Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Играя около 4часа и изведнъж спира 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя около 4 часа и компютъра се изключва сякаш е спрял тока и след половин час може да се включи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Niggg elll написа:

А ние какво трябва да направиме?  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Niggg elll написа:

Пускаш го отново...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От всичко което пишеш, мога само да ти кажа, занеси го в сервиз! Има проблем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Или иска почистване и/или смяна на термопаста на процесор/графичен процесор, или иска сервиз.
С толкова дадена информация - толкова.
Виж каква температура достига - примерно с AIDA64 или speccy.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога е почистван последно? Какви са параметрите на конфигурацията? Максимални температури на видеокарта и процесор при работа гледал ли си? Най-вероятно прегрява някой компонент.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Параметри видео карта gtx 760 2gb 256 най много вдига 75 градуса докато играя Intel i3 4 поколение 3.70 ghz процесора 500vw захранване мисля че проблема е в захранването сега пак стана така и не се включва вече от 11 че са последно днеска е чистен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео картата вдига до 75 градуса тя е gtx760 2gb 256bita Intel i3 4 поколение 3.70ghz и не се пуска вече от 11 че са се изключи и сега не се пуска вече от 5 часа пуска и спира веднага 

преди 3 часа, barbuncela написа:

А ние какво трябва да направиме?  :)

Питам само като не разбираш напусни

преди 2 часа, Year Zero написа:

Пускаш го отново...

Не се пуска вече от 5часа спря в 11 че са и не се пуска май е от захранването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай първо процесора под товар какви температури вдига, също така виж охлаждането му дали не е задръстено с прах и дали работят всички вентилатори. Щом се съмняваш в захранването, смени го. Какво е сегашното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Пробвай първо процесора под товар какви температури вдига, също така виж охлаждането му дали не е задръстено с прах и дали работят всички вентилатори. Щом се съмняваш в захранването, смени го. Какво е сегашното?

Почистено е всичко а компютъра не се пуска нищо не мога да видя за температури а вентилаторите всички работят 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В смисъл като го включиш работи, но няма картина така ли? Извади видеокартата и пробвай с вграденото видео дали ще "изгрее".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

В смисъл като го включиш работи, но няма картина така ли? Извади видеокартата и пробвай с вграденото видео дали ще "изгрее".

Не то още нищо не се е пуснало не е почнало нищо само светва копчето за няма и 10 секунди и изгасва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е от захранването, но може и да е от дъното, процесора, паметта и т.н. Най-добре да го дадеш за тест и диагностика в някой сервиз, който да не е много квартален и да има необходимата техника. Пак не каза какво точно ти е сегашното захранване и дали имаш друго за тест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Niggg elll написа:

Видео картата вдига до 75 градуса тя е gtx760 2gb 256bita Intel i3 4 поколение 3.70ghz и не се пуска вече от 11???? (какво?)че са се изключи????(кое?) и сега не се пуска вече от 5 часа???? пуска и спира веднага???? 

Питам само (за какво?) като не разбираш напусни

Не се пуска вече от 5часа спря в 11 че са и не се пуска май е от захранването

Първо се научи да пишеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, barbuncela написа:

Първо се научи да пишеш!

Оф ай де чао 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Raze написа:

Може да е от захранването, но може и да е от дъното, процесора, паметта и т.н. Най-добре да го дадеш за тест и диагностика в някой сервиз, който да не е много квартален и да има необходимата техника. Пак не каза какво точно ти е сегашното захранване и дали имаш друго за тест.

Нямам друго за тест марката ме у rpc 500 волта само това знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми чао ти...Явно те мързи да дадеш подробна информация. Отиваш в някой сервиз и там ще ти кажат с колко пари ще олекнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ае та мън да дой да да ка жа здра сти и той чао... еем и ай де чао.

Иди кажи драстиииииии в някой сервиз, направо с компютъра в ръка, да не се мъчат и те като хората по-горе.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Niggg elll написа:

марката ме у rpc 500 волта

Захранването ти е супер специално. Трудно се намират в днешно време такива...............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Kamen Zhelyazkov написа:

Захранването ти е супер специално. Трудно се намират в днешно време такива...............

Има преходници и може да стане и с обикновено захранване. Преходника се поръчва и струва около 10 долара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Year Zero написа:

Ми чао ти...Явно те мързи да дадеш подробна информация. Отиваш в някой сервиз и там ще ти кажат с колко пари ще олекнеш.

Има достатъчна информация

преди 2 часа, hudyr написа:

Ае та мън да дой да да ка жа здра сти и той чао... еем и ай де чао.

Иди кажи драстиииииии в някой сервиз, направо с компютъра в ръка, да не се мъчат и те като хората по-горе.

Не съм го казал на теб а и другите поне ми помагът

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра ти е за сервиз,ти мислиш ли че ти е по възможностите да го оправиш,като не правиш разлика между ват и волт?Не чакай съвети,а отивай в сервиз да ти оправят компютъра,докато не си го изгорил по начин,който и в сервиз да не могат да оправят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Niggg elll написа:

а и другите поне ми помагът

Дистанционната помощ е за хора, които имат идея какво правят.

Та, като се има предвид, че ти не се вписваш в тая бройка, ХОДИ В СЕРВИЗ. Междувременно, докато безценната ти машинка е в бокса, хвани си опресни граматиката, че си далеч отвъд приемливите грешки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.