Премини към съдържанието
BG-Team-DRIFT

КАТ почва акция зима от 1 ноември 2018-та

Препоръчан отговор

КАТ почва акция "зима" от 1 ноември 2018-та. Днес, 31-ви октомври, температурата бе 29 градуса тук, а аз бях по къси гащури и къс ръкав.  Първо излязох с дълги гащури и фланела, ама се изпотих, прибрах се и си обух лятната униформа. В същото време ме информират, че от утре КАТ почва акция "зима". Добре. 

Ако на някой не му е ясна темата, питам. Кво правим при 29 градуса със зимни гуми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си мислех, че започна акция разстрел!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя тая акция никога не е преставала.  Аз минах пак на бира, че стана жегесто. Не бях пил бира 2 месеца.  КАТ ми искат зимни гуми. Аз пък ще си пийвам биричката ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кико, срока доколкото знам за зимните чепички е 15 ноември.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, стана ми смешно, че щели да глобяват без предупреждение тая година. Не знам кво ще проверяват, след акто пак ще мерят 4 милиметра и няма да гледат дали имаш или не истински зимни гуми. Пълен ташак. Даже единия на пресконференцията не можеше да скрие смеха си :)  Пълна пародия заради некадърните ни законодатели.  Аз ще си карам с летните гуми докато преценя, че вече не е опасно да слагам зимните.  Нямам намерение да си нарушавам пътното поведение и удължавам спирачния път, само защото някакъв некадърник в София преценил, че трябва на 1-ви ноември да сложа зимни гуми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те на куките много им отбира главата от гуми.Аз имам 4 алпинки в гаража, де чакат да им дойде ред.На другата пърпоретка са Вредещайн сноутрак.Ше ме фанат за дедовия.

Иначе те това за глобяването всяка година си го мелят.Засилени мерки, бла бла и накрая нема никой.Щели да глобяват...Мен вчера щяха да ме отнесът на едно кръстовище.Как па се не намери едно ченге да дойде да види как масово се отнема предимство по пътищата?Само знаят с радарчето да се паркират зад някое храстче и да си чешат топките.Колко пъти съм се прибирал от София посока Перник след 12 часа през нощта, почти винаги висят някъде.Къде са през деня, когато све куцо, кьораво и сакато е по пътищата?Къде е закона, когато книжки се купуват?Никакъв го няма.Вярно, че вечерно време излизат рейсърите и пияните/надрусани/икаквитотамсесетиш шофери, ама буквално никой не обръща внимание на масовото неспазване на правилника в градски условия.Засичат те, отнемат ти предимство, погледа им в телефона, никой нищо не им казва.Ама виж, фарчетата не си ли запалил ще ти одерът кожата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BG-Team-DRIFT написа:

Тя тая акция никога не е преставала.  Аз минах пак на бира, че стана жегесто. Не бях пил бира 2 месеца.  КАТ ми искат зимни гуми. Аз пък ще си пийвам биричката ;)

КЪДЕ СИ БЕ ДА ПИЕМ ПО ЕДНА БИРА!!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ушевите съм ги засичал,често, да киснат по цяла нощ в ресторанта на Лукойл на Хемус, посока Варна.Цяла нощ на сливенска перла,кюфтенца на скара, и бъркат в пазвата и междукрачието на сервитьорките.И колата ми цяла нощ паркирана пред ресторанта с летни гуми в най-големия сняг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне 4мм грайфер или зимни гуми. В закона дори никъде не пишеше, че задължително гумите трябва да са зимни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, The Negative One написа:

Само знаят с радарчето да се паркират зад някое храстче и да си чешат топките.

Може да се каже, че служебните им задължения се изчерпват с тази дейност - да извършват рутинни проверки, акции, да кибичат с радара някъде и това е. Като цяло полицейския контрол наистина е много засилен, когато иде реч за винетки и граждански, но щом става дума за цигански безредици и градски трафик, никакъв го няма - еле за организираната престъпност да не говорим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31 Октомври 2018 г. в 22:25, BG-Team-DRIFT написа:

КАТ почва акция "зима" 

Започва акция "касичка".

преди 10 часа, simtech написа:

В закона дори никъде не пишеше

че зимните гуми трябва да са годни - примерно до 5 години. Защото след само шарката им е зимна, но не и свойствата на материала им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, simtech написа:

Поне 4мм грайфер или зимни гуми. В закона дори никъде не пишеше, че задължително гумите трябва да са зимни.

Трябва и малко самосъзнание. Не винаги всичко трябва да е написано някъде, за да го изпълниш и сам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, ostavime написа:

Трябва и малко самосъзнание. Не винаги всичко трябва да е написано някъде, за да го изпълниш и сам. 

Няма грижи. Колата има антифриз и 2 зимни гуми на 1 сезон за отпред и 2 зимни гуми на 2 сезона за отзад ме чакат прибрани.
Но си наясно, че докато е 25 градуса, зимни гуми няма да сложа, ако ще и да е 30 декември.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, simtech написа:

Няма грижи. Колата има антифриз и 2 зимни гуми на 1 сезон 

На един сезон при теб.Ама при предните им собственици на колко сезона са, само те си знаят.А акумулатора как е,че зимата, земи а закъсаш на някоя централна улица,напраи рано сутрин задръстване, хората да закъснеят за работа заради теб.Никой не е длъжен да ти бере гайлето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.