Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 41 минути, Кико написа:

Преди 8-9 години си бях абонирал в мобилебг да ми пращат всеки месец цената на Фиеста модел 2006. 2011 година цената бе около 6000 лева, за 5 години тя си бе пак около 5000, а днес е почти толкова!!! Айде, малко по-малко, но кога тая кола ще стане 1500 лева? Ще ти кажа - когато е за моргата! Никой няма да си продаде колата за 1500, освен ако не става за нищо! Ти би ли продал твоята, дето си се грижил и дето върви идеално за 1500? Сигурен съм, че ще и искаш минимум 2500 или ако се пазарите, поне 2000!!! Ако колата е за моргата, ще я дадеш и за по-малко, но пак ще се циганиш за 1500 поне! 

Слез на земята! Актуалната цена на фиестичката ти от 2006г. е не повече от 3000лв. /това е реалната максимална цена на която можеш да я продадеш/. Ха сега прецени, колко се е обезценила, и виж как след не повече от 2 години ще струва точно 1500лв. / в момента има и за 2000лв./

Не си в час явно с цени и предлагане, затова виж какъв е избора - 150 стр. с цени от 1000 до 1600лв.  И в големия си процент това не са коли за моргата, поне според моите разбирания и критерий. 

Реалната цена на моята е точно 1500лв., независимо на колко ми се иска да е оценена, и не се продава. Важното е, че е вървяла всеки ден 26 години /гарантирано 16 от мен/, и ако е дал Господ, може да се движи адекватно и безопасно поне още 5-6 години. Ти се тревожи за фиестичката, че нейния живот е колкото на домашен климатик...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Joss Bomon написа:

Слез на земята! Актуалната цена на фиестичката ти от 2006г. е не повече от 3000лв. /това е реалната максимална цена на която можеш да я продадеш/. Ха сега прецени, колко се е обезценила, и виж как след не повече от 2 години ще струва точно 1500лв. / в момента има и за 2000лв./

Не си в час явно с цени и предлагане, затова виж какъв е избора - 150 стр. с цени от 1000 до 1600лв.  И в големия си процент това не са коли за моргата, поне според моите разбирания и критерий. 

Реалната цена на моята е точно 1500лв., независимо на колко ми се иска да е оценена, и не се продава. Важното е, че е вървяла всеки ден 26 години /гарантирано 16 от мен/, и ако е дал Господ, може да се движи адекватно и безопасно поне още 5-6 години. Ти се тревожи за фиестичката, че нейния живот е колкото на домашен климатик...

Стига писа глупости, не ми се спори. Те тия 2 години ги чакаме от 5 години и все не идват!!! Слез на земята ти.  За 1500 ще купиш такси или нов внос от моргата! Точно това ще купиш след две години. 

преди 3 часа, Joss Bomon написа:

Ти се тревожи за фиестичката, че нейния живот е колкото на домашен климатик...

Малоумник ли си, какъв си? И кой ти разрешава изобщо да пишеш в теми за автомобили?  Дано никой не ти се върже, както казвам често в подобни теми. Особено на Мегана ти за 1500 лева. Ха. Ама вие с борчета мачки и пички сте много настървени бе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Кико написа:

Малоумник ли си, какъв си? И кой ти разрешава изобщо да пишеш в теми за автомобили?  Дано никой не ти се върже, както казвам често в подобни теми. Особено на Мегана ти за 1500 лева. Ха. Ама вие с борчета мачки и пички сте много настървени бе :)

Деденце, не обиждай, че пак трябва да сменяш профили и IP адреси ! Нямам нужда от разрешение за да пиша, още по-малко от тебе ! Чудното е ти защо се включваш неподготвен и продължаваш да подскачаш, след като ти давам линкове с реални цени и реални автомобили. От автомобили разбираш колкото от хардуер и от игри - навсякъде си дървен философ и нищо повече - посмешище за дечурлигата.

Склерозата те е подкарала отдавна, щом не правиш разлика между меган и клио, пък и на фешън се опитваш да се правиш с изтъркани тъпи лафове... :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Joss Bomon написа:

Деденце, не обиждай, че пак трябва да сменяш профили и IP адреси ! Нямам нужда от разрешение за да пиша, още по-малко от тебе ! Чудното е ти защо се включваш неподготвен и продължаваш да подскачаш, след като ти давам линкове с реални цени и реални автомобили. От автомобили разбираш колкото от хардуер и от игри - навсякъде си дървен философ и нищо повече - посмешище за дечурлигата.

Склерозата те е подкарала отдавна, щом не правиш разлика между меган и клио, пък и на фешън се опитваш да се правиш с изтъркани тъпи лафове... :lol6:

IP  адреси? За какъв ме мислиш?  Стига сте набутвали хората с тия френски кочини.Поне японско да беше, макар да не съм им голям фен. В смисъл, че не бих си купил никога такава кола, но по други причини, много различни от надеждността. А френски кенеф...тия най ги съжалявам. Когато французин направи кола, тогава и българин ще стъпи на Луната. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Кико написа:

макар да не съм им голям фен

Ама твоята фенщина не е никакъв критерий, след като си имал една зазка и една фиеста, не си ремонтирал различни марки автомобили професионално, и единствено папагалстваш заучени фрази. Такива като тебе, които делят колите на немски, френски и японски са едни лаладжии без покритие. Спри се, не съм те упълномощил да ме репликираш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Joss Bomon написа:

Ама твоята фенщина не е никакъв критерий, след като си имал една зазка и една фиеста, не си ремонтирал различни марки автомобили професионално, и единствено папагалстваш заучени фрази. Такива като тебе, които делят колите на немски, френски и японски са едни лаладжии без покритие. Спри се, не съм те упълномощил да ме репликираш!

Никой не те кара да ми отговаряш. Ремонтирал съм различни марки автомобили, дори това е една от професиите ми. По-точно съм завършил специалност "Автомобилен електромонтьор"...макар че бе доста отдавна. Но както съм казвал и преди, това, да ремонтираш дадени автомобили не означава, че те са чупливи. Напротив, в сервиза се срещаш с различни проблеми, но не и с безпроблемните автомобили ;) Безпроблемните може да ги откриеш в някой специализиран автосервиз като информация за ТО, не и за друго. Ако аз съм фен, значи и ти си такъв, след като говориш такива неща против Фиеста. Повярвай ми, ако не бе читав автомобил, нямаше да си купя и втори, който да държа вече девета година! Кой луд държи колата си 9 години при положение, че е проблемна? Кой луд с пари имам предвид, щото аз имам пари и мога ако се наложи да продам тая и да си купя друга нова! Не го правя, щото НЕ СЪЗДАВА ПРОБЛЕМИ! И не само това е причината. То и други автомобили може да не ти създават проблеми, но НЕ СТАВАТ ЗА ШОФИРАНЕ. Не каране, а шофиране. Щото всяка кола ще те пренесе от точка А до точка Б ако е читава, но не всяка ще ти достави кеф при подобно пътуване.  Добре, съгласен съм, че Рено Клио направиха добър автомобил последните десетина години. За останалите Рена изобщо не важи това, може би с много малки изключения. Само че това не важи за автомобили, струващи 1500 лева.  Разликата между добрия автомобил и не толкова добрия е в това, че дори добрия автомбоил да е тотална щета, смениш ли му това-онова, може да го караш години. За разлика от недобрия, дето като му смениш това-онова, кардиналните проблеми с износването на частите си остават. И точно това се опитвам да втълпя на тия, дето си купуват подобни автомобили. Ясно е, че ще се прави нещо по тях, но по-важното е, като го направиш тая година, да се сетиш за него след 5 години, а не след 5 месеца!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навитата латерна едно си знае... Дори не изчетох поста ти, няма смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Кико написа:

Айде, малко по-малко, но кога тая кола ще стане 1500 лева? Ще ти кажа - когато е за моргата!

Че тя на 20 години за къде мислиш, че ще е? Или какво - ще я поддържаш, като по учебник и въпреки годините, ще я продадеш за пет бона ли?  Всъщност няма лошо де, ако можеш, що не, но все ми се струва, че сметката ти ще излезе крива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фиеста е ниския сигмент на среден клас марка автомобили, или по точно на Форд.Тя е точно толко кола колко и клио и на рено, поло на вф и т.н.Това , че има подгрев на предното стъкло и климатроник него прави комфортен.Може да е комфортен от точка А до точка Б в града.Извънградско си е лиген.Нормално на такива коли пробега на мотора да е съкратен до към 300 000км в най-добрия случей след това заминава на вторични.Някой да е виждал фиеста над тия км?Естествено, че по-добре нова фиеста пред старо бмв, но пред избора на нова фиеста и бмв(ниския клас 1 серия) едва ли някой би избрал фиестата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Бай Тошо написа:

Фиеста е ниския сигмент на среден клас марка автомобили, или по точно на Форд.Тя е точно толко кола колко и клио и на рено, поло на вф и т.н.Това , че има подгрев на предното стъкло и климатроник него прави комфортен.Може да е комфортен от точка А до точка Б в града.Извънградско си е лиген.Нормално на такива коли пробега на мотора да е съкратен до към 300 000км в най-добрия случей след това заминава на вторични.Някой да е виждал фиеста над тия км?Естествено, че по-добре нова фиеста пред старо бмв, но пред избора на нова фиеста и бмв(ниския клас 1 серия) едва ли някой би избрал фиестата.

Kaрал ли си първа серия? Тва е най- измисленото БМВ евър. Караш голф, поддържаш БМВ, комфорта е точно нулев, а багажник си мислиш че има, защото има задна врата. Когато я отвориш обаче, виждаш че няма. И така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Радул написа:

Kaрал ли си първа серия? Тва е най- измисленото БМВ евър. Караш голф, поддържаш БМВ, комфорта е точно нулев, а багажник си мислиш че има, защото има задна врата. Когато я отвориш обаче, виждаш че няма. И така...

Ама тва са първите единици, те даже 1.6 и 1.8 са с двигатели на Континентал , които са много проблемни и те така.Иначе багажник и комфорт няма да намериш в нито един хечбек, какъвто е и единицита.Следващите поколения след фейслифта са друга бира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...