Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте приятели! Първо се извинявам ако пиша на грешното място и в грешен раздел, но моля да бъда извинен и ако не отговарям на условията или нарушавам политиката на форума поста ми да бъде премахнат.
Имам много стари видео касети с хубави филми (предимно бойни) с бг аудио, купих си наскоро кепчър и мисля да ги дигитализирам. Бих искал да попитам дали някой от вас има желание да ги качи после в торент сайт за сваляне, мисля че филмите са готини и много редки. Аз немога да качвам тъй като нямам  все още това право а и незнам точно как процедира качването на торент. Бих се наел да дигитализирам касетите една по една, който са по 90 мин и да дам на някой който ще може да ги споделя. Благодаря предварително и се извинявам пак ако съм нарушил някое от правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, mustafa bilgin написа:

Имам много стари видео касети с хубави филми....мисля че филмите са готини и много редки.

Кои са тези заглавия, че да са много редки? Дали наистина ги няма по тракерите?

Само от любопитство питам, да не са с едногласов дублаж, че това беше и си остава супер дразнещо. Дори не знам защо са го правили навремето....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mustafa bilgin написа:

дали някой от вас има желание да ги качи после в торент сайт за сваляне

Качването ще ти отнеме минута: http://torrent.start.bg/Как+да+направим+торент+файл+с+µTorrent%3F-5096

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, ice_lion__01 написа:

Кои са тези заглавия, че да са много редки? Дали наистина ги няма по тракерите?

Само от любопитство питам, да не са с едногласов дублаж, че това беше и си остава супер дразнещо. Дори не знам защо са го правили навремето....

имам и едногласови, но не много  около 5-6, за заглавия трябва да го погледна и да ги пиша едно по едно. 

преди 24 минути, niam-niam написа:

Лесно е знам и мога да създам торент, но за качване после примерно в замунда няма да мога, тъй като нямам право на това от сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, mustafa bilgin написа:

Лесно е знам и мога да създам торент, но за качване после примерно в замунда няма да мога, тъй като нямам право на това от сайта.

Щото не може да кандидатстваш за ъплоудер ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, ice_lion__01 написа:

Щото като нямаш пари да платиш на достатъчен брой актьори, караш с един...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, mustafa bilgin написа:

имам и едногласови, но не много  около 5-6, за заглавия трябва да го погледна и да ги пиша едно по едно. 

Мога, но тъй като не съм запознат със качване на торент не искам да поемам такава отговорност. Предпочитам само да съдействам на някого, който може

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.11.2019 г. в 10:46, sliderum написа:

Щото не може да кандидатстваш за ъплоудер ли?

Без да съм ъплоудър, в маймундата си имам бутон "качи".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Без да съм ъплоудър, в маймундата си имам бутон "качи".

Не съм влизал камара време там, може и да има. Полезна информация, за...който го интересува. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...