Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Въпросът ми е, понеже всичките песни, които искам да запиша на диска са под 700MB , но общо са около 3-4 часа дали ще се получи да се запишат без проблем? Има ли някакви особености или изобщо няма да стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Iveta Georgieva написа:

Въпросът ми е, понеже всичките песни, които искам да запиша на диска са под 700MB , но общо са около 3-4 часа дали ще се получи да се запишат без проблем? Има ли някакви особености или изобщо няма да стане?

Щом не минаваш капацитета на диска няма никакъв проблем да се запишат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Епа, нали може да побере аудио диска само 74 минути, колкото е продължителността на 9-тата симфония на Бетовен.

Обаче първите CD-та бяха 650 MB, а после се пръкнаха 700 и 750...

Мисля, че ограничението е точно времево, а не какво печеш. И с перфектно и с кофти качество да записваш, то си заема едно и също място да диска, според времетраенето.

ПП: Има двойни CD-та на които може да записваш от двете страни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Колев60 написа:

да са WERBATIM

IMG22.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много теоретици . . . .

Това на какво устройство ще се върти (просвирва)? Ако възпроизвежда само стандартно CD-Audio то на около 700MB максимума е около 80 минути.

Ако Ако чете и MP3 то може да се смачка много повече (за сметка на качеството естествено) и да се запишат часове. 

преди 10 часа, Iveta Georgieva написа:

под 700MB , но общо са около 3-4 часа 

ми прилича точно на такъв случай. Примерно за дрънкане в кола става. Доколко ще е устойчиво на нашенския пепеляк и дупки по пътищата е друг въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Колев60 написа:

С картинката не зная какво си искал да кажеш,

И един първолак ще види, че известната марка ( а не вида) се пише  VERBATIM , а не като във вашето село Wer.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво някакъв надпис? Като в действителност ще се окаже Taiyo Yuden или Mitsubishi Chemicals като се разгледа ATIP (MID) кода?

А питащата въобще не се вясва в темата да каже целта на "занятието" и какъв е "чекръка" на който ще се върти . . . . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Iveta Georgieva написа:

Verbatim е диска, правя плейлист за подарък, ще се слуша на PC

Като ще е на PC защо избираш стар формат с ограничен капацитет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, аm-аm написа:

Като ще е на PC защо избираш стар формат с ограничен капацитет?

нямаха други дискове, с този няма ли да стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Iveta Georgieva написа:

нямаха други дискове, с този няма ли да стане?

Грубо казано DVD побира 7 пъти повече от CD. Предполагам, че знаеш, че музиката може да бъде в различни формати - mp3, wave, lossless, които имат различен размер, но ако не е от някой от големите формати, а примерно mp3, то ще може да побереш стотици минути.

DVD-то струва към левче, така че не си усложнявай живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, аm-аm написа:

Грубо казано DVD побира 7 пъти повече от CD. Предполагам, че знаеш, че музиката може да бъде в различни формати - mp3, wave, lossless, които имат различен размер, но ако не е от някой от големите формати, а примерно mp3, то ще може да побереш стотици минути.

DVD-то струва към левче, така че не си усложнявай живота.

честно казано не знаех, че мога да записвам музика на DVD диск  :DD мерси 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Iveta Georgieva написа:

честно казано не знаех, че мога да записвам музика на DVD диск  :DD мерси 

Можеш, разбира се. CD-то се ползва при старите касетофони, при това трябва да се запише като аудио диск, за да тръгне. В наши дни всичко на всичко тръгва.

Надявам се, че знаеш и че ти е нужна програма за записване върху диск, бил той CD или DVD. Windows 10 мисля, че има вградена такава и става с просто copy/paste.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

Можеш, разбира се. CD-то се ползва при старите касетофони, при това трябва да се запише като аудио диск, за да тръгне. В наши дни всичко на всичко тръгва.

Надявам се, че знаеш и че ти е нужна програма за записване върху диск, бил той CD или DVD. Windows 10 мисля, че има вградена такава и става с просто copy/paste.

знам, записвала съм и преди с Nero 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Iveta Georgieva написа:

знам, записвала съм и преди с Nero 

Като го отвориш и влачиш в него музиката и на лентичката долу ще ти покаже доколко е запълнен диска, така че ще имаш реална представа колко може да побереш. Записваш data disc.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Humpty Dumpty
      Здравайте!
      Някой може ли да ми даде информация оригиналното стерео на VW Golf 5, какъв аудио формат чете за дисковете, а също и самите дискове, какви трябва да са (CD, DVD, DVD-RW и т.н.)?
      Благодаря, предварително!
    • от Василена Тодорова
      Карам Peugeot 206. Със стария CD player имах проблем - изключваше се, загряваше, не тръгваха някои дискове и го сменх с нов - Alpine. Сега, когато увелича музиката не се изключва, но прекъсва. Четох по форуми, че може би не достига достатъчно ток до колоните (тънки жици) или че акумулатора е твърде слаб. Та, мисълта ми е дали трябва да сменя колоните или проблемът идва отдругаде.

• от altec
      здравейте хард диска ми по точно дял D се изтрива от само себе си с 3 хард диска съм не са ми правили проблеми проверени са на sentinental pro нямат лоши сектори ... когато си заключа компютъра за 2-3 часа и след това пиша си паролата отключва се и искам да отворя някоя игра примерно cs:go (който е записан в дял D) ми изписва "проблем в прекия път устройството или мрежовата връзка към които сочи прекия път "cs:go" не са налични уверете се че дискът е правилно поставен или че мрежовият ресурс е наличен и опитайте отново" пускам си антивирусната  avg  да сканира но нищо не открива и spyhunter съм пробвал пак нищо... ако имате някакви предложения за решаване на праблема оставете един коментар забравих да напиша че като го рестартирам компютъра и дяла пак се показва (предложете нещо без преинсталация че ме мързи 
    • от Ganchevv
      Здравейте! Без да искам си форматирах диска. Пробвах се да кача филм на флашка над 4гб, но не ставаше. После видях един урок където пишеше да дам десен бутон->format->file system->NTFS да го променя, но при мен бепше само то като вариянт и после ->alllocation until size ... и го форматирах на бързо без дори да разбера  На бързо прочетох да не инсталирам нищо и да имам два диска .. Главно имах снимки и клипове записани има ли някакъв шанс да ги възстановя? Благодаря за отделеното внимание! 

• от Tixomir Katev Zizi
      Здравейте хора искам нещо да попитам ... тъй като преди около час взех едно компютърче и му сложих 2ри чисто нов хард диск и тръгнах да му слагам W7 ... при преинсталацията изтрих стария без да се искам а той беше с цялата ми информация....... и сега седя и умувам как да я върна тази информация с целия w7 или просто информацията като диск ..... един вид възтановяване на форматираният хард.... много ще съм ви благодарен ако има решение на този проблем   поздрави !!!
  • Дарение

• Добави ново...