Премини към съдържанието
Valeri12580

Всяка вечер преди да заспя имам случайни мисли,които са безмислени ..

Препоръчан отговор

Здравейте. Ще се радвам, ако ми помогнете с това:Аз съм момче на 18г. Всяка нощ, когато се опитвам да заспя,преди да заспя идват мисли, които не искам да мисля.Нямат нищо общо с реалността.Те са случайни, безсмислени и като сънища, но аз съм все още буден и когато започнат, заспивам на момента. Ако не се появят не заспивам или заспивам много трудно. Какво е това?Нормално ли е?Също така през нощта се будя по 1-2 пъти,но мисля,че това е нормално.Ходил съм на невролог,но така и не разбрах какво е това ....тези дни пак ще ходя.Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи консултация с психолог.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече безмислени мисли? Това е все едно да кажеш грозен красавец. Двете понятия са взаимно изключващи се. Въобще не ми стана ясно какви са тези мисли, но по-добра работа ще ти свърши психиатър, който да ти назначи подходящите за случая медикаменти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Деянчо написа:

Какво ще рече безмислени мисли? Това е все едно да кажеш грозен красавец. Двете понятия са взаимно изключващи се. Въобще не ми стана ясно какви са тези мисли, но по-добра работа ще ти свърши психиатър, който да ти назначи подходящите за случая медикаменти.

Ти адекватен ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Овърклокни се :wub:

Как ви хрумват такива щуротии?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, The Negative One написа:

Ти адекватен ли си?

Аз да, ама ти очевидно не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти адекватен ли си?

Явно не е 

От 14 годишен щом е във форума...смятай 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теб пък кой те е питал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам предвид автора на темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Деянчо написа:

Аз да, ама ти очевидно не.

Явно стоенето пред компютъра ти уврежда очичките, щото недовиждаш.Кажи ми с кой акъл съветваш автора да търси помощ от психиатър, че и лекарства намеси.Ти имаш ли си някаква идея до какви последици води зимането на такива лекарства?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно стоенето пред компютъра ти уврежда очичките, щото недовиждаш.Кажи ми с кой акъл съветваш автора да търси помощ от психиатър, че и лекарства намеси.Ти имаш ли си някаква идея до какви последици води зимането на такива лекарства?

Пернишките изцепки си ги дръж за другите перничани. Консултацията при психиатър ще му се отрази по-добре, защото това доколкото го чета ми звучи като нещо патологично. Някаква обсесия ли, де да знам. Не е обяснил като хората какво точно му се случва и какви са тези въпросни мисли. Има безвредни лекарства на билкова основа, ама откъде да го знаеш това. Може и да се размине без никакви медикаменти, зависи какво всъщност му има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Деянчо написа:

Пернишките изцепки си ги дръж за другите перничани. Консултацията при психиатър ще му се отрази по-добре, защото това доколкото го чета ми звучи като нещо патологично. Някаква обсесия ли, де да знам. Не е обяснил като хората какво точно му се случва и какви са тези въпросни мисли. Има безвредни лекарства на билкова основа, ама откъде да го знаеш това. Може и да се размине без никакви медикаменти, зависи какво всъщност му има.

Може съвсем нищо да му няма,всеки има мисли,така работи мозъка,но има хора които смятат,че трябва да контролират на 100% мозъка и мислите си също,което няма как да се случи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, може да има някакви внушения. Много неточно е обяснил нещата и аз лично не разбрах какви са тези обсебващи мисли.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Valeri12580 написа:

Здравейте. Ще се радвам, ако ми помогнете с това:Аз съм момче на 18г. Всяка нощ, когато се опитвам да заспя,преди да заспя идват мисли, които не искам да мисля.Нямат нищо общо с реалността.Те са случайни, безсмислени и като сънища, но аз съм все още буден и когато започнат, заспивам на момента. Ако не се появят не заспивам или заспивам много трудно. Какво е това?Нормално ли е?Също така през нощта се будя по 1-2 пъти,но мисля,че това е нормално.Ходил съм на невролог,но така и не разбрах какво е това ....тези дни пак ще ходя.Благодаря ви.

Състоянието Ви е напълно нормално. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Деянчо написа:

Ами безмислени мисли имам в предвид нещо,което няма смисъл и никога не би ми хрумнало..Е така,излизат си преди да заспя некви щуротии.Разрових се в нета и на доста хора им става така,но не пише от какво е,....

преди 17 минути, sliderum написа:

Състоянието Ви е напълно нормално. 

Надявам се да е така....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Valeri12580 написа:

Ами безмислени мисли имам в предвид нещо,което няма смисъл и никога не би ми хрумнало..Е така,излизат си преди да заспя некви щуротии.Разрових се в нета и на доста хора им става така,но не пише от какво е,....

Нищо ти няма не го мисли!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

Нищо ти няма не го мисли!

Благодаря...по принцип на мен не ми пречи,но ми направи впечатление,защото преди не ми се е случвало..а вече продължава година

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Valeri12580 написа:

Ще се радвам, ако ми помогнете

Нормално е, нямаш нужда от помощ. Не се самонавивай, че нещо не ти е у ред. В случая просто не знаеш на тази възраст, а и на всяка друга, какви шашави хора има, пред които ти бледнееш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай си живота и не се занимавай с глупости.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Valeri12580 написа:

Благодаря...по принцип на мен не ми пречи,но ми направи впечатление,защото преди не ми се е случвало..а вече продължава година

И преди е било така,но не ти е направило впечатление.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, AAUUXX написа:

може и така да е,не помня

Благодаря на всички.Сега съм по-спокоен

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, AAUUXX написа:

Не всеки път се случва човек да запомни полусънната си фаза. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Valeri12580 написа:

Ами безмислени мисли имам в предвид нещо,което няма смисъл и никога не би ми хрумнало..Е така,излизат си преди да заспя некви щуротии.Разрових се в нета и на доста хора им става така,но не пише от какво е...

Хвани си някоя мацка и ще забравиш за тези глупости. Тя ще те научи на някои хубави неща... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Деянчо написа:

Хвани си някоя мацка и ще забравиш за тези глупости. Тя ще те научи на някои хубави неща... :)

Мани,че не се знае,може съвсем да не може да заспи :Dизвън майтапа,не е лоша идеята за някакво хоби.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.