Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

тарся примерен код html за търсеща машина робот 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTML е език за представяне, а не програмен език. Не можеш да направиш нищо подобно на чист HTML.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, simtech написа:

HTML е език за представяне, а не програмен език. Не можеш да направиш нищо подобно на чист HTML.

Ей HTML е език за описание не за представяне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, petie1 написа:

Ей HTML е език за описание не за представяне

Представяш дадена текстова информация в страницата, като я описваш с html.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, simtech написа:

, като я описваш с html.

Я виж как сам си каза това което казвам аз и информация не съществува съществуват данни

преди 2 часа, sexsi30 написа:

Баце за тва ти трябват алгоритми за сортиране и търсене не само език

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sliderum написа:

Simple HTML search box you can add to webpages

Нещо такова ли?

Ами това  е просто форма за въвеждане а той май иска алгоритмите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, petie1 написа:

Пише, че иска код, там има код :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно бре как не се сетих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, petie1 написа:

Той не иска, той тарси:lol6:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната тема за веселба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз тразя хтмл код за машинен лърнинг. Не ги слуашай. Ако намериш пиши ми на лично !!!!!! ;d

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Jivko Jelev написа:

И аз тразя хтмл код за машинен лърнинг. Не ги слуашай. Ако намериш пиши ми на лично !!!!!! ;d

Зеднете зи нъ гъсовете и и гу напишити тойа куд (мале че трудно се пише с кривопис)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMA ас ако мога да пиша привопис , ке напиша и хтмл кода. ДАЙТЕ КОДА , нали сте програмери! Тразя го за бес паре !!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Jivko Jelev написа:

AMA ас ако мога да пиша привопис , ке напиша и хтмл кода. ДАЙТЕ КОДА , нали сте програмери! Тразя го за бес паре !!!!!!!

Искаш  ама няма София голяма..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.10.2018 г. в 21:02, sexsi30 написа:

:offtopic_s: Тоя въпрос ме кара да отида до университета и да си върна дипломата по Изкуствен Интелект ... 

Така:

1. Както вече се обясни HTML е презентационен "език" - съвкупност от нотации, описващи определена структура за подреждане и визуализиране на данни. С XML-а са братя. До момента не съм срещал нещо, което да прави ML, изграден на HTML.
  2. "Търсеща машина робот" преплита поне 3 концепции:
    1. "Търсеща" какво ? Данни ? Ресурси в Интернет ? Път към най-близката чалготека ? Това, което ми идва на prima vista е Search Engine, но само спекулирам.
    2. "Машина" за какво ? Не е много ясно
    3. "Робот" - ако е само за себе си, говорим за механичнo творение. Съчетано с "Търсеща", означава, че трябва да има поне памет + процесорно у-во, както и изпрограмиран, обучен, тестван и себе-усъвършенстващ се модел за вземане на решения.
  3. Каква е точно задачата, която трябва да се реши ? В тази сфера и при ML, не може да се говори за general-purpose решение на разнороден клас/съвкупност от задачи по простата причина, че моделите се обучават и планират да работят с определен набор от типове данни, взаимодействащи си по определен начин а и действията или изводите също са лимитирано и добре обусловено множество от команди, които осъществяват взетото решение. Това не е алгоритъм за събиране на числа, който може да се пише и на езотеричен език ...

Толкова по темата - ако все пак това е било просто за "чесане на езици", игнорирайте поста ми :D !

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, soundtracker написа:

:offtopic_s: Тоя въпрос ме кара да отида до университета и да си върна дипломата по Изкуствен Интелект ... 

Така:

1. Както вече се обясни HTML е презентационен "език" - съвкупност от нотации, описващи определена структура за подреждане и визуализиране на данни. С XML-а са братя. До момента не съм срещал нещо, което да прави ML, изграден на HTML.
  2. "Търсеща машина робот" преплита поне 3 концепции:
    1. "Търсеща" какво ? Данни ? Ресурси в Интернет ? Път към най-близката чалготека ? Това, което ми идва на prima vista е Search Engine, но само спекулирам.
    2. "Машина" за какво ? Не е много ясно
    3. "Робот" - ако е само за себе си, говорим за механичнo творение. Съчетано с "Търсеща", означава, че трябва да има поне памет + процесорно у-во, както и изпрограмиран, обучен, тестван и себе-усъвършенстващ се модел за вземане на решения.
  3. Каква е точно задачата, която трябва да се реши ? В тази сфера и при ML, не може да се говори за general-purpose решение на разнороден клас/съвкупност от задачи по простата причина, че моделите се обучават и планират да работят с определен набор от типове данни, взаимодействащи си по определен начин а и действията или изводите също са лимитирано и добре обусловено множество от команди, които осъществяват взетото решение. Това не е алгоритъм за събиране на числа, който може да се пише и на езотеричен език ...

Толкова по темата - ако все пак това е било просто за "чесане на езици", игнорирайте поста ми :D !

Поздрави !

И аз се чудех бая какъв ще е този код?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иван Костов разпродади цяла България да сме бедни безработни болни стресирани от живота едно време всичкото е било държавно от 1ва до трета категория труд осигуровки апартаменти са давали на разведените като се разведеш апартамент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sexsi30 написа:

Иван Костов разпродади цяла България да сме бедни безработни болни стресирани от живота едно време всичкото е било държавно от 1ва до трета категория труд осигуровки апартаменти са давали на разведените като се разведеш апартамент

Това пък какво общо има с темата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Това пък какво общо има с темата?

:offtopic_s: Явно автора иска да направим Скайнет и да произвеждаме Терминатори ...

Ще ги праща в 90-те години на миналия век, че да спасяват България от разпродажбата на Костов ...

Тая тема си реве за преместване в коша вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, soundtracker написа:

:offtopic_s: Явно автора иска да направим Скайнет и да произвеждаме Терминатори ...

Ще ги праща в 90-те години на миналия век, че да спасяват България от разпродажбата на Костов ...

Тая тема си реве за преместване в коша вече.

Да бе и ще се пръкне някой Джон Конър.... Аз имам въпрос : Защо Емо Костов подскача против ИИ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтъркайтея

Търкай 

Моите малоумни бротовчеди са направили buldjobs

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.