Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

franchesko

Останаха ли мъже, които когато решат да си правят на играчи, могат да си покажат лицето и да застанат с името си

Препоръчан отговор

Качвам се днес в колата, и случайно виждам лист от тетрадка на дясната ми предна чистачка.Намокрен от дъжда и написано на развален аглийски.Цитирам: ,,Научи се да паркираш социялно, не мисли само за себе си, няма нужда да се изявяваш като задник!!!,,  Без име анонимно.Предната вечер паркирах на обществения паркинг, който е в близост до  домът ми и който се ползва от още 30-тина комшии.Винаги като паркирам изчислява ,ако има място разбира се да има по 0,5 метра разстояние от двете ми врати за да мога да си влезна спокойно, както и излезна спокойно, а не на кестерме и да си скасам някоя дреха.Места винаги има достатъчно за паркиране за всички живущи там, така, че не е нужно да се паркира огледало в огледало.Но явно някои хора са свикнали да паркирват на една крачка от домът си, и ако паркират на 10 метра от него това ги вбесява понеже явно си мислят, че мястото пред тях спада към имота им и,ако някой друг е паркирал там нарушава личното му пространство.Засмях се като прочетох белешката,понеже знам кой я е оставил,, ,,мъж,, е само ми е чудно защо се притеснява да говори с мен или като е решил да ми се прави на играч с такива смешни белешки, защо не е оставил името си.Чудно как ще се почуства пред жена си, като му цъфна след малко на вратата и разбере какво мишленце е.Та ето я и бележката.Преди малко бях в тях,жена му отвори каза ,че се къпи, и беше любопитна за какво го търся, казах и ,,Абе мъжки работя, които трябва да се говорят на четири очи,, Сега отивам да го вида да ли се е изкъпал хубавеца мамин.:cool:

bo.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди, направи се на мъж, а после си излежи достойно присъдата. Да не мислиш, че на такива като теб в нормалните страни съдът ще им прости и ще минеш с някоя дребна глоба, или условна присъда в най-лошия случай, както става в България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве Филипс днес на колко тревица и спирт си 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Отиди, направи се на мъж, а после си излежи достойно присъдата. Да не мислиш, че на такива като теб в нормалните страни съдът ще им прости и ще минеш с някоя дребна глоба, или условна присъда в най-лошия случай, както става в България?

Аве, да не мислиш че за такава простотия си слагам таралеж в гащите.Просто искам  да превъзпитам някои да почнат да се държат като мъже, а не ка то п*тки като имат пробле ми.Като няма нищо в гащите и не смее се разправя с непознати да си натиска парцалите и да не зъби криейки се зад анонимни белешки.А и не само това.Такива анонимни безобразни белешки не решават конфликт, а само го нагнетяват и може да си създаш много повече проблеми от колкото да ги решиш.Старите хора казват ,,Добра дума, железни порти отваря,,  Дори по местното законодателство той няма право да се разправя лично с мен,за да не нагнетява конфликти, а трябва да се обърне към властите.И каквото и да беше станало той щеше да е крив.В крайна сметка ме поканиха и на кафе:cool:  и им беше чудно как съм разбрал, че са те.Еми как, батко е плувал много в морето на живота и само по изражението на лицето на някой вече знае какво му се върти в главата.

преди 10 минути, PigManu написа:

Аве Филипс днес на колко тревица и спирт си 806

Пиги, ако в България можеш да минеш метър с 20лв за шофиране в нетрезво състояния, тука е бял свят бате правова държава и се лежи и у пандиза за такива изцепки.За такива тъпотии нямам намерение да се търкалям по съдилищата или най-малкото да си изгуба книжката за постоянно.Иначи ти си къркай,теб живота достатъчно та е наказал и по зле от това няма на къде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, franchesko написа:

Еми как, батко е плувал много в морето на живота и само по изражението на лицето на някой вече знае какво му се върти в главата.

Нали? Направо четеш белеШка с цялата характеристика на съответния човек като го погледнеш, дори има представени факти от миналия му живот на белеШката.

Батко, в това твоето "море на живота" явно български език се учи максимум до 4.клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 минути, franchesko написа:

Еми как, батко е плувал много в морето

Аха. Ти да не си африкански бежанец, плувал с гумена лодка в Средиземно море?

преди 17 минути, franchesko написа:

Пиги, ако в България можеш да минеш метър с 20лв за шофиране в нетрезво състояния,

Тук никой не пуска за шофиране в нетрезво състояние. За друго може и да те пуснат, но за това никога няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Хитрейшио написа:

Тук никой не пуска за шофиране в нетрезво състояние. За друго може и да те пуснат, но за това никога няма.

Ти му мисли че от скоро и ти почна да надигаш бутилката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Ти му мисли че от скоро и ти почна да надигаш бутилката.

Ако карам никога не пия. За тва и рядко пия. А бутилката не е отскоро :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Хитрейшио написа:

Живко, това не е темата за бисери.Но ще ми е интересна твойта гледна точка каква е целта да се правиш на бабаит анонимно.Мисле, че ще имаме вода направо от извора:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако за някаква си бележка ше изкарам почерпка, да взема и аз да напиша :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, franchesko написа:

...

Ако бях аз, щях да напиша "Don't ever park here again or i will set your car on fire/i will slash your tires" :D
И отстрани ще оставя празна туба от бензин. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Ако за някаква си бележка ше изкарам почерпка, да взема и аз да напиша :tongue2:

Е ама в случея,аз ще бъда черпения, а не черпещия.Така, че по-добре недей ми пиши такива бележки, , че аз като дойда за кафе и след това нещата отиват и на 18 годишна шотланска билка.:cool: Аве мани бие много по джоба да ми пишеш такива бележки:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който ми идва на гости без чанта с провизии, си отива на патерици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Хитрейшио написа:

Ако бях аз, щях да напиша "Don't ever park here again or i will set your car on fire/i will slash your tires" :D

Е да ама батко,скоро ще се обзаведе с огледало за обратно виждане с вградена мини камера, която записва от всички краища на колата дори когато колата е в покой както и нощно време.75 евро къде ли не съм ги дал.Така, че опичай си акъла, че ти специялно само с кафе и 18 годишно няма да минеш.В нас наиш колко има за боядисване и ламинат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 минути, franchesko написа:

Е да ама батко,скоро ще се обзаведе с огледало за обратно виждане с вградена мини камера, която записва от всички краища на колата дори когато колата е в покой както и нощно време.75 евро къде ли не съм ги дал.Така, че опичай си акъла, че ти специялно само с кафе и 18 годишно няма да минеш.В нас наиш колко има за боядисване и ламинат.

Батко е нагъл и не ми пука дали и със совалка ще се обзаведе. Като види кой е и ми дойде на гости, ще ми лише обувките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, franchesko написа:

Кбях в тях,жена му отвори каза ,че се къпи, и беше любопитна за какво го търся, казах и ,,Абе мъжки работя, които трябва да се говорят на четири очи,, Сега отивам да го вида да ли се е изкъпал хубавеца мамин.:cool:

???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Хитрейшио написа:

Батко е нагъл и не ми пука дали и със совалка ще се обзаведе. Като види кой е и ми дойде на гости, ще ми лише обувките.

Отдавна съм се убедил, че в теб няма нищо мъжко.Това да спукаш или да запалиш на някой гумите и да избягаш анонимно си е чиста проба поведение на страхлива жена.Като си такъв бабаит запали ги и си остави името.Ама освен ,че можеш на настъпиш някое лайно... след като си засписан ще ти се налага да пишеш и няколко кофи мастило в районното и да възтановиш щетите.А и гледай точно какви гуми палиш, дали са ти по джоба ,че има гуми без джантата по 200 евро бройката и с твойта заплата от 700лв да не бачкаш цяла година само заради този ,,гяволък,,...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, franchesko написа:

Като си такъв бабаит запали ги и си остави името.

Не, няма да си оставя името, щото идеята е ти да страдаш, не аз. Близко е до акъла, не мислиш ли?
Спираш като камилар и вместо да се извиниш търсиш отговорност на тоя, който е изказал недоволството си.
Баси наглостта долна мръсна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, acnekt написа:

???

Всъщност нещата бяха на 6 очи понеже жената му застана пред него като майка орлица да му решава проблемите с покана за кафе.Абе ,,Мъже,,...:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малее, това българина е велико нещо!  Тъмен балкански субект с много комплекси, да не кажа половин анадолец. То за това по чужбинско ще ни наричат бугаро - негро.  За това никога няма да станем Европейци защото ни липсва възпитание, самочувствие, просперитет. Бе, оставило там друго негро някаква си бележка - па много важно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Хитрейшио написа:

и вместо да се извиниш търсиш отговорност на тоя, който е изказал недоволството си.

За кое да му се извиня викаш....? Че ми е написал, че съм ,,задник,, ли?  Ти така ли правиш? Е*ахта в ,,мъжа,, :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, franchesko написа:

За кое да му се извиня викаш....? Че ми е написал, че съм ,,задник,, ли?  Ти така ли правиш? Е*ахта в ,,мъжа,, :D

Откъде знаеш, какво е мъжко и кое не е мъжко. И не мога да разбера какъв е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Black Power написа:

Малее, това българина е велико нещо!  Тъмен балкански субект с много комплекси, да не кажа половин анадолец. То за това по чужбинско ще ни наричат бугаро - негро.  За това никога няма да станем Европейци защото ни липсва възпитание, самочувствие, просперитет. Бе, оставило там друго негро някаква си бележка - па много важно!

Я сега вземи да обясниш, кое по невъзпитано? Да оставиш анонимна бележка със предупреждания и обиди, към човек който не познаваш или да оставиш културна бележка изразявайки недоволството си със името си отдоло и покана за един разговор за да се изчистят проблемите цивилизовано?Българите нямат самочуствие , именно защото са свикнали да  живееят на принципа  ,,Наведена глава, сабя не е сече,, , цял живот се дупят на чужди господари, някога на турците,след това на руснаците,след това на американците,и сега на ЕС.Аз за разлика обаче ,на никой не пускам фандък, ни на американци, ни на холандци и ги карам да се съобразяват какви дрънкат и как се държат с българите.Защото съм си подредил нещата и нито ми трябват пари за санирване на панелка, ни за пътища ни да развивам бизнес.А и да ми трябваха не бих им пуснал фандък пак.По добре да умреш прав, от колкото да живееш наведен!!!

преди 15 минути, acnekt написа:

Откъде знаеш, какво е мъжко и кое не е мъжко. И не мога да разбера какъв е проблема?

Ами не е мъжко според мен когато имаш даден проблем с някой,да се криеш зад анонимни бележки,вместо да се покажеш кой си и да кажеш какъв ти е проблема.Не е мъжко да наричаш някой задник анонимно,а а да нямаш смелоста да му каже в очите.Не е мъжко, когато си насрал някакви лайна, да оставиш женати да ги насмита.Баси толкова ли е трудно да поемаш отговорност за действията си и думите си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, franchesko написа:

Ами не е мъжко според мен когато имаш даден проблем с някой,да се криеш зад анонимни бележки,вместо да се покажеш кой си и да кажеш какъв ти е проблема.Не е мъжко да наричаш някой задник, анонимно,а да нямяш смелоста да му каже в очите.Не е мъжко, когато си насрал някакви лайна, да оставиш женати да ги насмита.Баси толкова ли е трудно да поемаш отговорност за действията си и думите си?

Оставил е бележката, защото знае как ще реагираш << мъжки >>. Лично аз не те познавам, но когато чета коментарите ти и аз няма да искам да имам контакт с теб или такива << мъжкари>> като теб. Имал съм разправии, дискусии, разговори с такива мъже и не води до нищо добро. Само разбират да се бият, да си скубят веждите или да помпят в някаква фитнес зала и то за мускулна маса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, franchesko написа:

Пиги, ако в България можеш да минеш метър с 20лв за шофиране в нетрезво състояния, тука е бял свят бате правова държава и се лежи и у пандиза за такива изцепки.За такива тъпотии нямам намерение да се търкалям по съдилищата или най-малкото да си изгуба книжката за постоянно.Иначи ти си къркай,теб живота достатъчно та е наказал и по зле от това няма на къде.

Филипс типична гъбка си Drink        806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...