Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще започна от там, че въпросът не е на живот и смърт! Аз съм геймър... то това си е диагноза и е до живот :) Компютърът ми се задъхва с по-новите игри, а в момента нямам достатъчно за нова машина. Преди повече от две години спрях да играя Уърлд оф Танкс, но покрай приятели започнах отново. Почивните дни по Коледа помогнаха за това ми решение :). Лошото е, че играта доста е понатежала. Тя и преди не вървеше перфектно. Та трябват ми око 1000 - 1500 лева за няколко месеца и съм се насочил към бърз кредит. Не знам дали сте ги чували и какво е мнението ви за тях. До сега не съм се възползвал от услугите никакви бързи кредити, но за сметка на това съм чувал какви ли не слухове за дребни шрифтове и т.н. :)

Ако някой може да ме посъветва, ще съм благодарен.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кой ще го връща този кредит? А и лихвите им са космически високи.

Избягвайте всякакви кредити, а за бързи такива изобщо не си и помисляйте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При такива сериозни нужди, няма как да не изтеглиш кредит. Даже най-добре изтегли повече, към 3000 за да имаш да си харчиш.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз оттам съм започнал... че не е на живот и смърт :). Но пък и сумата е малка и лесна за погасяване. Разбира се ако няма някакви подводни камъни - разни нерегламентирани такси и плащания, за които да не знам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Овърдрафт към заплатата нямаш ли?

С каква машина си сега и какви пари си събрал?

Не е нужно всичко да бъде взето в един ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом за теб сумата е малка, значи може да я събереш без да теглиш кредит. Всички микрокредити са с огромни лихви, допълнителни такси и в крайна сметка връщаш двойно и тройно пари. Винаги съм се чудел колко глупав трябва да е човек, за да се занимава с такива кредити. Но в нашата държава тъпанарите с лопата да ги ринеш, съответно тарикатите няма как да са малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не си вземеш компоненти/машина на изплащане? Ако сумата е само 1500 лева, няма да вземеш кой знае колко добра конфигурация. Каква е машината, която имаш в момента, защо не пробваш да направиш upgrade или да си вземаш части постепенно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрането на компютър не е приоритет.

Изчакай месец - два, събери пари, а дотогава цените на компонентите ще паднат. Или за същите пари ще има по-производителни.

В една друга тема някой се оплака че са му доизтеглили още 64 лв. след като си е платил лизинга, по телевизора разправят че някаква служителка си изтеглила милиони, вкл. 200000 само от една фирма.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DanielHrist написа:

Аз оттам съм започнал... че не е на живот и смърт :). Но пък и сумата е малка и лесна за погасяване. Разбира се ако няма някакви подводни камъни - разни нерегламентирани такси и плащания, за които да не знам :)

Бързият кредит е опция САМО ако успееш да го погасиш в рамките на ТЕКУЩИЯ месец. Оттам нататък идва набутвацията. - може да се окаже, че ще връщаш 3 000-10 000. Не напразно в белите страни са известни като ""кредит до заплата".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Филипов написа:

Игрането на компютър не е приоритет.

Да да....Пей ли си Пенкеле, кой ли те слуша...    Това е хронично заболяване... В Холандия даже има комуна за геймъри.Познавам такива капацитети,понеже съм им доствял ъпргрейд.Не се къпят с месеци,не ядат, сухи са като анурексици.Техните социялни контакти са само през нета.Познавам един българин,майка му искаше да вкара в тази комуна,ама той  вече е на 30 години и няма как.Къписа само на коледа и великден.Жена е докосвал само през гугъл търсачката.Около 45 килограма е и кат седи така и заспива.Пази боже, това е страшно колкото и наркотиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички сте прави... и по принцип, за всяко нещо може да се изчака, освен ако не става въпрос за здравето ти. Не съм ЧАК ТАКЪВ запален геймър... Все пак работя, спортувам... поигравам вечер след работа с приятели, като по-важен е социалния момент в играта. Това е най-лесния начин, да се съберем заедно (не може всяка вечер да ходиш по кръчмите) пък и е забавно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по принцип ще махнеш ли името на фирмата от първия пост? Че нещо много рекламно ми се  . . . . . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, DanielHrist написа:

Аз съм геймър... то това си е диагноза и е до живот.

Лекува се с поведенческа терапия, при клинична психоложка ( не е в клиника ) в кабинета ѝ става.
И тя ще ти прибере 1500 лв но ги плащаш разсрочено във времето и ако си прилежен и се излекуаш, повече никога няма да ти трябват на 3 години по едни нови 1500лв за игри и компютри и ала бала.
После си намираш една булка и почваш да купуваш памперси и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Белгиеца написа:

Лекува се с поведенческа терапия, при клинична психоложка ( не е в клиника ) в кабинета ѝ става.
И тя ще ти прибере 1500 лв но ги плащаш разсрочено във времето и ако си прилежен и се излекуаш, повече никога няма да ти трябват на 3 години по едни нови 1500лв за игри и компютри и ала бала.
После си намираш една булка и почваш да купуваш памперси и така.

Аз по скоро прелгам друга терапия.А тя е следната:

На село.20 свине майки за угояване.200-300 пилета и 50 джинки за тамазлък.Един хубав кон,хубава каруца с гумени колела.Едно куче такова къде Бойко подари на Путин.50-60 декара царевица,които да се обработват на ръка,2-3 бостана,и едно лозе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с лозето е противопоказано в неговия случай, защото той е генетично предразположен да залита по зависимости  от нещо. Та при наличието на големи бурета пълни с вино на есен, като натрупа дебелия сняг и няма къде да ходи и ги няма вече игричките, може да почне да си играе на напиване за кеф. След което не се знае дали няма да премине към алкохолизъм на по-късен етап от живота му. А това последното е смъртоносно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз разбирам, че геймърството е някакъв тип зависимост, но като гледам колко време отделяте за отговори, май и вие имате нужда от терапията... дето се вика "Защо забелязваш тресчицата в окото на брат си, а не обръщаш внимание на гредата в своето око?" :D

Поне някой да беше казал нещо по темата... не съм искал някой да ми дава аргументи за или против моето решение, а конкретно, ако е имал вземане даване с опоменатата (преди едита) фирма :)

Сполайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук сме се събрали интелектуалци с много свободно време и сме пристрастени към раздаването на безплатни съвети.

Теб какво те привлече така силно към въпросната фирма, та чак и тема си пуснал за нея? :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DanielHrist написа:

Поне някой да беше казал нещо по темата... не съм искал някой да ми дава аргументи за или против моето решение, а конкретно, ако е имал вземане даване с опоменатата (преди едита) фирма :)

Никой не може да ти попречи да се прекараш с която ти е кеф фирма.
Хайде пак отначало сега.
Давай тука сканирани условията на отпускането на бързия кредит.
Целият формуляр който трябва да подпишеш.
И ще ти кажа къде се прецакваш жестоко.

Ама съм точно 100% сигурен че няма нищо да издадеш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, DanielHrist написа:

...Поне някой да беше казал нещо по темата... не съм искал някой да ми дава аргументи за или против моето решение, а конкретно, ако е имал вземане даване с опоменатата (преди едита) фирма :)

Конкретно казахме "Не се занимавай с фирми за бързи кредити - ВСИЧКИ са боклуци и ще те измамят".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, badsector написа:

Конкретно казахме "Не се занимавай с фирми за бързи кредити - ВСИЧКИ са боклуци и ще те измамят".

Аз пък да кажа нещо, в противовес на твоето твърдение - половината банки (подчертавам - половината) ся много по-големи престъпници от всички фирми за бързи кредити и много повече мамят хората.
В челото колоната води Уникредит!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, algor написа:

Аз пък да кажа нещо, в противовес на твоето твърдение - половината банки (подчертавам - половината) ся много по-големи престъпници от всички фирми за бързи кредити и много повече мамят хората.
В челото колоната води Уникредит!

Какво значи престъпници? Един бизнесмен, за да е успешен малко или много трябва да е мошенник.Във всяка продадена стока има доза измама.Нормално бързите кредити да са с кански лихви, те за това са и бързи и без много разтакаване и изисквания.Холандците викат “Пари на заем, струва пари” И са много прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще изгориш бе човек

иначе банките за да си вържат гащите прекарват кредитирането през тях

пример-мен

уж от bnp paribas-гледам минава през джеткредит

ма ми е през оная работа щото-,,всичко е точно"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, _nib_ написа:

ще изгориш бе човек

иначе банките за да си вържат гащите прекарват кредитирането през тях

пример-мен

уж от bnp paribas-гледам минава през джеткредит

ма ми е през оная работа щото-,,всичко е точно"

ползвах Париба преди осем години и ако ми се наложи бих я ползвала пак

много съм доволна

за кредит за техника 430 за една година им дадох 42 лева отгоре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване