Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

G4KE8l8.jpg

Храм Св.вмчк Георги Победоносец, Семчиново, страничен изглед.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фонтанът лодка на Испанските стълби

48806988961_27c28b6ec5_c.jpgDetail from Barcaccia fountain by Romeo Ninov, on Flickr

48807133222_ed851efb5b_c.jpgDetail from Barcaccia fountain by Romeo Ninov, on Flickr

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Архитектурни забележителности" ... 

Oh Brother Reaction GIF by reactionseditor

Тъй като първоначалната тема беше моя - да ви покажа за какво става въпрос:

885595.jpg

Може и в комбинация със "Снимки на непознати хора" ;) :

885596.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, RudeBoy написа:

"Архитектурни забележителности" ... 

Oh Brother Reaction GIF by reactionseditor

Тъй като първоначалната тема беше моя - да ви покажа за какво става въпрос:

885595.jpg

Може и в комбинация със "Снимки на непознати хора" ;) :

885596.jpg

Като каза,че ще напуснеш форума  се притесних, че ще изпълниш обещанието си.

Иначе не виждам защо темата да няма продължение след като първата е архивирана преди години. Пък и не виждам отклонение от нея, че да назидаваш. Добре завърнал се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не разбираш от намеци, така че ще трябва да ти го кажа в прав текст.

1) Снимките ти са отвратителни. Това на тях изобщо не е архитектурна забележителност. Това са части, изрезки от нещо, за което гледащият снимката не придобива никаква представа. Заснети и обработени са по много некадърен начин. По-добре, вместо да ги показваш във форума, си ги споделяйте във Фейса с capnemo, и се лайквайте взаимно. Същото важи и за творенията ти в другите фотографски теми. Щракнати музиканти на концерт - "Снимки на непознати хора"?!? OMG!

2) Не съм обещавал нищо, не съм си тръгвал, не съм се връщал. Просто ми омръзна да водя тъпи безсмислени спорове с хора, които не познавам, и които не могат да проумеят колко лишени от съдържание и напомпани с фалшиво самочувствие са напъните им тук. Като настоящия спор, в който се опитваш да ме въвлечеш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

Явно не разбираш от намеци, така че ще трябва да ти го кажа в прав текст.

1) Снимките ти са отвратителни. Това на тях изобщо не е архитектурна забележителност. Това са части, изрезки от нещо, за което гледащият снимката не придобива никаква представа. Заснети и обработени са по много некадърен начин. По-добре, вместо да ги показваш във форума, си ги споделяйте във Фейса с capnemo, и се лайквайте взаимно. Същото важи и за творенията ти в другите фотографски теми. Щракнати музиканти на концерт - "Снимки на непознати хора"?!? OMG!

Като настоящия спор, в който се опитваш да ме въвлечеш. 

Разбира се, ти трябва да си вълшебния фотограф, а всички други некадърници . Само не разбрах самочувствието на сватбарски фотограф каквото е изхранването ти ли трябва да бъде критерия за оценка? ..или си забравил ,че тук не е   форум на професионални фотографи и ти не си цанен да си съдия  на състезание за най-добра снимка . Което малко обезмисля твое евентуално такова участие , понеже не си спомням някой тук да е заявявал претенция за професионален фотограф. Но понеже твоята претенция е много голяма, то  на твоята снимка  да беше изправил вертикалните линии да са наистина вертикални, а не да се събират в точка. Нали говориш за професионализъм... Лично аз уважавам труда на всеки един от съфорумците постнал тук свои снимки и никога не съм си позволявала да ги критикувам,  защото етичния ми кодекс не стои в килера на чистачките, където явно държиш своя. . Спор няма..ти се натресе сам. Римската синагога е единственото здание в Рим с квадратен купол и това го пиша, не за да защитя снимката, а за да ти покажа колко си жалък , когато  пишеш че сградата не е архитектурна забележителност. Така че не тикай хората към твоята посредственост  и липса на знания  и не ги прави инвалиди от твоята категория. Ако ще участваш в темата   участвай, ако ли не  вземи да спестиш на всички ни спама в темата. Тчк.

Пантеона в Рим

48821683818_dd65d885e3_c.jpg

преди 1 час, RudeBoy написа:

2) Не съм обещавал нищо, не съм си тръгвал, не съм се връщал.

ах каква къса памет...:lol6:следващия път няма да ти повярват, внимавай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

48812175098_34bc8d4d6b_c.jpgDetails from Pantheon in Rome, Italy by Romeo Ninov, on Flickr

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

48605884136_7397bd50bd_c.jpg

Aeroporto "Leonardo da Vinci" di Roma-Fiumicino

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Храмът на Асклепий, градините около вила Боргезе, Рим

48901872906_14a7356de9_c.jpgLake and building in Borghese garden by Romeo Ninov, on Flickr

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Австрийска красота

ALIM0316.JPG

на 7.10.2019 г. в 17:37, capnemo написа:

Пантеона в Рим

48818774328_bed5dc6e78_c.jpgDetails from Pantheon in Rome, Italy by Romeo Ninov, on Flickr

Така и не можахме да стигнем до там. Минахме само през Верона, Милано и Торино на север. Има ли по - обща снимка ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един пример за архитектурно плагиатство  и откровена кражба на архитектурни елементи - Арката на Константин- Рим

]48996982472_25f9e0e6eb_c.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Замък, от малките

IMG-9783-edited.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...