Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте моля за.малко съдействие ако.може да ми кажете как се става жандармерист щото несам много наясно какво трябва ас ви благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Необходими са, като за начало поне средно образование, отлично физическо и психическо здраве, чисто съдебно минало и добра форма. Събират се необходимите документи, подават се и ще Ви пратят на конкурсни изпити в МВР по обща култура и физическа пригодност. Това е на кратко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си без акъл, образование е желателно, но не задължително, ако не се бориш за командна позиция, трябва да  се подчиняваш на заповедите на автоматичен режим, т.к. като ти кажат да биеш с палката жени и деца -  да ги биеш, като ти наредят да ги застреляш също, а не да спориш с командира си. Да си  с отличен мускулен тонус и все пак прилична конституция. Ако и да си надъхан културяга, с ръст 1.59 няма да те вземат. Все пак кандидатствуваш за жандармерист, а не за танкист, пилот, или космонавт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Михаил Ангелов написа:

Здравейте моля за.малко съдействие ако.може да ми кажете как се става жандармерист щото несам много наясно какво трябва ас ви благодаря предварително

Правописа показва какво е положението с образованието..., но и дано адресната ти регистрация не е в пределите на "Факултета"...

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Joss Bomon написа:

Правописа показва какво е положението с образованието..., но и дано адресната ти регистрация не е в пределите на "Факултета"...

А ти кой си да държиш сметка кой от къде е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

А ти кой си да държиш сметка кой от къде е ?

Този, който ти сритва задника и те поставя на място! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Joss Bomon написа:

Този, който ти сритва задника и те поставя на място! 

А защо си изкл. пощата тогава ?

пп. Пак ли не те признават :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, PigManu написа:

А защо си изкл. пощата тогава ?

Щото мога и така съм решил!

Виждам огромното ти желание да контактуваш с мен, но за съжаление, чувствата не са взаимни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Joss Bomon написа:

Щото мога и така съм решил!

Виждам огромното ти желание да контактуваш с мен, но за съжаление, чувствата не са взаимни...

Кой не си пие хаповете е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, хайде стига глупости. Помогнете на питащия. Ако имате спречквания може да ги решите на лично! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да учи право. Всички полицаи са следвали, а този не е учил и иска да става най-голем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.