цел това ми е пределно ясно, разпространяват леви идеи. Например, когато говорят за Югославските, войни  избягват тази тема заради мен, защото пада люта дискусия между тях и мен. Избягват вече политически теми, защото аз противореча на тяхната партийна линия! Някак си умишлено и целенасочено ме игнорират!:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Времената са най-лесното нещо в английския език. Освен това трябва да имаш богат речник. Зубрене на думи много. Готови конструкции. Помня как ме изпитваха. Де да беше хубаво времето щях да си облека еди какво си и подобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dimi99stavrev
      Здравейте! От скоро живея във Варна и се водя спортна натура. Изградил съм що годе физика без никаква химия, занимавал съм се с много различни спортове, но единственият ми досег със боен спорт беше борбата преси около 10 години и то за  има-няма и месец. Та питането ми е следното- понеже наближавам 20-те и някак си се чувствам дърт за начинаещ, та да попитам по-вещите има ли във Варна школи, които се занимават с дърти начинаещи? Единствените бойни спортове,  които не желая да практикувам са кикбокс, бокс и ММА, все пак главата ми трябва😉. Благодаря, ви предварително!
    • от ТерминалТора
      Здравейте. Имам проблем с лаптоп леново B50-80- напоследък започна да се изключва спонтанно. Лаптопът работеше под Линукс и freebsd ( при последното изключване BSD-то се окъка тотално понеже имах глупостта да го инсталирам на UFS2 файлова система, която е проблемна при power outage-и. Оставих го да поработи за известно време, като бях пуснала конки-то и не забелязах прегряване. Какъв може да е проблема и има ли смисъл да се инвестира в ремонт. Прегледах dmesg логовете и е фрашкано с BIOS errors, нещо което досега не съм забелязвала на нормално работеща машина. Може ли да е планирано остаряване ?  Лаптопът е на 7 години и е интензивно ползван и като гледам май съм му взела животеца. Ако не може да се оправи, дали би могъл поне да се продаде за чаркове ?
    • от Lilia Georgieva
      Здравейте!
      Закупих си Amazon Kindle Paperwhite 2018 и имам проблем с разпознаването му от Calibre. Понеже моят лаптоп е на ремонт, а на мъжа ми е много стар и работи с Windows XP, инсталирах Calibre 1.48. Четох някъде,  че трябва да вляза в предпочитания на програмата, оттам get plugins to enhance calibre. Само че оттам насетне нещо не ми се получава. Има поле filter,  в което , ако напиша Kindle, ми излизат няколко неща, но не знам кое трябва да се инсталира. Ако може някой да помогне. Благодаря предварително!
    • от Miroslav Gochev
      Здравейте, имам проблем с тъй наречената платформа Marketplace на Facebook. 
      Проблема е следния блокиран съм от 1 година и половина писал съм кадене ли не изпращал съм снимки докладвал съм проблема не еднократно и нищо. Да не би да не докладвам кадето трябва? Имам някъкво съмнение за проблема и той е :
      Имам някакви случай в пощата за подръжка който не се приключват също от толкова време дали съм докладвал или съм бил докладван незнам. 
      Не мога и тях да ги затворя  "изтрия "или да ги приключа по някъкъв начин . Мисля че ако се приключат ще ми бъде позволен достъпа до Marketplace но незнам как би станало това. 
      Ще приложа снимки за визиално пояснение на проблема. 

• от Ivendjar777
      Здравейте!
      Имам следния проблем:
      Преди седмица си взех лаптопа от сервиз. На него му инсталираха Windows8.1Pro, 64 битова архитектура.
      Прибрах се вкъщи и въведох настройките си за интернет. Всичко премина нормално. Когато, обаче, пуснах инсталирането на актуализациите, нищо не се случваше. Плъзгачът си седеше на 0 процента, а по описание на зрящи хора край мен (понеже аз съм незрящ), инициира, че прави нещо, т.е., има движение на скалата, но реално нищо не се изтегля и плъзгачът все си седи на 0 процента. Пуснах диагностика на актуализациите на Windows. най-напред се появи грешката 0x800700490.  Потърсих информация за нея в интернет. Опитах се да я отстраня с програмата за отстраняване на неизправности с актуализациите. Резултатът - нулев. Според описание в други сайтове, спрях всички услуги, свързани с актуализациите. Преименувах папката Software Distribution на Software Distribution.old, пуснах sfc /scannow. След това въведох командата за откриване и възстановяване на повредени системни файлове и след всичко направено, резултатът отново е нулев.
      За сметка на това, обаче, програмата за диагностика на проблеми с Windows Update започна да ми извежда този път друга грешка.
      0x80070005.
      Започнах да търся инфо за нея в интернет. Повечето от направените до преди това процедури, изпълних отново, и отново без резултат.
      Допълнително успях да дам пълен контрол върху папката Local, както бе обяснено в някои инструкции. Изтрих папката Software Distribution, спрях временно защитната стена и антивирусния софтуер като възможни причини за появилата се грешка. И резултатът в крайна сметка ме доведе до тук. Все така никакъв. Всичко, което успях да намеря в интернет изпробвах, и нищо от това не даде резултат. От тук какво следва?
  • Дарение

• Добави ново...