Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся някой за поддръжка и актуализация на страницата на фирмата ми. За съжаление човекът който досега го правеше вече го няма... Очаквам само конструктивни предложения. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С толкова оскъдна информация какво конструктивно предложение очаквате?

Нито знаем страницата (вероятно си е цял сайт), нито начина и на администриране (имате ли достъп или паролата си е отишла с човека, през какво - готова платформа ли е, писана ли е на нещо - HTML, PHP ....), нито начин на заплащане - трудов/граждански договор или "под масата", за сума от каква величина става дума .... и още много неща.

Съболезнования за човека!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е страницата на фирмата с описание на продуктите които предлагаме. Имам достъп до всичко. Страницата съществува от повече от 4 години и периодически се нуждае от обновяване. Начина на заплащане ще го договорим. Адресът на страницата е: dolomitengmbh.eu.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ли, да владее германски и италиански, или само уеб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, говоря и пиша на английски, руски, италиански и немски.

Не е нужно човекът който ще поддържа страницата да владее език.  Аз си превеждам всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от което имам нужда е някой който да ми качва готовите файлове във съответния раздел. Пример: немски->Maschinen-> Bau...Това е всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И колко даваш? За месец ли ще е, за качване ли? Осигуровки, бонуси? Срокове за изпълнение на задачите .... и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както за теб е най-добре. Промяна на информацията в сайта се прави 2 до 3 пъти в година. Обикновено се качва информация за нов продукт. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато имате нещо конкретно за качване на сайта си - пишете ми ЛС да го направим заедно, че да можете сам занапред. Пари не ме интересуват!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да приема, че някой прави нещо и няма да получи възнаграждение.

на 9.03.2019 г. в 15:17, sliderum написа:

Значи ли, да владее германски и италиански, или само уеб?

Само уеб. Нищо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, nikolaustirol написа:

Не мога да приема, че някой прави нещо и няма да получи възнаграждение.

Само уеб. Нищо друго.

Парите не са всичко!

Конкретно за вашия казус на мен лично ми се струва, че най-удачно е да можете сам да го правите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен! Ще е чудесно, ако успявам сам.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, nikolaustirol написа:

Напълно съм съгласен! Ще е чудесно, ако успявам сам.  

Успявал съм да науча най-различни хора, от доста широка възрастова граница на различни сложни на пръв поглед неща - важното е процеса да се опрости колкото позволява и индивидуално да се подхожда към всеки различен човек. От Вас се иска само малко време и желание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря предварително! Ще се радвам, ако мога да бъда и аз полезен с нещо.

От какво имам нужда за да мога да качвам файлове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване