Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 лиценз

gorelka
 Сподели

Препоръчан отговор

Лиценза за windows 10 pro е 450лв. но някои сайтове го продават за около 150лв. Защо го продават толкова евтино? Има ли някаква уловка? Ще бъде ли наред всичко ако го взема от такъв сайт или да дам 450лв.?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли ти Pro?

Освен това има много разновидности - със сигурност не е напълно еднакъв, но с толкова информация толкова по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, gorelka написа:

Лиценза за windows 10 pro е 450лв. но някои сайтове го продават за около 150лв. Защо го продават толкова евтино? Има ли някаква уловка? Ще бъде ли наред всичко ако го взема от такъв сайт или да дам 450лв.?

Е при 300 лева разлика според теб има ли уловка???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Person написа:

И аз искам да купя лиценз за 150 лв. Къде го продават за толкова? 

Моля ти се, Ти нали си им рекламно лице на новия Windows 10, не ти ли пускат гювеч от M$?

Ако не защо не мигрира стария неподдържан Windows 7 (оня без драйверите) безплатно към 10-ката която е така перфектна за теб (и я хвалиш насам натам)?

А и защо да даваш цели 150 лв. бъди пич, карай без активация или мини тънко от другите промоции на Калдата (и там е сайт, плащаш си, сигурно получаваш нещо) и спестяваш много пари!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости тея пари за нищо ги нямате.

Ebay  под 10 лв. ------> https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1312.R1.TR0.TRC0.A0.H0.TRS1&_nkw=windows+10+license&_sacat=0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GoodOffer24 - $15.17
Промо код 20% - JGO24EASTER - $12.14

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не стават ли вече старите ключове от MS Win 7 Pro / Ultimate, MS Win 8 - 8.1 Pro.

Впрочем ако някой има нужда от помощ може да ми драсне едно ЛС. Ще се радвам да помогна на колега ;)

Untitled.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да аз лично ползвам Enterprise само и единствено зареди DirectAccess-a, Но това не означава, че не бих могъл да помогна на колега и с MS Win x/x/x/x Home / Pro и т.н. стига разбира се да му е за лично или домашно ползване. За фирми си има Microsoft Bulgaria или тел. 0800 1 5555. 

P.S. Понеже се споменава "плащания" Аз не търся пари. Може би по скоро колеги с които да обменяме инфо. и опит.

Поздрави,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят ключ е за 15 лв :D

Но сайта от който си купих ключа вече спря да продава.

За лично ползване са идеални.

Ако си в банка и или летище, купувате бизнес клас машини, те идват лицензирани и с ключове залепени по корпуса, дори и запазени в байоса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

150 е много набутвация. В сайта, откъде си купувам ключове за игри, има и за Боза. В момента струва 48 лв.

https://www.kinguin.net/category/13922/windows-7-ultimate-oem-key/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
на 5.05.2019 г. в 21:27, rado84 написа:

150 е много набутвация. В сайта, откъде си купувам ключове за игри, има и за Боза. В момента струва 48 лв.

https://www.kinguin.net/category/13922/windows-7-ultimate-oem-key/

Само дето е ОЕМ ключ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко ОЕМ производители знаеш? Повече от един, нали? И що си мислиш, че М$ ще създава ОЕМ ключ за всички хардуерни платформи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Макар темата да е за Windows 10 Pro, ще питам тук за W 10 Home без да отварям нова тема.

Трябва да осигуря ОС за лаптоп втора употреба, който няма такава. Виждах досега, че W 10 Pro е предлаган в българските сайтове над 240 лв. Вчера намерих две оферти с намаление:

-- в Емаг за 126 лв. (https://www.emag.bg/operacionni-sistemi/filter/operacionna-sistema-f1294,windows-10-v-3507188/sort-priceasc/c?ref=lst_leftbar_1294_-3507188);

-- и в Lizengo.bg (германски търговец) за 107 лв. (https://www.lizengo.bg/operacionni-cistemi/windows-10/?p=1&o=3&n=12).

Вторият сайт показа 95% надеждност сpоред Scamadviser.

Питам по-опитните дали купуването на някой такъв продукт изглежда по-скоро добра или по-скоро рискована стъпка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, animalprograms написа:

Питам по-опитните

Преди няколко месеца си купих продуктов ключ за Уиндоус 10 Про  от един руски сайт за десетина долара. След инсталацията ключът беше приет съвсем нормално и Уиндоуса беше лицензиран на мое име. За толкова пари си струва да рискуваш. Предлагам ти още една възможност:

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1312.R1.TR0.TRC0.A0.H0.TRS1&_nkw=windows+10+license&_sacat=0

Сега видях, че тоя линк е публикуван преди време( април).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Здравейте! Вчера си купих нов лаптоп. В магазина много се колебаех, дали да си купя по-слаб лаптоп, но с оригинален Win10 или да си взема по-мощна машина, но без ОС. През последните години доста ме убеждават, че лицензирания Windows на който си му вървят ъпдейтите и т.н. работи по-безпроблемно от пиратските версии и ми се искаше да е такъв. В края на краищата консултанта в Зора ме убеди да си взема машина без ОС и ми подшушна за тези сайтове, които продават лицензни ключове за по 10-15 долара /g2deal, goodoffer24/. Виждам, че и вие тук сте дали линкове към тях. Снощи си инсталирах Windows 10 Pro от официалния сайт на Microsoft през флашка посредством Media Creation Tool. Сега естествено мрънка, че Windows-а не е лицензиран и долу в дясно стои маркировката. Какво е вашето мнение по въпроса? Надеждни ли са? Заслужава ли си? Възможно ли е да имам проблеми? Лаптопа е личен и ще се ползва в домашни условия. Благодаря предварително за информацията! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам вече на два компютъра лицензи, купени от EBay, и двата са LTSC 2019. И двата се активираха без проблеми и работят стабилно. За $ 5-6 си струва да опиташ.

Разгледай тук https://www.ebay.ca/sch/sis.html?_nkw=Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Activation Key License&_itemId=382716568185  Важното е да купиш ключ за същата версия, каквато си инсталирал( и език също).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
на 6.10.2019 г. в 14:22, MPowered написа:

Здравейте! Вчера си купих нов лаптоп. В магазина много се колебаех, дали да си купя по-слаб лаптоп, но с оригинален Win10 или да си взема по-мощна машина, но без ОС. През последните години доста ме убеждават, че лицензирания Windows на който си му вървят ъпдейтите и т.н. работи по-безпроблемно от пиратските версии и ми се искаше да е такъв. В края на краищата консултанта в Зора ме убеди да си взема машина без ОС и ми подшушна за тези сайтове, които продават лицензни ключове за по 10-15 долара /g2deal, goodoffer24/. Виждам, че и вие тук сте дали линкове към тях. Снощи си инсталирах Windows 10 Pro от официалния сайт на Microsoft през флашка посредством Media Creation Tool. Сега естествено мрънка, че Windows-а не е лицензиран и долу в дясно стои маркировката. Какво е вашето мнение по въпроса? Надеждни ли са? Заслужава ли си? Възможно ли е да имам проблеми? Лаптопа е личен и ще се ползва в домашни условия. Благодаря предварително за информацията! :)

Здравейте! Искам да споделя само, че си купих и аз ключ от eBay. Цената му беше 7лв. Ползвам го вече около месец и нямам никакви проблеми. Windows-а е лицензиран и се ъпдейтва. Добре, че не направих грешката в магазина да си взема по-слабия лаптоп само заради включения лиценз за Windows 10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на ‎30‎.‎10‎.‎2019‎ г. в 21:08, MPowered написа:

Здравейте! Искам да споделя само, че си купих и аз ключ от eBay. Цената му беше 7лв. Ползвам го вече около месец и нямам никакви проблеми. Windows-а е лицензиран и се ъпдейтва. Добре, че не направих грешката в магазина да си взема по-слабия лаптоп само заради включения лиценз за Windows 10.

Ма ти си луд да плащаш за всяко инсталиране на нов компютър с пари! Вместо да се почерпите да пиете и ядете на корем, ти си хвърляш парите за тоя дето духа. Прави се еднократно чрез скрипт и получаваш перманентна активация за конкретния компютър дори да преинсталираш. Иначе за мен си купих същите безплатни копия Retail за 30 лв. бройката. Къде ще давам 5 стотака, кой ще ме издържа после?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За потребителите на Windows 7 и 8.1, които искат да настроят до 10.

Бесплатное обновление до Windows 10 для пользователей Windows 7 SP1 и 8.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...