Премини към съдържанието
Детелин Василев Кирчев

услугата user profile service не успя да влезе - и какво правим сега ???

Препоръчан отговор

Здравейте 
чистак нов Уиндоус на 1 седмица .... 
Вкл лаптопа 
и ......... "услугата user profile service не успя да влезе "
- иии какво правим сега ??? Пак преинсталация ли ?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, dalaidido написа:

Защо става така ? 
и няма ли по-лесен вариянт ??? :( 

Затова питай Майкрософт, които искат да убият всичко, за да им остане боклукът 10.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, dalaidido написа:

Защо става така ? 

Има - като си инсталираш 7-цата, задължително му изключваш ъпдейтите и ще си влизаш в него безпроблемно за вечни времена. Особено ако е "оригинален" (предполагам се сещаш какво искам да кажа с кавичките), задължително му спри ъпдейтите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, rado84 написа:

ще си влизаш в него безпроблемно за вечни времена.

Ама много от програмите ще ти показват среден пръст. Сигурно и SP1 не трябва да се инсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Ама много от програмите ще ти показват среден пръст. Сигурно и SP1 не трябва да се инсталира.

Глупости на търкалета! Уиндоус 7 започнах да го ползвам 2014-та - винаги "оригинален" и винаги с изключени ъпдейти. Няма програма, която да не съм успял да подкарам. Ако някоя е давала грешка, то е било заради счупена инсталация на самата програма, а не заради липсата на ъпдейти и преинсталиране на програмата е оправяло проблема. А SP1 си идва вграден във файловете за инсталиране. Не съм виждал 7-ца, на която да трябва да ѝ го инсталираш отделно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, rado84 написа:

Глупости на търкалета! Уиндоус 7 започнах да го ползвам 2014-та - винаги "оригинален" и винаги с изключени ъпдейти. Няма програма, която да не съм успял да подкарам. Ако някоя е давала грешка, то е било заради счупена инсталация на самата програма, а не заради липсата на ъпдейти и преинсталиране на програмата е оправяло проблема. А SP1 си идва вграден във файловете за инсталиране. Не съм виждал 7-ца, на която да трябва да ѝ го инсталираш отделно.

Абсолютно точно! Инсталирал съм стотици машини с Win 7. За да работят без проблеми поне до следващата смяна на хардуера (или до моралното остаряване на лаптопа), задължително веднага след инсталиране правя следните три неща:

1. Спирам напълно ъпдейтите.

2. Деинсталирам KB3138612, без който е невъзможно да се направи проверка за нови ъпдейти.

3. Слагам third party firewall и създавам правило, с което забранявам достъпа на Windows Update до интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Win_user написа:

Абсолютно точно! Инсталирал съм стотици машини с Win 7. За да работят без проблеми поне до следващата смяна на хардуера (или до моралното остаряване на лаптопа), задължително веднага след инсталиране правя следните три неща:

1. Спирам напълно ъпдейтите.

2. Деинсталирам KB3138612, без който е невъзможно да се направи проверка за нови ъпдейти.

3. Слагам third party firewall и създавам правило, с което забранявам достъпа на Windows Update до интернет.

Ако 7-та не е дошла с вградена GWX, точки 2 и 3 са напълно излишни, защото само GWX можеше да прескочи потребителските настройки за ъпдейтите и трябваха по-драконовски мерки срещу нея.

А за глупостите на ДаркЕдж почвам да си мисля, че е на заплата в Майкрософт и затова промива мозъците на наивниците с неговите ъпдейти и лъже, че

преди 17 минути, DarkEdge написа:

много от програмите ще показват среден пръст

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам спамът в темата върви с пълна сила и нищо конкретно освен предложението на @Freem@n, а темата набъбва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, dalaidido написа:

Какво по лесно от "monkey see - monkey do"?!?

Всичко надолу е типичен бг форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отговора , ПОМОЩТА ми беше дадена още 

от Freem@n  

всичко останало е ЧАТЪРИ , да запишат нещо в брояча за коментари 

фантасти !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сбори ли се с проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване