Премини към съдържанието
Безимен

Какво се случва с триенето на мнения и времето за редакция?

Препоръчан отговор

Опцията за триене на мнение изчезна, а за редакция времето рязко намаля. Какво се случва?

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Безимен написа:

Опцията за триене на мнение изчезна, а за редакция времето рязко намаля. Какво се случва?

Аз дори не съм виждал тази опция за триене. Къде е?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Аз дори не съм виждал тази опция за триене. Къде е?

Вече я няма. И времето за редакция стана по-малко от 30 минути!!!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 минути, Безимен написа:

Вече я няма. И времето за редакция стана по-малко от 30 минути!!!?

Това къде, във форума, или в коментарите под новините в сайта? 

Аз и преди не съм виждал опция за изтриване. Само на теми създадени  VIP потребител, ако не ме лъже паметта, можеха да си изтрият от него самият. Ако сте използувал безплатната възможност на бъдете 6 месеца VIP потребител,, която Калин подари преди време(или заплатен такъв абонамент) и тя е изтекла, съответните опции, които са достъпни за VIP потребители, също престават да действат.

ПС.Като си поопресних сведенията по въпроса VIP, освен темите, могат да си трият и мненията...

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аха ясно. Направили са така че само виповете да могат да трият (върнали са си го както преди)

И старата тема е променена.

Редактирано от Гост
Режа съюзи и взимам десет лева на час (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото стане в Калдата, остава в Калдата завинаги. 

Това е станало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Безимен написа:

Кога ще пораснеш накрая, и ще се научиш да седиш като мъж зад думите си.А не да се извърташ само,като девойка в много тежък мензис.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами внимавайте вече, какво пишете. За болните от триеница, препоръчително е вече да не пишат.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, franchesko написа:

Кога ще пораснеш накрая, и ще се научиш да седиш като мъж зад думите си.А не да се извърташ само,като девойка в много тежък мензис.

Що мнения и теми бисери заминаха в небитието от автора на темата ...
Сега обаче ще имаме възможност да им се наслаждаваме.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разбра ли, Безимен? Разбра ли кой е инициатор на събитието?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mediterranean написа:

Сега разбра ли, Безимен? Разбра ли кой е инициатор на събитието?

Бас хващам че е Алгор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно е следствие от мой сигнал https://www.kaldata.com/forums/topic/27953-какво-бихте-променили-в-kaldatacom/?page=92

Впрочем вече си питал съшото на следващата страница и нямаше нужда от нова тема

на 12 Ноември 2018 г. в 19:28, Безимен написа:

Какво се случва с функцията за триене на мнения?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, franchesko написа:

А такива като теб кога ще пораснат и ще се научат да не серат по темите другите, да се опитват да унижават тези, които не харесват, да оправят нападки с повод и без повод? Именно за тази цел трябва да я има тази опция. Когато се прекрачи границата на добрия тон и очевидно нямате какво да кажете, освен да обиждате някого, темата да може да бъде затворена или изтрита. Проблемът не е, че някой не си стои зад думите, а че е пълно с лекета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Безимен написа:

Проблемът не е, че някой не си стои зад думите, а че е пълно с лекета.

То все на теб ти се случва. А такава хубава дискусия затри за жените втора категория.
Мен до сега как така никой не ме е обидил или унижил а все на теб ти се случват тия работи ?!!!
Все на теб нещо не ти работи как го искаш все за теб нещо трябва да се преправя понеже ти е стар хардуера. Все било два реда код ама никой не ти го правел!
Аве момче, излез от вас и влез в реалния свят и стига мрънка като ученичка.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Тая тема си има заглавие. Като си се регистрирал си се съгласил с правилата на форума.
Не стига друго, ами и с цялата си наглост нарушаваш правилата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Безимен написа:

Тая тема си има заглавие. Като си се регистрирал си се съгласил с правилата на форума.
Не стига друго, ами и с цялата си наглост нарушаваш правилата.

Стани  VIP потребител и си реши проблема, стига занимава поддръжката на сайта с простотиите си.
Опцията е само за VIP, за такива със зашити джобове някой друг ден може и да е налична.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

стига занимава поддръжката на сайта с простотиите си.

Отново нарушаваш правилата. Никой не искал личното ти мнение относно моята особа. И не питам теб.
Доскоро опцията я имаха всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Безимен написа:

Доскоро опцията я имаха всички.

Беше за да я пробват потребителите и всеки да я тества. Сега на който му трябва може пак да я има. Да ти дам ли линка как стават нещата или си достатъчно грамотен и сам да се справиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

Беше за да я пробват потребителите и всеки да я тества.

Не питам теб. Не си мисли, че си говорител или представител на някого. Не спами. Нарушаваш правилата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Безимен написа:

Не питам теб. Не си мисли, че си говорител или представител на някого. Не спами. Нарушаваш правилата.

Ти да не си мислиш че администрацията не е в течение на нещата как им работи сайта и кой какво може да прави в него ? Че трябва да ти се дължи на теб обяснение!
Дадох ти идея как да тръгнат нещата и при теб и смятам темата ти за приключена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

смятам темата ти за приключена.

Ти не си човека, който ще приключва тема или ще задава тон на разговора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Функцията беше индиректно премахната заради мен и директно заради Филипов, който се почувства гузен че заради неговата грубост се заличиха мненията на всички потребители. Аз може и да съм прекалил с триенето, но и този потребител не се отказа да се надпреварва дали неговата простащина ще победи накрая. Бях решил да взема това крайно решение в свои ръце, защото виждах че модераторите спят, за което ги бях информирал по 3 пъти и реакция никаква,  може би са сметнали че това не се числяло като обида, но когато нарекох въпросният възрастен потребител с обръщението "дядка", администратора светкавично се сезира. Та другите ми се разсърдиха защо съм бил трил, забележете вече развиващи се теми, по-скоро темите бяха гниещи още след първите им коментари и бяха заклеймени едва ли не като клевета. Какво развитие би могло да има такава тема, ако нейният автор моментално се обвинява в измама?

А това че ако някой се е опитал да повтори моите опити и при него не се е получило, трябва да търси грешката при неговите изчисления, аз все пак не съм на съд в този форум и веществени доказателства за проведените си експерименти не съм длъжен да представям. Но все пак бях посочил и конкретните елементи, които бях закупил, подробно описание и начинът им на свързване, след което бях тотално подигран. Ако можех, пак бих я изтрил, защото не искам останалите потребители които нямат нужното образование, да останат излъгани от едни злобни и гладни, вече пенсионирани конкуренти. И повярвайте, младите им се връзват като шарани, само заради смешното им говорене. Но това е плод на старческа заблуда, още като ученик бях свидетел как възрастен учител с над 30г. трудов стаж не можа да обясни елементарен експеримент, състоящ се от последователно свързване на две крушки, защо едната светила по-силно от другата. Не вярвам учителят да е бил чак толкова тъп, просто го отдавам на възрастта. Така че ще кажа и тук: Не се доверявайте сляпо на възрастни хора, те се шашкат и от най-дребното, което може да наруши равновесното им спокойствие, те буквално се панират и от най-малкото нещо което иска по-специално внимание от обикновено. Затова учителите след определена възраст трябва да се пенсионират, колкото и да им се иска да преподават и да си гледат старините. Те се шашкат и когато не могат да си включат декодера на телевизора или да си пуснат втора програма, ада не говорим за смартфоните и компютрите, та те си записват всяка парола с тиксо залепена върху лаптопа.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и? На мен рядко ми се случваше да редактирам и да трия. Просто внимавайте какви глупости пишете

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, peppone1 написа:

Функцията беше индиректно премахната заради мен и индиректно заради Филипов, който се почувства гузен че заради неговата грубост се заличиха мненията на всички потребители. Аз може и да съм прекалил с триенето, но и този потребител не се отказа да се надпреварва дали неговата простащина ще победи накрая. Бях решил да взема това крайно решение в свои ръце, защото виждах че модераторите спят, за което ги бях информирал по 3 пъти и реяакция никаква нямаше, може би са сметнали че това не се числяло като обида, но когато нарекох въпросният възрастен потребител с обръщението "дядка", администратора светкавично се сезира. Та другите ми се разсърдиха че съм бил трил, забележете вече развиващи се теми, по-скоро темите бяха гниещи още след първите им коментари и бяха заклеймени като едва ли не като клевета. Какво развитие би могло да има такава тема, ако нейният автор моментално се обвинява в измама?

А това че ако някой се е опитал да повтори моите опити и при него не се е получило, трябва да търси грешката при неговите изчисления, аз все пак не съм на съд в този форум и веществени доказателства за проведените си експерименти не съм длъжен да представям. Но все пак бях посочил и конкретните елементи, които бях закупил, подробно описание и начинът им на свързване, след което бях тотално подигран. Ако можех, пак бих я изтрил, защото не искам останалите потребители които нямат нужното образование, да останат излъгани от едни злобни и гладни, вече пенсионирани конкуренти. И повярвайте, младите им се връзват като шарани, само заради смешното им говорене. Но това е плод на старческа заблуда, още като ученик бях свидетел как възрастен учител с над 30г. трудов стаж не можа да обясни елементарен експеримент при последователно свързване на две крушки, защо едната светила по-силно от другата. Не вярвам учителят да е бил чак толкова тъп, просто го отдавам на възрастта. Така че кажа и тук: Не се доверявайте сляпо на възрастни хора, те се шашкат и от най-дребното, което може да наруши равновесното им спокойствие, те буквално се панират и от най-малкото нещо което иска по-специално внимание. Затова учителите след определена възраст трябва да се пенсионират, колкото и да им се иска да преподават и да си гледат старините.

Не каза нищо за Кулагин, как може такова нещо? :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това че ще триете на поразия беше ясно на всички от самото начало и въпреки това пуснаха опцията. И не ми се вярва заради вас да са я спрели....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.