Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мисля да направя конфигурация от Ардес някви впечатления? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя друга фирма на достъпна цена предлага онлай през вайбър дискусия относно частите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е online дискусия? Че и през вайбер точно?

А трябва ли и фирмата да почва с "А", сайта й да е в топли цветове ....

Ти какво точно търсиш?

Или така да го кажа:

- Колко пари имаш?

- Система за какво ще сглобяваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, atinagold написа:

Коя друга фирма на достъпна цена предлага онлай през вайбър дискусия относно частите

А какъв е смисълът от такава дискусия?  Да не си в чужбина и да искаш да купиш компютър за роднина в БГ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България съм си, не знам тчно какво дъно и рам ще пасне и кутия, затова през онлайн платформата може да се до рсзберем, и съотвено те да го сглобят, до сега само Ардес ми отг. Аз съм си харесал едни части и с тях ще е само дъното не знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, plamen_petrov_80 написа:

Колко пари имаш?

- Система за какво ще сглобяваш?

Искаш дискусия - давай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, atinagold написа:

Ми да кажем на

geforce rtx 2070

I5 8 поколение 

Какво дъно ще бъде ок? 

Всяко с B360 (за без К процесор - което ти не си уточнил!) може да носи двата компонента и какво от това - отново нямаш бюджет, цел ...

А защо точно тези компоненти си подбрал до сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам ги за да играят приятелите ми. И ще ги взема твърдо, благодаря за дъното, няма да е К. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, един въпрос не можете да зададете като хората!

Искам да взема система за игри (главно тези ще се играят, на такава резолюция с такава честота, ще се гонят такива настройки и ще има/няма да има стрийм), системата трябва/не трябва да включва периферия (монитор, мишка, клавиатура и слушалки/колони) с цена до толкова пари. Искам да си я сглобя сам и ще я вземам част по част от където е изгодно/искам да е от едно място (дори може и конкретно - щото продавачката ми е симпатична) и да ми я сглобят (според техните условия, транспорт и т.н.). Системата искам да е задължително с Intel/nVIDIA или само с AMD (и другите варианти).

и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2000лв

Игри офлайн не искам онлайн. 

Intel i 5  или i7

Карта  rtx

Рам не знам може би furry

Дъно не знам 

Кутия не знам черна без никакви тъпи аксесоари

Hdd 1tb seagate уникален изпитан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цените на старите Интелски процесори в момента са раздути и най-евтиния I5 ще е над 400 лв. а дефектните видеокарти на Nvidia ще ти струват над 1 000 лв.

Тоест ще отидат към 1 500 лв. за най-смотаните варианти на 2070 и I5...

Дъно - https://www.vario.bg/msi-b360m-pro-vdh-7b24-003r

Захранване - https://www.vario.bg/seasonic-s12ii-520bronze-520w-ss-520gb

Рам  (ще работи на 2666MHz но при тази цена няма смисъл от друга) - https://www.vario.bg/teamgroup-t-force-vulcan-dimm-kit-16gb-tlgd416g3000hc16cdc01

Евтина кутия с включени 2 вентилатора и доста място - https://www.vario.bg/cooler-master-cmp-500-cmp-500-1rwwn00

Станаха 536 лв. което изчерпва бюджета.

+ 96 лв. за споменатия хард (варианта с 3 години гаранция) - https://www.vario.bg/seagate-barracuda-compute-1tb-st1000dm010

Ако искаш и SSD още +...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Roujin Z написа:

Цените на старите Интелски процесори в момента са раздути и най-евтиния I5 ще е над 400 лв. а дефектните видеокарти на Nvidia ще ти струват над 1 000 лв.

Тоест ще отидат към 1 500 лв. за най-смотаните варианти на 2070 и I5...

Ами

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen_petrov_80 написа:

Ще платиш повече.

Ще си плати скъпо!:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече на 29г сам сцепвам се от работа и направих фитнес да си тренирам за 4 000лв. Благодаря ще я прегледам не е проблем за парите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 29 години и си геймър:ohmy:а аз мислех че това го правят само 15 годишните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки че след няколко месеца така или иначе картата ще е пратена в сервиза кутия с един изкарващ вентилатор е като за офис машина...

Хубаво е да отделиш десетина лева за още един 120 мм вентилатор които да се сложи отпред да вкарва студен въздух или направо да помислиш за друга кутия.

п.с. За тия пари се взима - http://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=2614&lang=en

Бих казал доста по-сигурен вариант въпреки че вече се води стара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нее, или ps4 pro, или лаптоп реших едно леново  legion вчера играх взе ми очите тая карта 1050ti  как вървят игрите нз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, atinagold написа:

Нее, или ps4 pro, или лаптоп реших едно леново  legion вчера играх взе ми очите тая карта 1050ti  как вървят игрите нз

Ти пък къде отиде от десктоп,през Ps и взе най_глупавото решение !/Лаптоп/Съвет от мен,който е сменил 4 лаптопа!последния ми беше този

https://laptop.bg/archive/laptops-lenovo-Legion_Y720-lenovo_legion_y720_80VR003GBM256gbssd същия само,че с 16Gb ram .След 1час почна да тротва и почна да сваля FPS и стана едно да не ти разправям!Не Си Заслужава помни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го знаех благодаря,

ps4 ме мъчат 2 проблема. 

1 основен _ сваляне на игри филми музика офис пакети

2.pc е ок но не ми харесват предложените от вас неща,  сега видях това ок ли е

AMD RYZEN 5

Gtx 1070 ти

Рам furry

Дъно не знам 

Аз държа твърдо на Asus карта gtx rtx в миналото имах

Ausus strix 1060, всичко казваха че сам се прецакал, аз играх преродих се и накрая продадох десктопа за пари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване