Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!! Ще си купувам втори телевизор и ми трябва помощ от вас.Искам да бъде със WiFi и да е Smart.Набелязъл съм този   

https://m.emag.bg/televizor-led-smart-lg-43-108-sm-full-hd-43lk5900pla/pd/DBTRVFBBM/?X-Search-Id=1ed0aa06cbb9759b623e&X-Product-Id=32630201&X-Search-Page=1&X-Search-Position=0&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view ще ви бъда благодарен за мнения и нови оферти !благодаря!

По принцип съм фен на Samsung ,първия ми е такъв,но не ми достигат паричките в този случай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Toзи webOS Smart TV прави избранника толкова умен, колкото баба ми е била целуната от Кобрата. Маркетинг за напреднали колхозници.
Купи си andoid TV box за 50 зелени и спи спокоен, че е smart.

Редактирано от Profruit
ядох портокал, докато пиша. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Profruit написа:

Toзи webOS Smart TV прави избранника толкова умен, колкото баба ми е била целуната от Кобрата. Маркетин за напреднали колхозници.
Купи си andoid TV box за 50 зелени и спи спокоен, че е smart.

Не мерси ! държа да е smart и не искам никакви тв боксове! Сегашния ми си е смарт и съм доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, www543 написа:

Здравейте!! Ще си купувам втори телевизор и ми трябва помощ от вас.Искам да бъде със WiFi и да е Smart.Набелязъл съм този   

https://m.emag.bg/televizor-led-smart-lg-43-108-sm-full-hd-43lk5900pla/pd/DBTRVFBBM/?X-Search-Id=1ed0aa06cbb9759b623e&X-Product-Id=32630201&X-Search-Page=1&X-Search-Position=0&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view ще ви бъда благодарен за мнения и нови оферти !благодаря!

По принцип съм фен на Samsung ,първия ми е такъв,но не ми достигат паричките в този случай!

Тогава ще отидеш на място да го пробваш. Ти ще го гледаш и ползваш, а не ние. Решението е твое. И забрави да е по интернет поръчката, за да си спестиш много неприятности.  Колегата над мен ти е дал по добро решение, но ти със 600 лева май искаш последният да може и да те бръсне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само толкова ли!? Само един smart box ми предложихте!

😁😂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е най-ниската бюджетна серия на марката. (43LK5900 - серия 5-та) Поне се напънете за 6-та.

И телевизор се купува с гледане. Да не се окаже , че после ще го връщате.

Един андроид ТВ box е доста по напред от ОС на един "умен" телевизор.

Така че Вие си преценете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, www543 написа:

влез почети малко тука..има доста полезни неща:
https://forum.setcombg.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този форум от по-горе и с отвратителен модератор, става само за четене, но не и за питане
ама след четенето, ако все още не е ясно какво да се купи, модераторът ще заплашва другите ако му обясняват, щото винаги ще е извън темата, според модератора
та да, има какво да се прочете там, обаче не е написано така че новобранец да може да се ориентира и разбере смисъла на писаното
Абе българска работа, варненска даже !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.04.2019 г. в 23:11, www543 написа:

Абе, хубав е. Взимай там. Какви капризи за един телевизор, чак не е за говорене. Просто отиди в най-близкия магазин на "Технополис", "Техномаркет" и т.н. и си избери един. Меко казано нелепо е да си поръчваш телевизор от интернет, да плащаш на куриери за доставката и да трепериш през цялото време дали ще ти дойде невредим. Да не говорим, че имаш твърде високи претенции за телевизор до 600 лв. Тази ситуация ми напомня на един виц:

Цитат

- Купих си кола, ама нещо не върви.
- За колко я купи?
- За 800 лв.
- Ай стига бе, че аз за толкова цял хладилник си взех, ама и той също не върви.

Поредната ценна тема и даже коментирана от двама топ "специалисти" - тия двамата над мен. :hit:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ми се струва ,че хората по горе ми се карат и вече ме е страх да питам каквото и да е !!пуснах си темата ,като хората а те ме нахокаха !.Това ми е бюджета какво толкова ,а защо да няма и някоя екстра ,какво като няма да е със супер smart функция като със някакъв си  си TV box.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ви се струва, че хората ви се карат. Защо ли? Ето защо. Трябваше да потърсите модели в интернет от магазините и да посочите с линкове на кои от тях сте се спрял. На никого не му се рови, за да търси всевъзможни модели, които да се вписват в една минимална цена от 500-600 лева. Трябва да знаете, че тук се отговаря по желание, а не по задължение. Никой на никого не е длъжен в един форум на който и да било. А от дълги години, практиката на питащият обикновено е такава:  Влиза във форума, задава си въпроса и изчезва безследно. След месец се е досетил, че е питал за нещо, влиза отново, прочита коментарите и не отговаря на никого. Това тук се практикува от 75-80% от питащите. Защо трябва тези, които им отговарят в този случай да пишат коментари? Освен това, има си форма в техническите раздели как се задават въпроси. Ако се свеждаше аз да Ви отговоря, щях да напиша такава препоръка: Фирмата  "Bang & Olufsen" има представителство в България. Проверете на сайта им  дали има модели за посочената от вас сума, за да знаете наистина, че сте си купил телевизор като хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Колев60 написа:

Така ви се струва, че хората ви се карат. Защо ли? Ето защо. Трябваше да потърсите модели в интернет от магазините и да посочите с линкове на кои от тях сте се спрял. На никого не му се рови, за да търси всевъзможни модели, които да се вписват в една минимална цена от 500-600 лева. Трябва да знаете, че тук се отговаря по желание, а не по задължение. Никой на никого не е длъжен в един форум на който и да било. А от дълги години, практиката на питащият обикновено е такава:  Влиза във форума, задава си въпроса и изчезва безследно. След месец се е досетил, че е питал за нещо, влиза отново, прочита коментарите и не отговаря на никого. Това тук се практикува от 75-80% от питащите. Защо трябва тези, които им отговарят в този случай да пишат коментари? Освен това, има си форма в техническите раздели как се задават въпроси. Ако се свеждаше аз да Ви отговоря, щях да напиша такава препоръка: Фирмата  "Bang & Olufsen" има представителство в България. Проверете на сайта им  дали има модели за посочената от вас сума, за да знаете наистина, че сте си купил телевизор като хората.

Извинявам се,но явно не си видял,че съм дал конкретен моделТV, на който съм се спрял!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, www543 написа:

Извинявам се,но явно не си видял,че съм дал конкретен моделТV, на който съм се спрял!!

За съжаление, чета всичко, що се пише по форума, а не на диагонал. Видял съм и двата ти модела. Личи си още от първият ми пост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Akademika10 написа:

Този го бива,но сега ще ти покажа на какво друго се спрях и мисля,че не е зле ,.Също така е 4к и активен HDR.

https://m.emag.bg/televizor-led-lg-smart-43-108-sm-4k-ultra-hd-43uk6200pla/pd/DDLQ9SBBM/ по принцип държа на марката Самсунг ,но мисля ,че не си заслужава да вземам нисък клас от тях затова мисля,че този LG e добър вариант!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, www543 написа:

Този го бива,но сега ще ти покажа на какво друго се спрях и мисля,че не е зле ,.Също така е 4к и активен HDR.

https://m.emag.bg/televizor-led-lg-smart-43-108-sm-4k-ultra-hd-43uk6200pla/pd/DDLQ9SBBM/ по принцип държа на марката Самсунг ,но мисля ,че не си заслужава да вземам нисък клас от тях затова мисля,че този LG e добър вариант!

Взимай го..като ти харесва..няма кво да се чудиш..ако не ти е на зор изчакай до велик ден ще има промоции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Akademika10 написа:

Взимай го..като ти харесва..няма кво да се чудиш..ако не ти е на зор изчакай до велик ден ще има промоции.

Благодаря ,незнам ще видя може и Самсунг  да взема ,но се колебая още.Май и той е 4К

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, www543 написа:

Благодаря ,незнам ще видя може и Самсунг  да взема ,но се колебая още.Май и той е 4К

прочети и си преценявай
https://forum.setcombg.com/телевизори/54221-мнения-и-избор-на-ultra-hd-телевизор-291.html

4К е да..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвета ми, е щом се спирате на двата модела отидете на място където се предлагат и ги вижте, не поръчвайте на сляпо.

Пък ако цената онлайн е по добра може след това да се поръча, като се спрете на конкретен модел.

Сега по същество.

Samsung UE43NU7022 е по високата серия на марката (7-а). Съответно трябва да има повече екстри за модела. Но дали е така трябва да се види...

Но до колкото знам ако се гледат основно филми от флаш памет, не чете DTS.

Ако ще се поръчва от ExtremeDigital, знайте че фирмата няма е-магазин у нас, съответно са унгарци (ако се не лъжа) и идват стоките от там.

Не съм поръчвал от тях и нямам преки впечатления.

Докато, 43UK6200PLA и има активно HDR.

LG са и един от прозиводителеите на ТВ  със лесно меню/ОС на потребителя и доста функции екстри за даден модел.

Тъй като качественoто съдържание излъчване почти липсва. Нашите телевизии/канали са основно SD, картината ще е по зле отколкото на един Full HD телевизор.

Но, и те вече ще са на изчерпване. Правят се само в началните серии от известните производители и китайските ментета.

За да се наслаждавате на новият 4К  телевизор си трябва поне сигнал 1080/720. (или локално от външен източник флаш памет и т.н)

Разбира се при 4К HDR,  картината "грейва" ( както и подсветката и осветеността)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, oic написа:

ExtremeDigital

коректна е фирмата няма проблем..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, oic написа:

Съвета ми, е щом се спирате на двата модела отидете на място където се предлагат и ги вижте, не поръчвайте на сляпо.

Пък ако цената онлайн е по добра може след това да се поръча, като се спрете на конкретен модел.

Сега по същество.

Samsung UE43NU7022 е по високата серия на марката (7-а). Съответно трябва да има повече екстри за модела. Но дали е така трябва да се види...

Но до колкото знам ако се гледат основно филми от флаш памет, не чете DTS.

Ако ще се поръчва от ExtremeDigital, знайте че фирмата няма е-магазин у нас, съответно са унгарци (ако се не лъжа) и идват стоките от там.

Не съм поръчвал от тях и нямам преки впечатления.

Докато, 43UK6200PLA и има активно HDR.

LG са и един от прозиводителеите на ТВ  със лесно меню/ОС на потребителя и доста функции екстри за даден модел.

Тъй като качественoто съдържание излъчване почти липсва. Нашите телевизии/канали са основно SD, картината ще е по зле отколкото на един Full HD телевизор.

Но, и те вече ще са на изчерпване. Правят се само в началните серии от известните производители и китайските ментета.

За да се наслаждавате на новият 4К  телевизор си трябва поне сигнал 1080/720. (или локално от външен източник флаш памет и т.н)

Разбира се при 4К HDR,  картината "грейва" ( както и подсветката и осветеността)

Ок само не разбрах и за двата ли говориш,че трябва хубав сигнал за картината 1080/720 или само за LG-то 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, www543 написа:

Ок само не разбрах и за двата ли говориш,че трябва хубав сигнал за картината 1080/720 или само за LG-то 

За двата. Така и за всички 4К телевизори. Пък ако е по голям диагонала положението е още по трагично със SD резолюцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, oic написа:

За двата. Така и за всички 4К телевизори. Пък ако е по голям диагонала положението е още по трагично със SD резолюцията.

Ок мерси разбрах

преди 1 час, Akademika10 написа:

До колкото схванах ,виждам ,че дисплея на LG -то при черен екран бледнее доста ,така ли е!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, www543 написа:

Ок мерси разбрах

До колкото схванах ,виждам ,че дисплея на LG -то при черен екран бледнее доста ,така ли е!?

по скоро черното сивее..ама тоя ценови клас не може да се очаква нещо по добро..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...