Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

SecureAPlus Freemium,проблеми,решения

Препоръчан отговор

преди 3 минути, NEY написа:

Шестата финална версия на програмата при мен безпроблемно се ъпгрейдна -  има промяна за срока на валидност на лиценза   https://www.comss.ru/page.php?id=1882

6-та версия идва по подразбиране с 3-мсечен pro период,след което става Lite.До колкото разбирам,има нов интерфейс и някакво изравняване на лицензите....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NIKISHARK написа:

6-та версия идва по подразбиране с 3-мсечен pro период,след което става Lite.До колкото разбирам,има нов интерфейс и някакво изравняване на лицензите....

Току що проверих - валидността на едногодишния ми лиценз  след ъпгрейд през програмата не е променена.   Пак трябваше да дообучавам стената на Комодо и после всичко е наред . Наистина е добавен и енджина на  F-Secure.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, .Alex&Vanko. написа:

Вкара ли на тази версия лиценза от акаунта ти?

Screenshot.png

Да превеждам ли?

Пожизнения лиценз става Pro,със 3-годишен срок....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпратили са ми имейл да заплатя - за да ми изпратят нов активационен код.  Те не знаят - за два месеца ми омръзна да им допроверявам на многото енджини сложните сработвания и фалшивите тревоги.  Не съм ги забравил само защото наистина ловят повече от всички останали.    Инсталирани са на един лаптоп у дома, но на стационарните компютри си разчитам  на Симантек в службата и на Комодо в къщи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NEY написа:

Изпратили са ми имейл да заплатя - за да ми изпратят нов активационен код.  Те не знаят - за два месеца ми омръзна да им допроверявам на многото енджини сложните сработвания и фалшивите тревоги.  Не съм ги забравил само защото наистина ловят повече от всички останали.    Инсталирани са на един лаптоп у дома, но на стационарните компютри си разчитам  на Симантек в службата и на Комодо в къщи.

Да ти напомням ли за комбото KFA +Comodo  или сам ще се сетиш!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, NIKISHARK написа:

Да ти напомням ли за комбото KFA +Comodo  или сам ще се сетиш!?

Недей - Сингапурчо и Комодко са по-сръчно и пъргаво решение - поне пред очите ми на Win 8.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Вече съм с безплатен лиценз до 30 октомври 2021 година и нямам идея докога ще е валидна последната промоакция на сингапурците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 седмици по-късно...
на 9.11.2019 г. в 6:50, 1grad написа:

Да пълна с потенциално нежелани. Кефи се на сингапурското чудо.Есет им е блокирал сайта.

Нищо не следва от подобно блокиране.  ESET също като останалите са си недоразвити.   Нищо потенциално нежелано лично аз не установявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
на 25.12.2019 г. в 5:06, ,,Alex&Vanko,, написа:

Метай се на F-Secure заедно с SecureAplus

Сингапурчо е едновременно с доста енджини и най-добре е в комбинация със стената на Комодо.    Това е максимална защитеност при определена  параноичност -  човек обаче не трябва да се дразни от допусканите нерядко сложни сработвания и фалшиви тревоги. Програмата от Финландия не е обоснована и нужна добавка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

SecureAPlus 6.6.0

Промени:

Bugs fixed:
- Command line issued by Altiris was not trusted, even when Altiris has been set as trusted installer.
- VASvc.exe was not removed during uninstallation.
- There is no notification for untrusted file after boot-up

Modifications:
- Default setting for Vulnerability Assessment is Enabled
- Default setting for Vulnerability Assessment Notification is Disabled
- Updated Japanese translation.

What's new:
- Added case insensitive On-Off button for add Whitelisted Command Line 
- Added checkbox to opt for not showing VA notification any more
- Added wmiprvse.exe into trusted application list.
- Allow to trust eligible parent process as a trusted installer for blocked command line
- Improvement on global whitelist 
- Detection on user account creation via command line

Линк за изтегляне: (220 MB)

https://secureaplus.secureage.com/download/SecureAPlusSetup_v6.6.0.exe

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

SecureAPlus Lite  6.7 е като един пъргав и подвижен миниВирустотал с 10 енджина с реалновремево сканиране.  След пълно сканиране около 10 часа, един от енджините арестува библиотеката на ESET.  Нищо друго не намери, а това си е сложно сработване и аз го игнорирах.    Върнах я на лаптопа където си е била преди 2 години.   Твърде лека e програмката от Сингапур.  Изглежда ми доста подобрена спрямо фалшивите тревоги преди време.  Отчитам и добро съвместяване с  Webroot SecureAnywhere - няма забавяне с  Win 8.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

След пълно сканиране около 10 часа, един от енджините арестува библиотеката на ESET

да, въпреки твърденията че може да работи съвместно с други антивирусни, се оказа че не е вярно
току що я пробвах и просто изключи дефендъра на джама
няма как да работят съвместно две антивирусни, защото ако и двете захапят един заразен файл, едната ще успее да го изтрие, а другата ще мъчи да изтрие изтрития файл от първата, което значи да при опит да изтрие несъществуващ файл, да блокира машината
а за дефиниции и библиотеки, няма нужда да го споменавам, защото сте по-добре запознати от един аджамия като мен
1156250839_.PNG.1b276d3fb6b770d41cf2eed924f57a6e.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сингапурчо е поел защитата -за това уведомява дефендъра.   На компютъра ми с Win 10 същото ме уведомява дефендъра за Сепчо - SEP 14.  Тези неща са обичайни и нормални. На лаптопа сингапурчо работи с облачния  Webroot SecureAnywhere,който обаче не е безплатен.    Като му изтече срока на лиценза може да го деинсталирам.  Засега ще съм с двете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, attj написа:

Сингапурчо е поел защитата -за това уведомява дефендъра

ами нормално
те всички антивирусни го правят, защото не могат да работят съвместно с дефендъра 
не мисля че дефендъра е лош за да премина на друг антивирус
вместо облачните ползвам скенера на MBAM portable и ЕЕК-Emsisoft Emergency Kit scanner portable

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, дръндю написа:

а за облачните ползвам скенера на MBAM portable и ЕЕК-Emsisoft Emergency Kit scanner portable

Нещо си се объркал. MBAM и Emsisoft са всичко друго, но не и облачни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, B-boy/StyLe/ написа:

обърках съ ве, ама че си лош...ми склероза, одъртявам...баси
исках да кажа вместо облачни, ползвам тех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Webroot SecureAnywhere ми е от една шестмесечна промоция -намирам го за по-добър избор от тези двете. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...