Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,форомци един авер иска да си вземе pc втора употреба до 200 лв някаде,Колкото да цъка cs 1.6,cs go маниак е на класиката доброто старо време на cs 1.6,и за интернет пространството ще го ползва,абе да вземе нещо за губене на време,аз му препоръчах този,https://outletpc.bg/hp-compaq-elite-8200usdt-1060/ неиска да се хвърля на по скъпото,зарад един cs,очаквам вашите предложения,благодаря предварително.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този компютър е с вградено видео, за CS може и да стане, но ще е на ниски настройки и резолюция. Също така поради компактната кутия почти няма възможности за upgrade, ако се прави такъв ще трябва или нова кутия, или да се търси видеокарта с нисък профил и без отделно захранване. Принципно до тази сума няма да намери по-добри опции.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да той иска ама не му се дават и пари,аз затова му предложих този,защото по приличен няма да намери за тези пари,също така му казах да дигне бюджета и да вземи този upgrade не вярвам да прави, https://www.basic-bg.com/collections/rabotni-stancii/products/dell-precision-t3500-2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Raze написа:

Също така поради компактната кутия почти няма възможности за upgrade, ако се прави такъв ще трябва или нова кутия, или да се търси видеокарта с нисък профил и без отделно захранване.

Нито едното, нито другото ще му помогнат.

Защо е подбрана USDT система?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jega96 написа:

Здравейте,форомци един авер иска да си вземе pc втора употреба до 200 лв някаде,Колкото да цъка cs 1.6,cs go маниак е на класиката доброто старо време на cs 1.6,и за интернет пространството ще го ползва,абе да вземе нещо за губене на време,аз му препоръчах този,https://outletpc.bg/hp-compaq-elite-8200usdt-1060/ неиска да се хвърля на по скъпото,зарад един cs,очаквам вашите предложения,благодаря предварително.....

Имам го същият и го ползвам само за интернет, филми и музика. Справя се отлично със всичко. За игри не мога да кажа, щото не ги ползвам. Единственото, което може да се подмени в него е да махнеш записвачката и на нейно място да сложиш втори диск, както аз съм направил( 2 тб + SSD 60 gb за операционната система + програмите. Иначе е много компактен и удобен за работа. Не е пригоден за вграждане в по голяма кутия. вижда се всичко от снимките на интернет сайта. Размерите му са  25 х25х 6,5 см.

33.jpg

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали си наясно че това е 10 годишна маркова сглобка което е свързано с ред проблеми при ъпгрейд?

Процесор по-добър няма освен ако нямаш предвид по-високи честоти? И не е 8 ядрен както пише в обявата.

А паметта е 6GB при обявената цена за още 4GB се доплащат 50 лв. (цена за нова от магазина).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора е много стар, има вече игри, които няма да вървят с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ми е ама нищо не предложихте на авера да знае касво да вземе,вместо вие да търсите аз търся,да не бях тогава пускал тази тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, jega96 написа:

един авер

Добре, че не си ми авер!

Опция 1 + някоя видео карта втора ръка. Някоя с 128bit шина на паметта!

Опция 2

Опция 3

и т.н.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, plamen_petrov_80 написа:

Добре, че не си ми авер!

Опция 1 + някоя видео карта втора ръка. Някоя с 128bit шина на паметта!

Опция 2

Опция 3

и т.н.

последния вариант най ми допадна,този става ама със тази малка кутия и без видео, някак си спъва сглобката и не може да се upgrade https://outletpc.bg/hp-compaq-elite-8200usdt-1060/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше да ни кажеш какъв монитор притежава той, за да знаем на каква резолюция ще играе игрите - евентуално (някой цъкат CS на 800х600).

После каза до 200 лв., а сега даваш линк за система от 300 лв. - има си разлика :)

Гледал ли си изискванията за играта - какво пише там?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хасуел е с най-добра графика. Иначе при тия пари видеокарта няма как да има а и да има в маркова сглобка ще е стара професионална.

Не очаквай от Quadro 400 по-адекватни резултати в игрите от HD4600. 

Вторият вариант освен това има всички видове изходи - DVI-D, D-Sub, DisplayPort и HDMI както и по-добро аудио от обичайното.

Захранването е сменено така че не се очакват и изненади с 1050TI.

Но твърде малко рам за тия пари. Ако беше 200 лв. или с 2х4GB при тая цена щеше да е друго.

п.с. Още 4ГБ рам са около 50 лв. в магазина и няма смисъл да се гледа следващия вариант от 300 лв. с Хасуел които има един куп минуси.

http://nikem-bg.net/computer-components/CORSAIR-1x4GB-VALUE-SELECT-DDR3-1600Mhz-1.5V/

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, plamen_petrov_80 написа:

Трябваше да ни кажеш какъв монитор притежава той, за да знаем на каква резолюция ще играе игрите - евентуално (някой цъкат CS на 800х600).

После каза до 200 лв., а сега даваш линк за система от 300 лв. - има си разлика :)

Гледал ли си изискванията за играта - какво пише там?

Бюджета се дигна на 300лв.на този монитор ще се цъка....https://m.olx.bg/ad/acer-g226hqlh-CID632-ID7o0hB.html/#position=1&page=1

И последно кой ще е,по удачния вариант за pc,утре се поръчва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, ncl написа:

Видео картата е взета,и човека който ще го ползва желае да е със windows 7 нали не пречи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам какво може да пречи...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще има инсталиран 10 но нищо не пречи да си инсталира 7.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих друга видео карта https://m.olx.bg/ad/gigabyte-gtx-750-ti-4-gb-CID632-ID7F7N5.html/#position=7&page=1 онази е продадена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре гледай картата да е с един вентилатор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Показва грешка 404...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Показва грешка 404...

Screenshot_20181125-193904_Chrome.jpg

Screenshot_20181125-193901_Chrome.jpg

Screenshot_20181125-193857_Chrome.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Roujin Z написа:

Най-вероятно ще има инсталиран 10 но нищо не пречи да си инсталира 7.

Ако е от  Алфакoм инсталацията ще е Win 7 Pro. Нерегистрирана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покупките на познати винаги за били с 10 поне от миналата година насам преди това не знам как е било.

п.с. jega96 много внимавай с кутията ако ще взимаш карта с два вентилатора. Тая от обявата иска и допълнително захранване.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.