Премини към съдържанието
Legendary

Моментен нагревател за топла вода в кухнята

Препоръчан отговор

Търся нещо от сорта на проточен бойлер или проточен бойлер за кухнята което да става за монтаж директно в тръбата на студената вода и да се захранва без проблем с обикновен контакт  от ел инсталацията.

На квартира съм и съм ограничен откъм дупчене ,апартамента е с 2 водомера и немога да ползвам бойлера от банята.Тръбата за топлата вода за кухнята  идва от  помещение в което нямам изведен кабел от ел инсталацията .Гледах тези делимано ,обаче те са са хоризонтална инсталация,на мен ми трябва за вертикална . 
  Не ме притеснява завишената консумация на електричество дето ше измия 2-3 чинии на седмица дет се казва...  Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има с друг надпис за половината пари на тези с малоумната реклама. 3KW за да не се запали инсталацията. Топла вода след десетина секунди, а не моментно,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, street racer написа:

От около година, в гаража съм с това. Никакви оплаквания!

Просто железни. Никакви проблеми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Делиманато ги има и за вертикален монтаж, друг е въпроса както каза по - горе колегата, че подобни можеш да намериш на половин цена по строителните магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.12.2018 г. в 19:03, street racer написа:

От около година, в гаража съм с това. Никакви оплаквания!

И аз съм за това. Ползвах го почти 2 години без проблем. Накрая  се развали но понеже му оставаше 1 месец гаранция го върнах за ремонт.

Иначе имам и Юнга която още в началото не грееше водата. След ремонт сега се представя добре но елдома е по- доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.12.2018 г. в 18:57, Legendary написа:

Търся нещо от сорта на проточен бойлер или проточен бойлер за кухнята което да става за монтаж директно в тръбата на студената вода и да се захранва без проблем с обикновен контакт  от ел инсталацията.

На квартира съм и съм ограничен откъм дупчене ,апартамента е с 2 водомера и немога да ползвам бойлера от банята.Тръбата за топлата вода за кухнята  идва от  помещение в което нямам изведен кабел от ел инсталацията .Гледах тези делимано ,обаче те са са хоризонтална инсталация,на мен ми трябва за вертикална . 
  Не ме притеснява завишената консумация на електричество дето ше измия 2-3 чинии на седмица дет се казва...  Благодаря предварително !

Точно Делимано избягвайте да гледате. Това са ребрандирани китайски бойлерчета, с реална стойност под 10 долара за брой, но с многократна надценка. Преди 2 години купих от Кауфланд за 35лв същото, като Делимано, само че брандирано под "Crown" и съм доволен. 

WgTNbBa.png&key=da53276f17045f8c0a4331c0

Ако намерите от този модел, взимайте. Лично съм го тествал, за 2 години нямам проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване