Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 37 минути, badsector написа:

Вероятно 99% от всички двойки, които са почнали на около 17-18 години, се разделят след 4-5 години връзка.

И при 30-годишните е така, ама ги мързи да се разделят. Дет викаше Ивсотчето, тази година горната ми граница за мъж е 35 години, догодина ще е 36...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, аm-аm написа:

Не, не, не издържам. Заради такива лафове чета раздела за Драми.

Ами виж го как се описва. "Цялото ни прекарано време е било перфектно". За нея може да не е било перфектно, той говори само от негова гледна точка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _nib_ написа:

Работата е ясна братче-шпинди се с друг.

Заеби.Не си губи времето в самозаблуждение.

Толкова хора ти го казваме. Даже няма да се изненадам някой от тях да я "шпинди".

Приеми предложението ѝ, и остави топката в нейното поле. Кажи ѝ, когато е готова да те потърси. Инак си вкарваш автогол - ще ѝ звъниш, ще я търсиш и ще влезеш в категорията на всички онези, които не я познават, но я искат и неусетно няма да може да ви различи.

преди 2 минути, California написа:

Ами виж го как се описва. "Цялото ни прекарано време е било перфектно". За нея може да не е било перфектно, той говори само от негова гледна точка

Абе това е психологически тест. От този профил пише мацката, която е загоряла по чужди папури, набъбнали в гащите като пуканки на топло време по Слънчака. И сега сондира обществено мнение съмнително ли ще е да заебе приятеля си с невинно оправдание или ще лъсне, че е загоряла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, аm-аm написа:

Абе това е психологически тест. От този профил пише мацката, която е загоряла по чужди папури, набъбнали в гащите като пуканки на топло време по Слънчака. И сега сондира обществено мнение съмнително ли ще е да заебе приятеля си с невинно оправдание или ще лъсне, че е загоряла.

И това е възможно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едно правило, че жената е като маймуната- докато не хване нов клон, не се пуска от стария. Та, щом предлага да ти пусне клона (ужким временно), значи е хванала нов, но там работата още е мъгла и не иска да те изпуска напълно... като резервен вариант. Тоест, каквото и да е имало, вече е свършило.Мисли за нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братлета чета ви тука и гледам че немате много опит с жените щом всичките само на една версия държите баш па баш най-мифленската! Ма може и все на мифли да сте попадали де. Като немате стандарти и се захващате с първото дето ви се натресе. 

Аз ако тръгна да разправям за варианти ще се сдухате! Само една мадама тука дето е по-интелигентна и има ниво плахо подсказа човешки вариант ма нема кой да я чуе....глас в пустиня....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, California написа:

От друга страна, явно тя е премълчавала проблемите и се е държала все едно всичко е наред, докато не си е намерила нещо ново ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, baitexpo написа:

От друга страна, явно тя е премълчавала проблемите и се е държала все едно всичко е наред, докато не си е намерила нещо ново ;)

Именно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, white_ написа:

Здравейте! С моята приятелка сме заедно от 4 години, едни уникални 4 години, в които преживяхме много хубави моменти и почти никакви скандали и дразги. Аз знам, че тя е човекът с който искам да остарея, тъй като ме кара да се чувствам наистина много добре емоционално. Винаги съм поставял нея и нейните емоции пред мен и съответно моите емоции (може би грешка), но просто така съм устроен. Наистина много се старая във връзката всичко да е наред и да сме щастливи заедно. Старая се домакинската работа да не я делим на мои и твои задължения, а просто да си поддържаме битовото ежедневие равностойно. Хванах се на работа, която значително ограничи времето, в което можем да се видим като хората и това значително напрегна и двама ни. От известно време виждам, че тя не се чувства добре и ми призна, че не е особено щастлива и чувства  отчуждение. Общо взето казва, че няма точна причина за това, но мисли, че може би трябва да си починем един от друг, за да може малко да си залипсваме. За мен беше голям срив, тъй като съм доста емоционален човек и не знам как да реагирам. Много съм привързан към нея, като се старая да й осигуря нужната свобода и пространство, но не искам това да е началото на края, тъй като я искам в живота си. Чудя се дали тази пауза би ни била полезна или по-скоро не ?

Просто си се обезличил.През тези 4години си мислил и вършил всичко само и само на нея да и е ,,хубаво".Щяхте да бъдете щастливи ако и ти беше приоритет номер едно в живота и.Но явно не би.През това време тя е живяла ,а ти си бил нейна ,,сянка".Това не е от личен опит,а от този на брат ми.Пак някъде 3 или 4 години изкараха.

Само че без увъртане му е казала направо-,,не си ми интересен,правиш всичко само за да съм доволна аз."

Тъй че....Това е.Не продължавай да се самозаблуждаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът мълчи. Имам няколко питания дето ще изяснят нещата. 

Но явно и тази нема е само блъф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, аm-аm написа:

Толкова хора ти го казваме. Даже няма да се изненадам някой от тях да я "шпинди".

Приеми предложението ѝ, и остави топката в нейното поле. Кажи ѝ, когато е готова да те потърси. Инак си вкарваш автогол - ще ѝ звъниш, ще я търсиш и ще влезеш в категорията на всички онези, които не я познават, но я искат и неусетно няма да може да ви различи.

И още сто пати по толкова да кажете значи ли че ще сте прави? Кво знаете за отношенията им нищичко! Всеки пише тука на база личен опит ама опита му като е тесен и почти никакъв и само с определен тип жени ниска категория тип маргиналка дето умее да мълчи по 4 години ахахахаха Бах това мълчание на агнетата за рекордите на Гинес е!,, или втория вариант че и се бил приискал нов  ...Но си прав за едно да и даде време и да не я търси ама не щото тя е малоумна и не може да го различи от останалите дето точат лиги по нея, а за да бъде наясно с чувствата си. 4 години са това понякога хората си доскучават въпреки че може още и да се обичат, ежедневие, бит като нема нови емоции и приключения развитие на отношенията и мадамата почва да си задава разни въпроси и да го тества него и себе си нормално е!

Точните мадами много добре знаят какво искат и немаше да е с него 4 години ако не го обича! Нас тъпите смотани и комплексирани косматковци  може д ни изтърпи една жена толко време само ако ни обича!!! И пак може да ни зареже щото ни обича! Жените ама ония дето си заслужават, тиквениците като нас след много проби и грешки почваме да ги ценим истински и винаги кога ножа опре до кокала и е станало 12 без 5! Да се еба и аз в тъпата тиква! Обаче тоя път съм решил че ще пробия дупка на Юпитер ако требе но ще си я върна! Аз мъж ли съм или лукова глава ако не мога да се преборя за жената която обичам? Да усети с всяка клетка на тялото си колко е специална за мен баси! А не като не какъв путьо си набивам цената и да се правя на дръш ми шапката кога всичко в мене крещи за нея! Ще и докажа че съм нейния герой пък каквото сабя покаже и честта майко юнашка! Амин! Хахаааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, angel_a написа:

И още сто пати по толкова да кажете значи ли че ще сте прави?

Аз съм прав от първия път. Въпросът е, ако не уважаваш мнението ни що дириш тук? Или беше прав потребителя, че днешните лапета са поколение на ревящи женчовци, които решават проблемите си с писане в търсене на утеха, разбиране и мъжка ласка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, BMW Маниак написа:

Май ми мирише на същия автор със сърцето.

За онзи със сърцето четох. Всъщност автора на темата тук е описал точно моя сюжет 1:1 ( ! ) С разликата, че дружбата ни е била много повече от 10 години и на мен не ми казват, че искат пауза за почивка, освен ако не вдява така на майка си. Понеже съм я спипал на калъп, тя така е искала да се случи, ултиматума да избира един от двама се оказа, че не важи и любовника остана приятел във Фейсбук, аз не, с което заявих че се разделяме. След месец два рухнах и държа да изгладим отношенията да бъдем приятели, защото деградирам и се разболявам, всеки ден я сънувам, а навремето лошите сънища за нея ми бяха най-лошите кошмари. Сега съм ортак с любовника, понеже не искам да ме остави. Но истината е горчива и мястото ми изглежда трябва да е вън от играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Радецки написа:

жената е като маймуната- докато не хване нов клон, не се пуска от стария

Ave, това го четох наскоро тука. Или се повтаряш или си обогатяваш речника.

преди 1 минута, Mlechko написа:

Всъщност автора на темата е описал точно моя сюжет 1:1 ( ! ) С разликата, че дружбата ни е била много повече от 10 години и на мен не ми казват, че искат пауза за почивка, освен ако не вдява така на майка си. Понеже съм я спипал на калъп, тя така е искала да се случи, ултиматума към нея се оказа, че не важи и любовника остана приятел във Фейсбук, аз не, с което заявих че се разделяме. След месец два рухнах и държа да изгладим отношенията да бъдем приятели, защото деградирам и се разболявам, всеки ден я сънувам, а навремето лошите сънища за нея ми бяха най-лошите кошмари. Сега съм ортак с любовника, понеже не искам да ме остави. Но истината е горчива и мястото ми изглежда трябва да е вън от играта.

Ти си болен.

преди 20 минути, angel_a написа:

Аз мъж ли съм или лукова глава ако не мога да се преборя за жената която обичам? Да усети с всяка клетка на тялото си колко е специална за мен баси!

Баси не баси, държиш се като путьо. Сваляй звезди, прави дупки по планети, ама ако тя 4 години не е разбрала, че си заслужава да е с теб, хвърляш само прах в очите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, аm-аm написа:

Ти си болен.

Много тежко болен, сърцето ми е разбито, на парченца е, а болестта се нарича "любов". Нямаш си идея какви черни мисли ми витаят в главата, трябва ми психолог или психиатър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Mlechko написа:

За онзи със сърцето четох. Всъщност автора на темата тук е описал точно моя сюжет 1:1 ( ! ) С разликата, че дружбата ни е била много повече от 10 години и на мен не ми казват, че искат пауза за почивка, освен ако не вдява така на майка си. Понеже съм я спипал на калъп, тя така е искала да се случи, ултиматума към нея се оказа, че не важи и любовника остана приятел във Фейсбук, аз не, с което заявих че се разделяме. След месец два рухнах и държа да изгладим отношенията да бъдем приятели, защото деградирам и се разболявам, всеки ден я сънувам, а навремето лошите сънища за нея ми бяха най-лошите кошмари. Сега съм ортак с любовника, понеже не искам да ме остави. Но истината е горчива и мястото ми изглежда трябва да е вън от играта.

По-добре ужасен край отколкото ужас без край

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mlechko написа:

Много тежко болен, сърцето ми е разбито, на парченца е, а болестта се нарича "любов". Нямаш си идея какви черни мисли ми витаят в главата, трябва ми психолог или психиатър!

Ама влюбването е психическо разстройство, което минаваше за 1-2 години, ако не греша. Останало ти е рутина и навици. Имам чувството, че отблъсквате партньорите си с безпомощното състояние и зависимост, които развивате във връзките си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

Имам чувството, че отблъсквате партньорите си с безпомощното състояние и зависимост, които развивате във връзките си.

Тя знае, че не мога да обикна друга и държа само на нея. Това спокойствие и гарант дават слободия. Ако е доволна от връзката ни, нямаше да ме отблъсква, независимо дали съм зависим или не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mlechko написа:

Тя знае, че не мога да обикна друга и държа само на нея. Това спокойствие и гарант дават слободия.

Значи и тя е болна. Като се замисля един за друг сте. Обичай си я, докато друг я шиба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mlechko написа:

Тя знае, че не мога да обикна друга и държа само на нея. Това спокойствие и гарант дават слободия. Ако е доволна от връзката ни, нямаше да ме отблъсква, независимо дали съм зависим или не!

На нея не и пука за тебе. Има някакви други интереси заради които още те търпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, аm-аm написа:

Обичай си я, докато друг я шиба.

Мъжа в някои страни има по няколко жени официално. Може да се случи и жената да си има двама, става любовен триъгълник. Не е приятно, но кажи ми, каква възможност има за мен да се радвам на скромна жена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе някой и с трупове спят. Въпросът, обаче е съвсем друг. Ако някой не те цени и ти си му просто нещо в дневното меню... Сега ми е трудно да го формулирам. Но мен връзка ме кефи, когато видя, че отсреща кефя жената. Когато съм се раздал, обаче тя е влюбена в мен. А да бъда някакъв роб, който е ценен заради услугите си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Mlechko написа:

.... каква възможност има за мен да се радвам на скромна жена?

Си намериш некоя утепана селянка с цици до колената и в главата метла - останалите, като цяло си имат самочувствие и тъй да се каже, хленчещи мъже не им раздвижват хормоните, зарад туй е речено: козата си сака пръч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, аm-аm написа:

Абе някой и с трупове спят. Въпросът, обаче е съвсем друг. Ако някой не те цени и ти си му просто нещо в дневното меню... Сега ми е трудно да го формулирам. Но мен връзка ме кефи, когато видя, че отсреща кефя жената. Когато съм се раздал, обаче тя е влюбена в мен. А да бъда някакъв роб, който е ценен заради услугите си...

Влюбена жена се познава толкова лесно, че се вижда и от кссмоса... ако не се вижда, значи си  пикльо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Радецки написа:

Влюбена жена се познава толкова лесно, че се вижда и от кссмоса... ако не се вижда, значи си  пикльо.

Абе те се влюбват, ама лесно разлюбват. Никва гаранция няма, даже да е първа употреба, дет викаше мама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...