Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имало едно време един обикновен човек, който наследил богатството на незнайните си братовчеди. Той гордо отишъл в хубавия си но дом и се радвал, че животът му най - накрая се е оправил. Но...току що богатият мъж загубил представа за времето и се натъжил. Той нямал приятели, близки нито семейство. Богаташът се записал в реномирано музакално училище. Там срещнал Анабел, момиче с невероятен певчески данни, но  непостоянна с капризен характер. В един момент се впечетлил от едно бедно и умно момиче с името Василена. Плахо и неуверено, но излъчвало неимоверна доброта. Опитал да се сближи с нея. По времето, когато свободни от задължения, се смеели и пеели заедно. Хумора им бил спонтанен, непринуден. Изтекла доста вода в мелницата на времето... Васи казала на родителите си за чудесните преживявания с главния герой на това повесвование и получила тяхната морална подкрепа. Отношенията на двамата млади се развили до такава степен, че те не можели вече да живеят един без друг. Всички се радвали за тази чиста и всеотдайна любов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, мамооо! Не можа ли да си оправиш грешките, преди да публикуваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, sliderum написа:

Ох, мамооо! Не можа ли да си оправиш грешките, преди да публикуваш?

То само грешките да са. Аз не можах какво иска да каже авторът. Абсолютно несвързан разказ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не казва. Това е "творчество" . Драска нещо и чака суперлативи.

ПС. Чалга поколението толкова си може, т.е., нищо не става от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:wub:току що на еднаа детска площадка видях как една около 16 годишна, да прави услуги без ръце на един младеж колкото нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Kim. написа:

е поне има хепи енд 

е да, и накрая младежа си свали фанелката, че като чели му стана горещо след финала,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

говорих за "произведението" :)  то другото е ясно и без коментар :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре е да се пробва да пише нещо отколкото да се занимава с глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

:wub:току що на еднаа детска площадка видях как една около 16 годишна, да прави услуги без ръце на един младеж колкото нея

Да беше се наредил на опашката и ти. Разликата в годините ви не е толкова голяма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

Абе що не снима?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

Абе що не снима?

гледала ли си минута е много, е затова - невиидях сало ползват ли кондом, че проникването бе вагинално, а мацката бе с пола

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми айде измислите някаква драма или някаква поука. Подобрете го малко. Да критикуваш е най-лесно.

Примерно да застрелят някого.

Или Василена да се окаже лесбийка и да се влюби в Анабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от ivanovr
      Здравейте , някой ако предлага или някой негов  познат има suzuki swift gti би ли ми писал или звънал на: 0882034423 
      търся да купя !

• от nikolay11
      Здравейте, хора!
      Въпросът ми е следният, понеже в момента се намирам в Америка и имам желанието да си закупя playstation 4 оттука, но дочух, че може да имам проблем с това закупуването на PS+ като се върна в България. Като цяло съм голям маняк на фифа и имам намерение да играя онлайн.
      Също така какво бихте ме посъвествали да направя, понеже се колебая дали да си го взема оттук или от бг.
      И последно относно какъв да е плейстешъна, понеже нямам 4к телевизор за про в нас, по-удачният избор би бил да си взема slim или като цяло не е толкова от значение?
    • от mikrotik
      Основната цел на проекта е да помогнем и съдействаме за създаването на ландшафтен историко-археологически резерват по тези места.

- Среща на приятели и съмишленици – всяка последна Неделя на месеца – от 11:00ч. – до паметника до края на годината.

Идеята за екология и чиста природа и туризъм в различните му форми да бъде реализирана, като се създаде сдружение за проучване, развитие и опазване на природата и туризма в региона.

За повече и допълнителна информация - пишете на ЛС или се обадете на посочения GSM.
    • от easyHotelSofia
      Предлагаме най-ниски цени за нощувки в модерен нискобюджетен бизнес хотел в София център, на 2-3 мин. от метростанция.
      easyHotel Sofia е представител на британската нискотарифна верига www.easyHotel.com, част от easyGroup с 22 нискобюджетни компании – www.easy.com, сред които авиокомпанията www.easyJet.com.
      57 климатизирани двойни стаи с индивидуални бани, двойни легла, безплатни Wi-Fi интернет и кабелна TV, на цени от 38 до 68 лв. за стая, в зависимост от типа на стаята, датата на резервация и заетостта.

Рецепция 24/7 • Условия за хора с увреждания • Безплатен паркинг • Платен гараж • Стая за багаж • Асансьор • Лятна градина • За непушачи • Настаняване – след 14:00 • Напускане – до 11:00 • Допуска се само куче-водач • На 5 мин. от Mall of Sofia • На 2-3 мин. от метростанция К. Величков • Централна гара и Автогара - 4 спирки с метро, 6 с трамвай, 5 мин. с такси • Аерогара София – директна връзка с метро.
      Иновативни, свежи и функционални, ние Ви предлагаме най-добрата цена, а в замяна Ви молим единствено да жертвате малко пространство и излишен лукс.
      Резервациите се предплащат онлайн на сайта на хотела или на рецепция.
      Не се приемат резервации по e-mail, телефон или факс, тъй като цените са динамични и зависят от датата на резервация и заетостта.
      Колкото по-рано резервирате, толкова по-ниска е цената!

гр.София 1309, бул.Тодор Александров / ул.Алдомировска 108

Тел.: 02 9201654; Факс: 02 8228215
      enquiries@sofia.easyhotel.com

www.easyhotel-sofia.bg

www.easyhotel.com

http://www.youtube.com/watch?v=EOqbpjSEzyk  ;  https://youtu.be/HoAeln83R74

• от jivko1390
      Здравейте някой може ли да ми даде за част 3 ако може и другите части като .pdf файл? 
  • Дарение

• Добави ново...