Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ToBy

Премиършип - футбол от Англия

18 гласували потребители

1. 1. Кой ще е шампион тази година?

• Арсенал
      1
    • Ливърпул
      1
    • Манчестър Сити
      5
    • Манчестър Юнайтед
      8
    • Нюкасъл
      0
    • Тотнъм
      0
    • Челси
      3

Препоръчан отговор

...с тия 20 милиона могат да вземат няколко млади и перспективни играча...

Конкурентоспособен отбор не се прави само с млади и перспективни играчи - няма водещ европейски отбор, в който да се разчита само на бъдещи големи играчи. Да, те са много полезни и трябва непременно да ги има, но покрай опитни и доказани майстори. А Ливърпул е твърде далеч от това - един Джерард, който е на 33, и купчина почти безстойностна пасмина. Има страхотни таланти сред хлапетата, но те ще са играчи от класа в бъдеще време, а днес? Янките нехаят, дреме им...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кофти за Тотнъм, че не се класираха за КЕШ, но при тая стабилна конкуренция е разбираемо. Все пак направиха добър сезон. Дано да задържат състава и да градят отгоре.

Факт - конкуренцията е наистина нечовешка. Не можем да се сравняваме като финанси и широчина на състава с отбори като Юнайтед, Сити и Челси и най-вече липсата на достатъчно алтернативи на пейката ни изяде четвъртото място. И въпреки това подобрихме рекорда си за брой точки от основаването на Висшата лига, а това показва, че вървим по правилен път. Имаме мениджър от световна класа, стабилно ръководство, изрядни финанси, а да се надяваме скоро - и нов, 56 хиляден стадион. Оптимист съм за бъдещето. И накрая - поздравления на Арсенал за точицата, с която ни изпревариха. Догодина ще им е още по-трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...а днес?.....

Ооо в никакъв случай нямах предвид веднага да станете на равнището да водещите отбори. То дори и да имахте супер много пари и да купите най-големите звезди, пак ще трябва поне година да мине, за да се обиграят заедно. А със сегашните финанси, при правилно ръководство, най-рано след 4-5 години ви виждам да станете сериозен фактор. А на европейска сцена, може и повече. Все пак предстои едно сериозно раздрусване в отбора, когато Джерард реши да се отказва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.. А със сегашните финанси, при правилно ръководство, най-рано след 4-5 години ви виждам да станете сериозен фактор...

Не мисля, че имаме 4-5 години. Ако нещо липсва на Анфилд и то трябва да бъде обобщено и сведено до една дума, то това е липсата на време. Ако след 1-2 години Ливърпул не стигне поне до Топ 4, то това би означавало трайно "заселване" в центъра на таблицата, от което има само два изхода - широк и утъпкан към дъното, и стръмен и трънлив към върха. В школата има много млади и талантливи момчета, но и те едва ли ще бъдат задържани (ще припомня уникалната по своята глупост продажба на младия Инс). "Фенуей" вероятно ще загуби и без това малкия си интерес към клуба и ще потърси начин да се отърве от воденичния камък на шията, а Ливърпул ще чака появата на някой източен милиардер, който с помощта на един влак пари да върне отбора на мястото му. Инак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
it's happened again...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди минути станаха ясни новите екипи на Тотнъм за сезон 2013-2014

Първи екип

Публикувано изображение

втори екип

Публикувано изображение

И двата ми харесват, изчистени и леко ретро изглеждат. Не знаех, че НР се завръщат като основен спонсор...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E няма по-смешен отбор от картофърс - купиха 394573495783495 души за 853794589959 милиона паунда и пак играят като отбор от Лига 1

Spurs spending - £100m,

Soldado - £26m,

Paulinho - £17m, (!?!!?) Hey, apparently Paulinho is Brazilian. Never have guessed. Apparently you can tell from his passport. :giggle1:

Eriksen - £12m,

Capoue - £10m,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E няма по-смешен отбор от картофърс - купиха 394573495783495 души за 853794589959 милиона паунда и пак играят като отбор от Лига 1

Spurs spending - £100m,

Soldado - £26m,

Paulinho - £17m, (!?!!?) Hey, apparently Paulinho is Brazilian. Never have guessed. Apparently you can tell from his passport. :giggle1:

Eriksen - £12m,

Capoue - £10m,

Очакваш със 7 нови футболисти да направят обигран отбор за 1 ден? Нещо много ти куца логиката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очакваш със 7 нови футболисти да направят обигран отбор за 1 ден? Нещо много ти куца логиката...

тц, очаквам да не  го направите дори за 1 година с такива като Паолиньо и Солдадо, каквито Венгер купува на килограм за под 5 милиона паунда, хехе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахах, той Венгер и пакетче семки не може да си купи, съдейки по трансферната му успеваемост това лято.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха, дори с нулева трансферна успеваемост ви направи на маймуни и се класира за ШЛ ! друго си е да дадеш 100 милиона и едвам да биеш с дузпи, нали ? продължавайте все така...losers !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия 100 милиона тепърва ще дават плодове. А лузърите май са тия с калъфките, вече 8 години...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

офф, доживях и това - фен на картофърс да ми говори за калъфки... :doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@rvp, 100 милионната селекция може и да не направи нищо следващите 1-2 месеца, но в края на сезона ще видиш крайното класиране. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това крайно класиране го гледам от 20-тина години и тук-там с малки изключения е все едно и също...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мачовете, които са утре единични ли са или ще има и срещи реванши?

Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако завършат на равно има преиграване.А на преиграването продължения и дузпи ,ако пак са на равно в края.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Greak
      Здравейте,

Наскоро си купих Opel Astra G 1999 г, която разполага с бутони за контрол на радиото на волана, но я закупих с радио, което не поддържа тази функция, при което намерих оригиналното радио за тази кола, където вече би трябвало да работят, но това, което искам да направя, е да интегрирам bluetooth така, че да може се сменят песните от бутоните на волана. Идеята ми е подобна като от този клип:
      https://youtu.be/Np4fpJmfu50
      Дали въобще има такива bluetooth адаптери, които да могат да се интегрират така, че при връзка с телефон, да може да се сменят песните от бутоните на волана?

Търсих из Aliexpress, има десетки видове bluetooth адаптери за интегиране, но не знам кой точно би могъл да свърши работа.
      Искам да използвам този метод, тъй като качеството на звука би било най-добро, разни трансмитери не ми вършат работа, пък и не искам да ми заемат място в колата. 

Благодаря
    • от Диди Димитрова
      Здравейте,
      Вчера на 13.05 около 17:00 часа чух една песен по радио Енерджи, но времето беше ужасно и шофирах и нямаше как да пусна Shazam и да видя как се казва. Пееше се нещо от сорта на Body/ booty boom boom и по едно време имаше част от песента Bad boys ( Bad boys, bad boys what you gonna do when I come to you) . Пее жена и песента е тип регетон.
      Моля ако някой се сети да пише! Благодаря предварително!
    • от Ivelina Voinova
      Здравейте . Въпроса ми е има ли начин да се премине през Block Script със смяна на IP адрес . Или по точно кай са ефикасните начини да си сменя IP адреса, за да не може Blocscript да ми отчита грешка . До сега съм пробвала с браузера ТОР и няколко програми. 
    • от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам огромен проблем със отвратителния рутер на Виваком.
      Рутера трябва да е някакъв модел Huawei amartcom. Ще приложа снимка.
      Та едвам намерих как да влеза в настройките на рутера
      192.168.1.1 
      User - root
      Pass - vivaNETway
      И идва огромния проблем, че при въвеждане на потребителско име и парола за достъп към comnet просто не се получава. Трия DNS на виваком трия всички автоматични настройки и просто нета не тръгва.
      Не ми се вярва да не мога да подкарам друг интернет на рутер който е взет от виваком. Купих рутера втора употреба щот ми допадна но не знаех, че е толкова проблемен.
      Някой ако може да помогне.

• от Alexander Apostolov
      Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
  • Дарение

• Добави ново...