Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да си купя този часовник.Някой може ли да ми даде компетентно мнение дали е хубав?

https://www.vip-watches.net/mazhki-chasovnik-atlantic-seaport-87461-44-55

Изпратено от моят Nokia 7.1 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, mitakdj написа:

Искам да си купя този часовник.Някой може ли да ми даде компетентно мнение дали е хубав?

Страхотен часовник. Ето ти и информация за баровете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Страхотен часовник. Ето ти и информация за баровете
Само ме притеснява големината,да не ми стои като водомер на ръката.Лошото е че аз съм от Пловдив,а тук няма магазин в който да го видя на живо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 минута, mitakdj написа:

Само ме притеснява големината,да не ми стои като водомер на ръката.Лошото е че аз съм от Пловдив,а тук няма магазин в който да го видя на живо.

Големите часовници са масивни, стилни и сигурни. И изглеждат като водомери. Но наистина ще имаш страхотен часовник. Иначе ето ти линк, прецени си сам

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, mitakdj написа:

Maрката е супер но не го ли сложиш първо на ръката и да прецениш дали ти отива модела не си е работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Големите часовници са масивни, стилни и сигурни. И изглеждат като водомери. Но наистина ще имаш страхотен часовник. Иначе ето ти
, прецени си сам

Maрката е супер но не го ли сложиш първо на ръката и да прецениш дали ти отива модела не си е работа.
Мдааам.Само това ме спира и се чудя дали да рискувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко ще е точно, гарантирам ти. Спокойно може да си го вземеш! И те предупреждамам, тежък е малко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всичко ще е точно, гарантирам ти. Спокойно може да си го вземеш! И те предупреждамам, тежък е малко
Ти виждал ли си го на живо? Така хубав ли е както на снимките?Утре мисля да отида в някой магазин и да пробвам на ръката някой модел подобен с тази големина за да придобия някаква представа как ще ми стои горе-долу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво ти е този водомер? Нали имаш телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти виждал ли си го на живо? Така хубав ли е както на снимките?Утре мисля да отида в някой магазин и да пробвам на ръката някой модел подобен с тази големина за да придобия някаква представа как ще ми стои горе-долу

Иначе аз имам часовник Атлантик,който ме кара вече повече от половината ми живот и все още работи.Просто ми омръзна и искам по-нов модел да си накипря от същата марка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, mitakdj написа:

Ти виждал ли си го на живо? Така хубав ли е както на снимките?Утре мисля да отида в някой магазин и да пробвам на ръката някой модел подобен с тази големина за да придобия някаква представа как ще ми стои горе-долу emoji2.png

Да! Имам познат, който го носи. Страхотна машинка е! По принцип аз не бих си го купил и причината не е в париите, а в това че няма да го нося. Имам 2 GSM-a и мога да видя часа по всяко време. Няма смисъл да купя нещо за 600 лева, което ще стои на витрина в къщи. Още имам часовник СЛАВА ( от 76 година), който работи и стои като експонат в къщи. Неколкократно са ми предлагали да го купят :), но той има сантиментала стойност за мен!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И за какво ти е този водомер? Нали имаш телефон.
Ами защото правилно казваш телефон,не е часовник

Да! Имам познат, който го носи. Страхотна машинка е! По принцип аз не бих си го купил и причината не е в париите, а в това че няма да го нося. Имам 2 GSM-a и мога да видя часа по всяко време. Няма смисъл да купя нещо за 600 лева, което ще стои на витрина в къщи. Още имам часовник СЛАВА ( от 76 година), който работи и стои като експонат в къщи. Неколкократно са ми предлагали да го купят
Както казах имам такъв който го нося от преди да съществуват безжичните телефони.Представи си колко телефона съм сменил,а часовника още не ми е изневерил.Пък и си е аксесоар,който винаги е актуален.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, mitakdj написа:

Ами защото правилно казваш телефон,не е часовник emoji1787.png

Както казах имам такъв който го нося от преди да съществуват безжичните телефони.Представи си колко телефона съм сменил,а часовника още не ми е изневерил.Пък и си е аксесоар,който винаги е актуален.

Спор няма.  Аз си дадох мнението и заставам зад него. Ти сам си прецени.  СЛАВАТА си седи в къщи на поставка, навива се и си работи, но няма да го сложа на ръката си. Ценя го, скъп ми е!

И за справка, вече маймуната е на толкоз години не е ходил на ремонт и не се е чупил. Уникална машина!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Спор няма.  Аз си дадох мнението и заставам зад него. Ти сам си прецени. 
Все пак ми даде някаква информация за моята страст в момента, така че ти благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, mitakdj написа:

Все пак ми даде някаква информация за моята страст в момента, така че ти благодаря emoji3.png

Ако искаш имам познат, който се занимава с търговия и продажби на скъпи и сериозни часовници може да ти даде професионална информация, но ти казвам че машината си е страхотна. Аз дето съм новобранец в тази сфера като го подържах в ръцете си просто с душата си усещаш, че е нещо наистина прекрасно. Това няма как да се опише, просто го разсбираш.

А и сега да не прозвуци като хвалба, държал съм и часовник за 6000 долара. Там вече нещата са -- абе все едно да се изпразниш. Имам познат , който работеше по рафинериийте и му плащаха навремето по 12000 долара на месец. Това беше още 90-те години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако искаш имам познат, който се занимава с търговия и продажби на скъпи и сериозни часовници може да ти даде професионална информация, но ти казвам че машината си е страхотна. Аз дето съм новобранец в тази сфера като го подържах в ръцете си просто с душата си усещаш, че е нещо наистина прекрасно. Това няма как да се опише, просто го разсбираш.
Еееее,ми то след тези думи за душата, направо вече ме убеди да го взема
Може да ми дадеш някакъв контакт за професионално мнение щом имаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, mitakdj написа:

Еееее,ми то след тези думи за душата, направо вече ме убеди да го взема emoji3.png
Може да ми дадеш някакъв контакт за професионално мнение щом имаш emoji3.png

Ами дай си GSM номер и аз ще му го дам да ти се обади.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами дай си GSM номер и аз ще му го дам да ти се обади.

Изпратих ти на лично съобщение.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, mitakdj написа:

Изпратих ти ба лично съобщение.

Писах му налично щото вече е почти 24:00 часа. Дадох му твоя номер. Ще видим какво ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изпратих ти на лично съобщение.Благодаря предварително. 

За 6000$ ми миришат чорапите още,ама за 600лв. мисля да си направя една душевна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, mitakdj написа:

За 6000$ ми миришат чорапите още,ама за 600лв. мисля да си направя една душевна...emoji1787.png

Е ти може и да не ми вярваш, аз няма как да ти дам доказателство в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е ти може и да не ми вярваш, аз няма как да ти дам доказателство в момента.
Не че не ти вярвам.Аз съм виждал и Ролекс на живо ако става на въпрос,но просто аз не мога да си позволя такива класове часовници.Това което съм харесал е по моя джоб.Иначе мечтата ми е друга, въпреки че и тя не е надостижима.

Не че не ти вярвам.Аз съм виждал и Ролекс на живо ако става на въпрос,но просто аз не мога да си позволя такива класове часовници.Това което съм харесал е по моя джоб.Иначе мечтата ми е друга, въпреки че и тя не е надостижима.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е Ролекс си е Ролеск!!! То мен ще ме е страх да го пипна!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е Ролекс си е Ролеск!!! То мен ще ме е страх да го пипна!!!
Ми аз не го пипнах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, mitakdj написа:

Ми аз не го пипнах emoji38.png

Е значи се разбрахме. Повече няма какво да се коментира :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...