Премини към съдържанието

Коя телевизия да избера?  

4 гласували потребители

Тази анкета е затворена за нови гласувания
  1. 1. Коя телевизия да избера

• Сателитна телевизия на А1
      0
    • Сателитна телевизия на Vivacom
      1
    • Интерактивна телевизия на А1
      1
    • Интерактивна телевизия на Vivacom
      2

Препоръчан отговор

Здравейте,

Коя телевизия да избера сателитна или интерактивна И на кой оператор да е А1 или Vivacom

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти гледа на днешно време телевизия с тия неспиращи профилактики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо няма Булсатком? На вивател е най добро качеството, но с удоволствие им върнах оборудването. Върнах се на Булсатком и след година направих грешката да мина на А1.

За какво ти е интерактивна телевизия? И сега всичко се повтаря с десет години на зад. Само новините са актуални, но пък те се гледат безплатно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно, не мога да дам твърд съвет, но все пак:

Аз ползвам два оператора за тв - Булсат за сателитна (мобилна, понеже имам кемпер), а в къщи ползвам кабелна на местен оператор (МСАТ)

Като цяло при сат тв (независимо от оператора) винаги има малки проблеми - просто такава е технологията, влияе се от атмосферни условия и т.н. Аз лично смених 60 см "чиния" на булсат с една 90 см и като че ли нещата са по добре. Но за домашно ползване, твърдо бих избрал вариант "с кабел" - вече дали IPTV или друго е въпрос и на предлагане в съответния район 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве хора това и е 10 тата тема по тоя въпрос:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях със сателит на Булсатком и всяка зима имахме проблеми от снегове, ледове, ветрове и т.н. Минах на кабелна А1/Близу/ - разлика огромна! Телевизия и интернет през модем за 14 лв.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

преди 32 минути, Даниела Павлова написа:

Защото ми скъсаха нврвите

А не скъса ли нервите на целия форум с въпросите си?

За начало напиши каква е разликата между сателитна и интерактивна телевизия. 

И от кое село си. Аз ползвам други, които може и да ги няма при теб. И какво целиш - да плащаш като поп, да си късаш нервите, какво да гледаш и за колко.

Гледай ефирна телевизия - напълно безплатно е. Повече програми са си бълвоч - така и няма какво повече да се гледа. Ако държиш на нещо - пиши какво.

Като отговор - нито едно от тези. Тъпи програми на високи цени. За малоумната подредба на програмите въобще да не отварям тема.

Защо давате пари за скъпи и префърцунени телевизори като ще ги ползвате само за монитори на бавни приемници с никаква резолюция и качество. От най-евтиното китайско (нискокачествено) изпълнение.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оптика на Виваком. Това е перфектно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Даниела Павлова написа:

Защото ми скъсаха нврвите

В такъв случай - Булсатком късат най малко нервите. Това от личен опит и от трите оператора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Булсат е най-лошото което може да се избере за телевизия. Техниците са през няколко дни в едно заведение което използва техните услуги. Малко дъжд и край... То зависи и от града в който си, но не си струва риска. Виваком май е най-добре. А, ако имате някоя локална кабеларка/интернет фирма която дава Нет и ТВ 100% и цената ще е по-добра и услугата понеже се занимават с по-малък район.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от GermanecaBG
      Здравейте!
      Някой към настоящия момент ползва ли услугата за Сателитна ТВ (не iptv) от оператора А1? Ако е така добър, нека да сподели коректно, дали е доволен от сигнала особено от HD каналите. Питам защото ходих в няколко офиса на А1 и исках да ми покажат как работят каналите на сателитната ТВ, но уви, в нито един офис (там където аз ходих) не бяха поставили приемник за сателитна, а само за IPTV. Обяснението беше, че било в процес на договорка с етажната собственост за поставяне на сателитна чиния!
    • от Maya Jekova
      Здравйте, от месец сме  абонати на Виваком оптичен интернет и телевизия и всяка вечер от 7 до 9 часа прекъсва интернрта и съответно и телевизията. Вече 3 пъти идваха техници за отстраняване на проблема. Проверяваха връзките и замерваха и казват че всичко е наред (ВРЪЗКАТА БИЛА МНОГО СИЛНА). Последния път смениха и рутера и пак вечерта всичко спира. Пълен КОШМАР.
      Някой има ли подобен проблем?
      Някой знае ли каква може да е причината за прекъсването само вечер?
    • от KNSoldier_96
      Здравейте!Не знам дали тук е най-подходящото място за този въпрос.Значи накратко:Мога ли да си пусна програмата Adult Swim тук на моя телевизор в България?Гледах,пише че се излъчва само в САЩ и Канада,но много хора споделят,че гледат Аdult Swim в България.Основната причина поради която искам да имам тази програма е Rick & Morty (Рик и Морти).А също и самурай джак (Samurai Jack),но мисля,че той вече свърши.Надявам се да ми помогнете,ще съм много благодарен!Приятен ден! 
    • от stranger1
      Здравейте, мисля скоро да си взема това устройство: AVerMedia AverTV Volar Green HD A835. Доколкото разбрах може да се гледа и записва телевизия на компютъра с него. Ако не е добър избор можете ли да ми препоръчате нещо на цена 50-60лв.

• от uprct`
      Здравейте,
      Искам да попитам дали ще е възможно да се гледа телевизия на Android от ASUS MemoPad HD7 в Европа по един от следните начини:
      1. Чрез преходник  от microUSB към USB и към него закачен четец за карти. Картата ще е за мобилен интернет (в Европа се продават отделно от LycaMobile, Vodafone и т.н). По този начин ще се хваща и българска телевизия, от сайтове или от приложенията в GooglePlay.
      2. Чрез цифров тунер за Android подобен на този. С него обаче предполагам няма как да се гледа българска, а само чуждите телевизии.
      Ако някой е успял да подкара телевизия по тези или по някакъв друг начин нека сподели как става.
      Весело посрещане! 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.