Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 10 минути, Емил Костов написа:

Тест човек има семейство но не знае как да се грижи за него. Естествено семейството се разпада.

Семейството може да се разпадне по куп причини и вината няма да е само в тоя с парите.
Прибираш се нервен у вас имаш куп проблеми в бизнеса къде всички са като хиени и гледаш жена ти гледа сериали.
Отиваш в кухнята и заварваш куп не умити съдове а чистачката си е заминала преди няма и два часа и е оставила всичко в ред.
 - Ало, я стани и оправи кухнята.
- Ама за какво ве, тя утре чистачката ще дойде и че я оправи нали за това й се плаща.
А така ли, утре до 10 часа да си си събрала багажа и при майка си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

Семейството може да се разпадне по куп причини и вината няма да е само в тоя с парите.
Прибираш се нервен у вас имаш куп проблеми в бизнеса къде всички са като хиени и гледаш жена ти гледа сериали.
Отиваш в кухнята и заварваш куп не умити съдове а чистачката си е заминала преди няма и два часа и е оставила всичко в ред.
 - Ало, я стани и оправи кухнята.
- Ама за какво ве, тя утре чистачката ще дойде и че я оправи нали за това й се плаща.
А така ли, утре до 10 часа да си си събрала багажа и при майка си.

Естествено! Аз не казвам, че само парите са причина. Казвам и твърдя, че без пари нищо не може да се случи и провала е сигурен. Който както иска да го разбира. Сега вече ако човек има пари и не знае къде е намира си е негов проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Dora666 написа:

Кой казва, че съм длъжна да издържам ? 

Ето , и ти погледна нещата от към материалната страна. А любовта по любимия къде остана ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, BMW Маниак написа:

Ето , и ти погледна нещата от към материалната страна. А любовта по любимия къде остана ?

Нали знаеш моето мнение за любовта. Няма нужда да се обяснявам тука. :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Dora666 написа:

..а все още нама яснота  по много неща около темата.

Няма и да има - на колко години са, от колко време са, какво им е материалното положение, къде живеят, какво са учили и прочие, и прочие, няма да внесат никаква яснота. Единствено момичето си знае, защо иска пауза и да се отваря тема по толкова личен въпрос в някакъв форум с някакви напълно непознати хора, е признак на огромна доза незрялост. А за нас четящите е само повод за лаф моабети, пък който се е взел насериозно да съветва автора - и той в кюпа на все още твърде зелените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Без материалната страна, няма да има и любов. Ще се опитам да го обясня пак. Ако тялото ти е гладно и ти се налага да бягаш то пак ще бяга, но няма да е с тази енергия, даже може и да откаже. Ако тялото ти е нахрането ще може да бяга ако се налага, даже може да поене и по-големи натоварвания. Ако преядеш и станеш дебел тялото ти може и да се разпадне. Тоест ако си беден няма как да се отдадеш на любов и чувства. Не случайно имаме поговорка - Гладна мечка хоро не играе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, angel_a написа:

вика знаеш ли какво не ми харесва в мъжете? Това че винаги преигравате винаги се опитвате да се покажете по-силни отколкото сте по-независими по-оригинални по-безчувствени по-успешни. Измисляте си поведение което си мислите че може да ме впечатли. И не, вика, не мисля че в това има нещо лошо но просто когато един мъж ми хареса ей така вика, просто като човек а не за това което се опитва да изобразява от себе си, а след това вземе че изчезне под някакви благовидни предлози или просто се изпари без думи. А аз вика го чакам преживявам тази дистанция много болезнено и ми е все тая на какъв се е правил когато съм видяла и харесала в него човека. А ти вика постъпи по същия начин както всички останали. А мислех че не си като тях.

А нещо да имаш да кажеш пич? Хаха

Хванали са те за слушател. Типични шаблонни думи.
Те жените хич не преиграват трябва да ти кажа.

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Гладна мечка хоро не играе.

Дай по научно му
Биологична единица с незадоволени гастрономически възможности не интерпретира фолклорен елемент от дадена хореография.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Хванали са те за слушател. Типични шаблонни думи.
Те жените хич не преиграват трябва да ти кажа...

Докато са малки, се впечатляват точно от играта на даден мъж и за какъв се представя. Колкото повече пораснат, толкова повече почват да виждат под повърхността и мога да усещат биологичния материал, т.е. какво могат да очакват от даден екземпляр. Така си знаят - е те тоя има голем пакет, но става само за това, те тоя другия мое да не е перфе физически, но пък има акъл и качества да има много пари след години и т.н. И там вече почват ролите в зависимост какъв вид екземпляр искат да си хванат. Отгоре на всичкото са майсторки в театъра и дори мъж с опит не винаги успява да хване задните им мисли. Задни мисли винаги, ама винаги има, без значение дали става дума за начало на връзката или не, без значение колко голяма цел се опитват да постигнат. Просто начинът на комуникация на жените е със задни мисли. Дори в нормална ситуация често не могат да се изразят разбираемо, защото очакват да подразбираме задните им мисли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, baitexpo написа:

И ти какво разбра от всички тия глупости?

Първо и най най най важно - има чувства иначе немаше изобщо да си прави труда да ми отговаря!

Второ и не по малко важно де разбрах е че съм и давал прекалено много свобода и е страдала от недостик на внимание и е решила че не ми дреме за нея!

Трето и решаващо в случая е де вместо да ми се фръцне и да се направи на оборотна мифла или па да ми се разкрещи като неква истеричка или па още по-зле да седне да ми ръси обиди и простотии, ми обесни кат човек кво и що!

Четвърто и решаващо кога един човек ти се обеснява дори кога грешката не е баш у нея значи че държи на нашите отношения!

И братото ви да знаете че съвсем скоро ще се ожени! Хаха 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, angel_a написа:

И братото ви да знаете че съвсем скоро ще се ожени! Хаха 

Опашка пред райските врати. Свети Петър разпределя:
- Женен?
- Да.
- В рая.
- Женен?
- Да.
- В рая.
- Женен?
- Два пъти.
- В ада.
- Ама защо?
- Раят е за мъченици, а не за идиоти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, angel_a написа:

...И братото ви да знаете че съвсем скоро ще се ожени! Хаха 

Моите съболезнования.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, BMW Маниак написа:

Опашка пред райските врати. Свети Петър разпределя:
- Женен?
- Да.
- В рая.
- Женен?
- Да.
- В рая.
- Женен?
- Два пъти.
- В ада.
- Ама защо?
- Раят е за мъченици, а не за идиоти!

Хаха мое па да ми хареса. Секи има право да бъде щастлив по своему преди да ритне камбаната. Отделно секи си е нещастен по своему тъй че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Емил Костов написа:

Който си мисли, че нещата са само чувства и любов жестоко се е излъгал.

Принципно бих употребил в случая думата заблудил, но това е само някакъв синонимен нюанс...

Всичко в тоя живот е като едно комплексно число - има реална (материална) част и имагинерна (духовна) част.

Много хора са реалисти и гледат само и единствено материалната част от нещата. Други пък са оптимисти или песимисти и гледат само духовната част.

Вярно е, че ако материалната част е нула, то всичко е някаква утопия, но в основата си всеки има някаква макар и малка материална част и това е неговото физическо тяло.

Така че, ако човек се грижи за физиологията си и чрез натрупаната от родителите си духовност, то ще съумее по един или друг начин да подобри материалното си състояние до минимума от който зависи създаването на съвместен живот с някой от противоположния пол.

Вярно е, че не живеем в ерата на праотците си и че парите като материално средство за живеене към настоящия момент е важен компонент, но същите се "изкарват" чрез отдаване на нещо свое, собствено.

Съвместния живот между хора с различна полова ориентация не е само въпрос на пари обаче. Тук също така бих казал - който си мисли, нещата са само пари, материално положение жестоко се е заблудил....

Така, че всичко се свежда единия да не е в тежест за другия и обратното.... Взаимно да се допълват в името на общата им цел.

За конкретния случай по поставената тема:

Възниква един въпрос в мен - какво цели индивида като я "подхвърля" във форума?

Де факто каква е задачата???

Търси решение, т.е. как да постъпи - да се съгласи или не на отправената "оферта" от неговата приятелка.

Няма точно решение.... всичко зависи.... има много неизвестни....

От толкова малко известни, хм, лесния съвет който бих му дал е да се съгласи.... - лесен вариант, защото по тоя начин ще декларира желанието си да дава, а не да отнема...

В тоя живот не може само да вземаш, да налагаш и т.н., а трябва и да даваш....

Това е благородството! Да даваш, а не да давиш... :)

Някъде в темата бе споменато, че въпросната тема е твърде лична, и че показва незрялост, но ми се струва доста актуална за подрастващите, които са на крачка от създаването на съвместен живот с някой от противоположния пол, защото именно семейството е градивната единица на това общество. Само и единствено чрез въпросното звено се получават нови личности в него. Всичко останало е имагинерно и е вид утопия угодна на определени родове...

Та, може и индивида да е незрял, но не всички се раждаме  изроди.... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.06.2018 г. в 11:11, angel_a написа:

просто когато един мъж ми хареса ей така вика, просто като човек а не за това което се опитва да изобразява от себе си, а след това вземе че изчезне под някакви благовидни предлози или просто се изпари без думи. А аз вика го чакам преживявам тази дистанция много болезнено

Ваййй, това все едно аз съм го писал. В смисъл, знаеш ли защо знам, че Библията е булшит? Защото, ако аз, като човек, не като Бог, искам да докача човешките слабости, щях да я напиша по абцолютли същия начин. Та така и твоята ... айде да не я обиждам, че е в нейно отсъствие, но твоята хубостница казва точно онова, което да те зароби, да те превърни в една от овцете ѝ, на които е отредено вечно да се доказват, особено, когато съдбата и персонално Тя им обърне гръб. Бягай. БЯГАЙ, човече! Това са приказки на ОТИГРАН хлевоуст оратор. Тя ЗНАЕ какво казва! Тя е манипулатор от КЛАСА. Тя има ОПИТ! Бягай! Спаси душата си! И няколко години в обиколки на малкия ѝ пръст.

Любовта не поставя правила. Тя не изисква. Тя дава. Така ще я разпознаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, аm-аm написа:

Ваййй, това все едно аз съм го писал. 

Любовта не поставя правила. Тя не изисква. Тя дава. Така ще я разпознаеш.

Ваййй тва клише от фейсбука ли го изкопирва пич? Хаха

или викаш кога една жена не се държи като твоя робиня има собствено мнение и стандарти, сила да ти противоречи и силен характер така щото на всичкото отгоре умее да се изразява и да те постави на място кога си требва,тя е манипулаторка? Хаха

Пич влез малко у реалността! 21 век е! Хаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, angel_a написа:

Пич влез малко у реалността! 21 век е! Хаха

Не всичко ново е хубаво и не всичко старо е лошо.... Пич.....

Обществото може да е материално добре развито, но духовно ..... все още не....

Докато някой разсъждават, че има друга половинка.... така ще е ....

Двама от противоположен пол се събират или не за семеен живот, а не да спортуват и налагат над другия....

Има и 22 век.... хм..... така, че не живей в днешно време само... пич или каквото и да си там.....

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, angel_a написа:

Ваййй тва клише от фейсбука ли го изкопирва пич? Хаха

Аз не ползвам Фейсбук. Там само ме цитират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ангелчо, пожелавам ти да се ожениш за тая мадамка бате. Ти изпие соса и да ти тегли шута, както се полага на един шапшал.

П.п. И да пуснеш тема после, да можем пак да се посмеем от сърце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2 juli 2018 в 15:17, _crusader_ написа:

Ангелчо, пожелавам ти да се ожениш за тая мадамка бате. Ти изпие соса и да ти тегли шута, както се полага на един шапшал.

П.п. И да пуснеш тема после, да можем пак да се посмеем от сърце.

Пич не ме мисли мене аз съм си с мадамата и ми е рахаааааааат Хахахааааааа злобливко хахахахааааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, angel_a написа:

Пич не ме мисли мене аз съм си с мадамата и ми е рахаааааааат Хахахааааааа злобливко хахахахааааа

Е какво стана, свърши ли паузата? Ще се жените ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, angel_a написа:

Ауу сън не съм спал да те мисля...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, baitexpo написа:

Е какво стана, свърши ли паузата? Ще се жените ли?

Каква пауза. Менопаузата ли? Цялата тема е кьорфишек. Прилича на зле скалъпен сапунен сериал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ангелчо мина от пауза на муте. Ше свикне... Дано само не ни забрави, да тропнеме едно хорце..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те само за да те е яд са се събрали, сега и деца ще направят за да те е още повече яд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...